На море в България 2015 - 5

  • 40 060
  • 375
# 180
В Блу Ориндж сме. Писах в темата. На мен ми харесва много тук. В Приморско не съм ходила.
Отстрани на Белла Виста видях един плаж, който ми се стори пренаселен-до Куцата медуза. Много на гъсто ми се видяха шезлонзите. Да не би хотела да има друг плаж?
4o4olina, къде са пуснали ваучери за Мирамар на Каваци? Не ги намирам.
Виж целия пост
# 181

4o4olina, къде са пуснали ваучери за Мирамар на Каваци? Не ги намирам.



http://topofertite.com/deal/7697-na_more_purva_liniq_do_kavaci_h … r_top_oferta.html

Аз бях от 8-ми до 13-ти август. Тогава имаше ваучери за 560 лв. за двойна стая НВ за 5 нощувки.
Виж целия пост
# 182
Здравейте, има ли някой с мнение за Риу Хелиос Парадайз Свети Влас?



Писала съм и в тази тема и в темата за хотела. Със страхотни впечатления сме. Питай, ако нещо по-конкретно те интересува:)
Виж целия пост
# 183
Значи тук във всяка тема гледат да те " чукнат" за нещо.
Споделих мнение. На който му е полезно - ок.
Прекрасно море на планиращите го скоро
Виж целия пост
# 184
Отново идва топлото време и  всички избрали да почиват след 25.08. ще уцелят и ниски цени и слънчице.Приятно изкарване!

Даноооо!  Hug

Започнах да давам пробиотик Биобаланс. За себе си какво да взема Линекс форте?

Приемам мнение и за Жерави  Приморско!  Mr. Green
Досега съм резервирала само чрез Съни турс, някакви мнения за Ник Травел или Александър травел?
Аз резервирам чрез Александрия травъл. Много съм доволна и винаги се съобразяват (когато е възможно) с предпочитанията ми. Още повече че Жерави 2 е клубен хотел на Александрия.
Виж целия пост
# 185
Жеравите отпадат, няма места. Embarassed
Те хотели не останаха. Благодаря за мнението за Александър травел, ще разгледам офертите им. Peace
Виж целия пост
# 186
Мда, криза, слаб сезон, а хотелите - пълни.  Crazy
Да се неначудиш!
Виж целия пост
# 187
Да и на мен ми е чудно-хотели пълни...с хората не можеш да се разминеш по улиците....плажовете пълни и накрая...криза и т.н...слаб сезон.Чак ми става смешно Laughing Laughing
Виж целия пост
# 188
Върнахме се в събота от Приморско,бяхме в частна квартира ,близо до центъра и южния плаж,морето беше чисто,колкото може да е в топ сезон-нямаше медузи,щипалки,водорасли и др буболечки..плажната ивица е доста пренаселена,но въпреки това място си намирахме ,не са ни стъпвали на главата.Центъра и заведенията пълни,но винаги сме си намирали места да седнем,без да чакаме.
Виж целия пост
# 189
Да и на мен ми е чудно-хотели пълни...с хората не можеш да се разминеш по улиците....плажовете пълни и накрая...криза и т.н...слаб сезон.Чак ми става смешно Laughing Laughing

Не се учудвайте. Никой хотел няма да изведе изнормация, че сезонът му е бил пълен и е направил голяма печалба. Нали плащат данък в съответната община за всеки турист. Затова се крият туристите и се обявяват по-малко от действителните бройки.
А официално се обявява - слаб сезон. По Слънчев бряг не можеш да се разминеш. Хотела официално беше обявил на рецепцията че Не раполага със свободни стай до ....дата.
Виж целия пост
# 190
Мда, криза, слаб сезон, а хотелите - пълни.  Crazy
Да се неначудиш!

Александрия работят с чехи  и от много рано пускат офертите!
Аз пък не им харесвам офертите;Виж, ако е за клубен  хотел -ок; Но все-пак сме в бг и не ми се ядат чехски манджи, не ми се слуша анимация на чехски и тн  Peace
Виж целия пост
# 191
Така, да дам и аз отзиви. От вчера сме в Реджина МАре.Плажа не е много пренаселен.Вчера морето беше бурно, имаше водорасли, но водата беше бистра. Днес е обратно. Водата е мнго мътна. Станах сутринта свидетел как се тичаше до зоната на Серенети и се мятаха хавлии, същото и със зоната на Саут бийч. От кородора за лодките към Томас Резиденс няма грам камъче на плажа и във водата.Чак до скалите не съм ходила. за там не знам. От кородора за лодките до другия край- Рокамар е пълно с камъни. Не знам зао не ги изчистят. Преди 2-3 години не беше така, нямаше грам камъче. ММ изказа предположение че може нарочно да ги държат, заа да не яде морето пясъка. Не ми стана много ясно идеята. Времето е разкошно иделано за плаж. Дано утре водата е по чиста.


П.С ЗаАлександрия - анимцията е и на български, не само на чешки. ВСеренети също не е само на български. А манджите им не знам дали са чешки, но са разкошни. Александрия и Александър Травъл са различни агенции
Виж целия пост
# 192
Камъните на Нестинарка със сигурност са от 2012г. и никой не прави нищо да ги махне.
Виж целия пост
# 193
Мда, криза, слаб сезон, а хотелите - пълни.  Crazy
Да се неначудиш!

Александрия работят с чехи  и от много рано пускат офертите!
Аз пък не им харесвам офертите;Виж, ако е за клубен  хотел -ок; Но все-пак сме в бг и не ми се ядат чехски манджи, не ми се слуша анимация на чехски и тн  Peace
Ако кюфтета, кърначета, руло стефани, телешко и свинско печено, мусака, овчарска салата са чешки манджи, аз отивам да живея в Чехия.
Виж целия пост
# 194

Ако кюфтета, кърначета, руло стефани, телешко и свинско печено, мусака, овчарска салата са чешки манджи, аз отивам да живея в Чехия.
Сестра ми беше там- в Жерави, а после в Блу ориндж с нас, от това, което тясравни/храна,анимация/  -разликата е голяма- поне за мен! Това, че си постнала 5 манджи е излишно, всички знаем , че политиката на  Александрия травел  е насочена към чехите и техните хотели се знаят- Жерави, Белведере, Хермес...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия