Объркана г.с. и розово течение..??

  • 6 513
  • 20
# 15
Дано всичко е наред с бебенцето и теб,стискам палци. Hug
Виж целия пост
# 16
Направиха ми абразио и това беше.За отношението в болницата няма да коментирам,направооооо добре че се прибрах вкъщи.Спонтанен аборт в 5 седмица.Нищо друго незнам.От тук нататък няма сватба,нямам връзка и пак сама в живота.За сега мисля че съм добре дано и по нататък да е така.Аз ще съм поредната която ще ви пожелае щастлива и безпроблемна бременностт. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 17
Диди съжалявам много за бебчето и теб,но защо няма сватба и пак си сама.Извинявай ако много любопитствам,но мисълта ми е,да не е заради аборта ако е заради него поговорете си може пък да се оправят нещата,а ако не значи таке е по-добре.Всичко добро мила много късмет ти желая  Hug
Виж целия пост
# 18
Здравей,късно чета темата, но оправи ли се след,аборта. Силно се надявам да намериш точния човек и да си направите хубаво бебе. Сватбите не винаги са задължителни . Успехх.
Виж целия пост
# 19
Бяха най-отвратителните 3 месеца в живота ми,до сега.Да оправих се въпреки,че той обвини мен,че аз съм виновна.Вече ми дойде и смятам че всичко е наред.В момент в който гонех заверки в университета,той ми би шута,намерих квартира за 4 дни,на кантар съм дали ще продължа дори образованието си.Днес спах толкова дълбоко изтощих се.И аз само си мисля за това как ще намеря човека за себе си и ще имаме хубаво бебче....Благодаря
Виж целия пост
# 20
Бяха най-отвратителните 3 месеца в живота ми,до сега.Да оправих се въпреки,че той обвини мен,че аз съм виновна.Вече ми дойде и смятам че всичко е наред.В момент в който гонех заверки в университета,той ми би шута,намерих квартира за 4 дни,на кантар съм дали ще продължа дори образованието си.Днес спах толкова дълбоко изтощих се.И аз само си мисля за това как ще намеря човека за себе си и ще имаме хубаво бебче....Благодаря
Диди сега гледай да си добре,да завършиш образованието си пък майната му на ония как ще си виновна ти.Ще намериш правилния човек и ще имате най-прекрасното бебешоче на света  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия