Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 240
Споко, в повечето отчетни теми за бременност половината момченца стават момиченца след 20 и някоя седмица...  Wink 

Еййй, моля ти се... тъкмо най-накрая реших как искам да боядисаме стаята на малкия и водя преговори да боядисаме отрано и да сложим паркета (без да купуваме нищичко естествено) Да не вземе да се окаже мома ,че мъжо ще ме бие, ако трябва да пребоядисва пак после Joy
Виж целия пост
# 241
Момичета, аз днес съм на преглед при лекаря, който ме следи на консултацията, и ми се искаше да го питам за болничен да почне да ми пуска, че вече не издържам в работа. Тези, които са в болничен - имахте ли някакви проблеми или ги дават лесно? Да не вземе да ми каже "не може"..
Виж целия пост
# 242
Момичета моля за помощ Simple Smile Ако ходите по магазините за колички които сте в София да забележите на КИНДЕР КРАФТ 6 на летния кош сеника толко малък ли е и като се направи в легнало положение седалкаа разпъва ли се още сенника? Гледам я само по инт и ми се струва много малък на снимката пък и по магазините я няма тук Sad
Виж целия пост
# 243
Момичета, аз днес съм на преглед при лекаря, който ме следи на консултацията, и ми се искаше да го питам за болничен да почне да ми пуска, че вече не издържам в работа. Тези, които са в болничен - имахте ли някакви проблеми или ги дават лесно? Да не вземе да ми каже "не може"..
Всичко зависи от лекаря.Моят Аг и без престой в болницата започва да ми дава болничен.Имам да работя още десетина дни и после излизам в болнични до майчинството.Той ще ми мине нещата на ЛКК и така.От мен иска само да му занеса амбулаторната картата.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 244
Мами, днес ми мина ранната ФМ, и потвърдено ще е момиченце Simple Smile пак си смучеше пръста на едната ръчичка - явно сега това й е заниманието  baby_neutral
Иначе да ви кажа, моя доктор, при който се записах за ЖК нещо не се изказа много добронамерено за болничните, но и аз не съм му искала де, само лекичко споменах темата да видя как е настроен. Но пък мисля да си взема една седмица от личния по някое време, да си отпочина малко Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Здравейте, някой беше писал, че е ходил за изследване на токсоплазмоза в националния център. В главната сграда на Янко Сакъзов 26 ли трябва да отида и помните ли цените ( и за листерия или нещо такова беше). Аз съм 16 седмица, късно ли е да ходя ?Мерси.
Виж целия пост
# 246
Добро утро или добър ден  Rolling Eyes
Добре дошли на новите мами  Simple Smile

Аз на моя док. от началото си му казах, че искам болничен и нямах проблем човека си ми пише , даже си смята и ми казва колко остава и за колко няма да стигне   bouquet

За шишетата още се чудя, но понеже твърдо искам да кърмя стига да имам разбира се, направо ще търся да си взема тези дето NBM каза НУК.

orindj много хубаво, аз само едно като трепкане от време на време, чакам някой по силен ритник  Joy

Честити сини гащета  smile3525
Моля да ме добавите на първа страница със сини гащи и термин 26.02.2016  Mr. Green

prikazzka честито   bouquet
Виж целия пост
# 247
Мами, в Baby Life Малечко имат 15% намаление от днес до 28ми на всички колички  Simple Smile

https://www.facebook.com/pages/Baby-Life-Malechko/14611998544313 … ef=message_bubble
Виж целия пост
# 248
Така че ,моят съвет е да го накараш да ти го пусне от 29.08 ,а не от 31.08. Нз какво толкова му е проблем...
 Лек ден!

Здравейте момичета  Heart Eyes Hug

Борянка проблема е следния  Peace Сега ще ме пише фиктивно, че съм била в болница и ще издаде болничен за 34 дни не за 30. Това е първото и второто е, че ще го пусне от 31.08 защото ако го пусне от по рано него няма да го има/извън БГ ще е/ и когато ми свърши болничния няма да има кой да ми пусне другия. Затова е цялата гимнастика ...
Права си с това, че ще трябва да е продължение и не ме интересува да се оправя той после  Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Така че ,моят съвет е да го накараш да ти го пусне от 29.08 ,а не от 31.08. Нз какво толкова му е проблем...
 Лек ден!

Здравейте момичета  Heart Eyes Hug

Борянка проблема е следния  Peace Сега ще ме пише фиктивно, че съм била в болница и ще издаде болничен за 34 дни не за 30. Това е първото и второто е, че ще го пусне от 31.08 защото ако го пусне от по рано него няма да го има/извън БГ ще е/ и когато ми свърши болничния няма да има кой да ми пусне другия. Затова е цялата гимнастика ...
Права си с това, че ще трябва да е продължение и не ме интересува да се оправя той после  Naughty Mr. Green

  Добре де, тях не ги бърка да издават болнични със задна дата,даже е честа практика. Примерно на 03 септември може да ти издаде болничен от 29.08. Какво като го е нямало...ти пак си си в същото положение,така че неговото отсъствие не променя необходимостта ти от болничен.  А пък..ако все пак ти го прекъсне, дано не се наложи ти да връщаш пари ( това за дублирането, където ти казах) ,а да си гледаш бременността спокойно Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 250
Ели може ли да ми сложиш розово щъркелче Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Значи той ще се върне на 07.10 в БГ няма как Борянка да стане  Peace Ако го издаде от 29.08 на 27.09 трябва да се издаде следващия това е ако болничния е 30дни. Няма как да го издаде с 10 дена назад нали се сещаш  Mr. Green А така като го издаде за 34 дни ще може да го издаде с 3-4 дни назад като вземем за дата 31.08 + 4 дни повече .... и така
Разбираш ли ме ?
Виж целия пост
# 252
Значи той ще се върне на 07.10 в БГ няма как Борянка да стане  Peace Ако го издаде от 29.08 на 27.09 трябва да се издаде следващия това е ако болничния е 30дни. Няма как да го издаде с 10 дена назад нали се сещаш  Mr. Green А така като го издаде за 34 дни ще може да го издаде с 3-4 дни назад като вземем за дата 31.08 + 4 дни повече .... и така
Разбираш ли ме ?
  Да  Simple Smile Дано няма проблем после. А няма ли някой да го замества и той да ти дава на време болничните?
Виж целия пост
# 253
Не Борянка няма  Mr. Green за съжаление.
Проблем ако се създаде той ще се оправя  Naughty хич не ме интересува да ти кажа  Mr. Green
Казах му вчера по тела ако имам проблем той ще се оправяте  Mr. Green
Голяма работа станаха и тия доктори  #Cussing out
Виж целия пост
# 254
prikazzka , peeval, честито и на двете за девойките!  bouquet

Днес най-после си взех изследванията ПКК, хив, урина и т.н. - харесаха ми Wink Има на 2-3 места съвсееем малки отклонения, ама нали по време на бременност било нормално.  Peace
Дори се сдобих с картонче за кръвната група. Аз си я знам отдавна, но никой не ми вярваше и всеки път ми я пускаха, та сега вече съм доказана Simple Smile

Момичета, аз днес съм на преглед при лекаря, който ме следи на консултацията, и ми се искаше да го питам за болничен да почне да ми пуска, че вече не издържам в работа. Тези, които са в болничен - имахте ли някакви проблеми или ги дават лесно? Да не вземе да ми каже "не може"..
Ти нали ще му обясниш, че имаш стрес на работа, влияе ти зле... и ще може.  Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия