Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 255
.katniss браво миличка  Heart Eyes така за някой показатели е нормално да са с по ниски стойнисти и следователно малко завишени в нашето състояние  Hug Hug


Ох аз утре съм на преглед  newsm44



Виж целия пост
# 256
Здравейте, някой беше писал, че е ходил за изследване на токсоплазмоза в националния център. В главната сграда на Янко Сакъзов 26 ли трябва да отида и помните ли цените ( и за листерия или нещо такова беше). Аз съм 16 седмица, късно ли е да ходя ?Мерси.

Аз ходих. Да, точно там, срещу парка Заимов. На 4-тия етаж... Цената беше около 20 лв. за едното до колкото си спомням... Не е късно, отивай - тъкмо навреме е.
Виж целия пост
# 257
.katniss браво миличка  Heart Eyes така за някой показатели е нормално да са с по ниски стойнисти и следователно малко завишени в нашето състояние  Hug Hug

Ох аз утре съм на преглед  newsm44


Хайде стискаме ти палци и да се отчетеш после подробно  Heart Eyes Peace

Виж целия пост
# 258
Свърших задачките, остана ми само най-важното - прегледа. Стиснете по едни палци!

Честито на мамите с  stork-girl! Днес май е розов ден, ха, да видим и при мен дали ще се покаже.

Според мен, кажат ли в началото мъжко, трудно в по-късен етап се променя в женско. Обратният вариант се случва по-често.

Проблем ако се създаде той ще се оправя  Naughty хич не ме интересува да ти кажа  Mr. Green

Да ти кажа, разкатаването ще е за теб, ако стане проблем с болничните. Имам опит с объркването на болничния само с един ден (термина вместо на 15-ти, го изчислявали на 14-ти). Та не беше ходене и размотаване, обяснения ...
Виж целия пост
# 259
Pepsilight допускат се грешки но при условие, че предварително съм го предупредила  Naughty и той твърди, че няма да има проблем .... после той ще се оправя ако ми създаде блавоболия  Mr. Green как си е негова работа  Naughty
Вече ми омръзна да се занимавам с малоумници/извинявам се за израза/  Crossing Arms
Виж целия пост
# 260
Здравейте   bouquet
Честито за розовите щъркелчета  bouquet Mr. Green.
Миерин, докторът ти също няма изгода да бърка с болничните, защото при евентуални проверки ще го разкатаят.
Катнис, браво за резултатите. Аз днес пуснах кръв и урина, остана да ми вземат влагалищен секрет.
Виж целия пост
# 261
Ох аз утре съм на преглед  newsm44

Притесняваш ме ей! hug Да не е станало нещо? Не трябваше ли да си на лекар чак на 11-ти септември?...  newsm78 Или реши да си смени часа, за да не е точно на РД-то?

Виж целия пост
# 262
Елизка няма нищо миличка, благодаря ти. Добре съм Hug Hug
Утре съм в св.Петка /другата клиника/ не в Надежда  Heart Eyes В Надежда съм на 11.09
Ооо смяна НЕ, няма как да стане  Naughty Много е натоварено в Надежда и е трудно записването на часове по рано от месец за нас  Mr. Green и това не ми харесва. Затова ще пробвам при тази нова докторка и ако си допаднем ще ходя при нея а Надежда остава на задане план.
Виж целия пост
# 263
Вярно е за Надежда. Аз след всеки преглед си записвам час за следващия. Обикновено ми казват за след месец да се записвам, така че ме устройва идеално. Ако обаче се наложи някой път по-късно да запазиш час, сигурно ще е проблем, защото наистина е много натоварено.
Виж целия пост
# 264
mierin, извинявам се за тъпия въпрос, но ти при коя лекарка се беше записала?
Виж целия пост
# 265
.katniss. как, че е тъп въпроса  Hug можеш винаги да питаш каквото те интересува  Heart Eyes Hug
При д-р Ковачева ми е часът. Не исках при Сигридов/не го харесвам/ Моя братовчедка ходи при нея и е много доволна та и аз ще отида.
prikazzka да не се повтарям но предния преглед при Михова ми беше на 30.07 те ми записват следващ 11.09  ooooh! ooooh! и то с триста разправии/писах вече по въпроса/ Тя иска да ме гледа от 16-18г.с та с 11.09 хванах последния влак т.е. последния ден от 18г.с  Mr. Green
Не може така  Crossing Arms като не могат да смогват да направят нещо по въпроса. Мислех да раждам там но и затова вече се замислям.
Виж целия пост
# 266
Въпрос към майките правили Пренатест,колко дена чакахте резултата?Вече е 9 ден и търпението ми е на макс.Нямам търпение за пола,макар че и усещането ми е пак за мъж.
Виж целия пост
# 267
айде честито на мамите в розово ... покрай мен само момчета ще има  bowuu
Виж целия пост
# 268
Въпрос към майките правили Пренатест,колко дена чакахте резултата?Вече е 9 ден и търпението ми е на макс.Нямам търпение за пола,макар че и усещането ми е пак за мъж.

Моята братовчедка за която споменах по горе го прави и ако не се лъжа каза 2 седмици  newsm78
Търпение мила  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 269
prikazzka да не се повтарям но предния преглед при Михова ми беше на 30.07 те ми записват следващ 11.09  ooooh! ooooh! и то с триста разправии/писах вече по въпроса/ Тя иска да ме гледа от 16-18г.с та с 11.09 хванах последния влак т.е. последния ден от 18г.с  Mr. Green
Не може така  Crossing Arms като не могат да смогват да направят нещо по въпроса. Мислех да раждам там но и затова вече се замислям.

Аз днес се записах при Михова за 24.09. за втората ФМ, защото Чачева е отпуска тогава, и нямах никакъв проблем... може би при теб инцидентно се е случило, но те са трима доктори, които правят ФМ, мисля... така че все при някой от тях ще има час за когато трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия