На море в България 2015 - 5

  • 40 071
  • 375
# 150
А ние ще бъдем в Гранд хотел Варна.
Второто море  ходя в този курорт заради минералната вода. Дори да не става за плаж закритите басейни спасяват положението. А СПА процедурите са чудесни.
Виж целия пост
# 151
Ние мислим към 11-ти септември да отидем за 2 дни в РИУ Хелиос Бей в Обзор.

Тук вече и хотел и плаж са на ниво. Препоръчвам го, жалко, че няма места за периода за който искаме!  Blush
Виж целия пост
# 152

И аз се включвам в групата за септември. Живи и здрави дано да ни е хубаво времето..
Момичета, кажете къде резервирахте?
Ние ще сме в Хермес - Царево, дано да е хубаво времето наистина   bouquet
Виж целия пост
# 153
Ние мислим към 11-ти септември да отидем за 2 дни в РИУ Хелиос Бей в Обзор.

Тук вече и хотел и плаж са на ниво. Препоръчвам го, жалко, че няма места за периода за който искаме!  Blush
Кои дати сте си избрали? Ние още не сме резервирали.

pam4i, как ли е в Гранда? Чела ли си мнения? И за там умувахме, но това лято като видяхме Хелиос бей отвън и ни дърпа да отидем натам. Иначе сме от Добрич и ни е близко Варна.
Виж целия пост
# 154
Биби85, ние ще пътуваме края на август 30,31...няма места!  Blush

Иначе бях писала за Риу, но не помня вече къде... Mr. Green Ако искаш пиши ми лични. Peace
Виж целия пост
# 155
До Варна днес до обяд ставаше за плаж и си имаше слънце. Към 12 ч. сте стъмни от към морето и заваля. В момента също леко ръми, но иначе не е студено. Водата днес е леко по-студена в сравнение с предните дни, но пак е приятна за къпане. На по-откритите плажове обаче има силно вълнение и зайчета.
Пред Гранд хотел Варна няма хубав плаж, на бетонна платформа е.
Виж целия пост
# 156
Но в дясно има и пясъчен плаж, пак към хотела.
Виж целия пост
# 157

Пред Гранд хотел Варна няма хубав плаж, на бетонна платформа е.

Има и пясъчен плаж, не е само на платформа. Естествената част е в посока Варна. Пак не е особено хубав плажа, но е приличен (недостатъка му е, че е малък, иначе не е дълбок, пясъка е нормален).

По-горе имаше питане за самия хотел Гранд Хотел Варна - миналата година бяхме там, на мен ми хареса. Общите части са много лъскави и луксозни, стаята беше леко поовехтяла, но прилична.
Вътрешният басейн е минерален и съответно топъл, но е много дълбок, дори за възрастни. Започва от около 160 см. и стига до 180-200 см. Аз съм 165 см. и ми беше дълбоко. Също така е и малък за такъв хотел. Миналата година имахме един дъждовен ден и във вътрешния басейн направо вреше от хора и както е дълбоко, не е особено приятно, дори не може да се кисне човек.
Паркът на хотела е разкошен и отлично поддържан, барът на басейна също е много добър, вечер имат жива музика и е много приятно.
Хареса ми там.

П.П. Сега видях предното мнение, извинете за повторението  Embarassed
 
Виж целия пост
# 158
Да има малка част пясен плаж в посока плажа на МВР станцията, но е малък и тесен и мисля че се ползва от всичките хотели от групата на Св. Илия. Като сме се разхождали в района все е пренаселен. Иначе парка е приятен.
Виж целия пост
# 159
Миналата година бяхме в Романс Сплендид. Всичко ми хареса. Но бяхме сами с ММ. Тази година ми трябват три стаи и затова предпочетох Гранд хотел-финансовите въпроси натделяха за там
. Едина от вечерите с ММ сме на сватба.
Виж целия пост
# 160
Някой може ли да каже какво е положението днес в Поморие? А в Приморско? Благодаря.
Виж целия пост
# 161
В Приморско цял ден е облачно с редки, слънчеви проблясъци. Не е валяло, но определено не ставаше за плаж. Само днес пропуснахме, но от утре силно се надявам вече да сме на плажа с топло, слънчево време и море. Simple Smile :*
Виж целия пост
# 162

И аз се включвам в групата за септември. Живи и здрави дано да ни е хубаво времето..
Момичета, кажете къде резервирахте?
Ние ще сме в Хермес - Царево, дано да е хубаво времето наистина   bouquet

Ние ще сме в Серенити , Царево от 7 септ. Тези дни и аз започвам да давам пробиотик за всеки случай
Виж целия пост
# 163

И аз се включвам в групата за септември. Живи и здрави дано да ни е хубаво времето..
Момичета, кажете къде резервирахте?
Ние ще сме в Хермес - Царево, дано да е хубаво времето наистина   bouquet

Ние ще сме в Серенити , Царево от 7 септ. Тези дни и аз започвам да давам пробиотик за всеки случай
По колко пъти на ден даваш пробиотика?По веднъж достатъчно ли е?Аз го давам вечер.
Виж целия пост
# 164
Темата не е здравна, но пробиотика не се ли дава сутрин на гладно?

Някой в момента на Блу ориндж, още се чудя дали да резервирам, а не остана време?Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия