Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 300
Аааа такаааа  Hug Рицарски двубой м/у двама прекрасници ще има за моята шушулка, дето се надяваме да си остане мома, деее Simple Smile)) че нали можело грешка да стане- пък аз от сега й говоря в женски род
Виж целия пост
# 301
И аз за ушичките много се смях  Joy Joy
А за рокаджийката и нас ни заинтригувахте, да знаеш Blush
И тая мома ли я искате  ooooh! ooooh! ooooh!
Е туй вече на нищо не прилича  hahaha hahaha hahaha

Водя преговори още   friendship   ...  Както виждаш Петя не поддаде, а на Росито момата е обещана  Laughing
mierin : Ама ти си ми умна и искаш снаха от морето, да ходиш на плаж... Аз да взема да се ориентирам към някоя снаха от Родопите ли newsm78 Или поне да има някоя виличка там  Hands Clap Понеже те знам,че и ти си фен... Като пенсионираме през половината година ще сме по плажовете да се печем, после другата половин година на планина около Доспат Peace
Виж целия пост
# 302
Водя преговори още   friendship   ...  Както виждаш Петя не поддаде  Laughing
mierin : Ама ти си ми умна и искаш снаха от морето, да ходиш на плаж... Аз да взема да се ориентирам към някоя снаха от Родопите ли newsm78 Или поне да има някоя виличка там  Hands Clap Понеже те знам,че и ти си фен... Като пенсионираме през половината година ще сме по плажовете да се печем, после другата половин година на планина около Доспат Peace

Добре стискаме си ръцете   friendship
Трябва да мислим и за старините викаш  newsm78
Добре сега вече си отварям очите на 6  hahaha hahaha

ros4enka битката е безмилостно жестока  Peace Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 303
Забелязала съм, че с напредване на времето, все повече моми се появяват на първа страничка, така че спокойно - снахи май ще има за всички хахахах  Joy иначе и аз искам някой момък от морето - да си кажа от сега да се знае Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Забелязала съм, че с напредване на времето, все повече моми се появяват на първа страничка, така че спокойно - снахи май ще има за всички хахахах  Joy иначе и аз искам някой момък от морето - да си кажа от сега да се знае Simple Smile

Да се предлагаме ли значеше това ?  Laughing
И аз като Росито да почна рекламата - частите са му по местата на нашия човек, висок ще да е (с татко висок 1.90, и мама 1.70), освен това с прекрасни родители - адвокат и данъчен (пуста скромност)... Само има проблем с млечните нещица (нали бях казала,че не ме оставя да ям такива неща) Само, че горката ти щерка ще е с малко откачено свеки, но си имам добри страни  Blush
Виж целия пост
# 305
И аз като Росито да почна рекламата - частите са му по местата на нашия човек, висок ще да е (с татко висок 1.90, и мама 1.70), освен това с прекрасни родители - адвокат и данъчен (пуста скромност)... Само има проблем с млечните нещица (нали бях казала,че не ме оставя да ям такива неща) Само, че горката ти щерка ще е с малко откачено свеки, но си имам добри страни  Blush

Скромността краси човека  Blush Blush
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 306
Ами щом отваряме пазара за булки,да пусна и аз моята булка  Joy И тя си и а всичко,вече шава осезаемо,морско чадо е -от Бургас града.Батко й  е рядка порада-мама и тати са с кафеви очи,а ток със сини.Може и момата ми да е такава.Вече ще събираме и зестрта. bowuu  Joy
Виж целия пост
# 307
Ха, така, навреме се включвам  Mr. Green. Ели, освен до розовите щъркелчета да пишеш на кого е обещана момата Joy, да не стават грешки Heart Eyes.
Фракси, честито щъркелче и добри резултати  bouquet.
Пепси, и на теб честита мома и спокойствие  Hug.
Катнис, в МД изборът на екип е 870 лв, престой в стая с две легла и самостоятелен санитарен възел - 45 лв на нощувка. Общо взето - 1000 лв. Аз съм се насочила натам, не само за цените, но и за специалистите и неонтологията.
Моите кръвни излязоха, аз и мама решихме, че са добри   Crazy Whistling, без урината, ама там е очаквано, още не сме преборили цистита. Утре ще се чуя с гинеколожката,  за нефроложката имам час за седми.
Виж целия пост
# 308
Да знаете, че предлагам и двама момъка, на 5 г. и на 2 г., но съм много взискателна и лесно не ги давам.

happy smile, аз бях днес при нефроложката. Изписа ми прахче Манурал, но решихме към средата на септември да го взема. Дано се изчистя с него.
Виж целия пост
# 309
Ха, така, навреме се включвам  Mr. Green. Ели, освен до розовите щъркелчета да пишеш на кого е обещана момата Joy, да не стават грешки Heart Eyes.

 hahaha hahaha hahaha hahaha  Е, не днес голям смях  Party

Деситка ще се кандидатирам  bowuu bowuu bowuu мома със сини очи и от морето ... направо съм № 1 в кандидатстването  Blush Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 310
Момичета за раждането специално трябва да имаш голям късмет на лекар ако си решила да да не даваш пари за раждане.Аз съм от малък град тука си имаме само окръжната болница.Моя приятелка отиде и роди без стотинка,без упоика, и я шиха без упоика Naughty със 10 шева е помисляте си колко време зараства това.Раждането в моя град с стая и упоика е 550 лв .Но какви са тия цени от 2000 лв ами за толкова сигурно и аз ше се мъча при които дойде...Извинете но аз роботя за 450...Пък и за 1500 да работиш не са хич малко те в златни пелени ли ги слагат за 4-5 дена
Виж целия пост
# 311
Това са цени в частни болници. За всеки влак си има пътници.

Аз съм раждала първото си дете в държавна болница, секцио със спинална, една стотинка не ми искаха.
Виж целия пост
# 312
http://www.1agb.com/rodilno.html
http://www.vtorambal.com/index.php/struktura/statzionaren-blok/a … ologichna-klinika

Това са две държавни болници който смятам да разгледам отвътре както се казва  Peace Peace
Като във втората съм влизала вече и мога да гарантирам за доброто и ново състояние на апаратурата, чистота и страхотен ремонт от преди 2 год. За отношение персонал пациент нямам много инфо. Моя приятелка роди във втора градска преди почти 1 год., много е доволна. Роди секцио и няма забележки. Не е плащала нищо.
Виж целия пост
# 313
Извинете не съм видяла че става въпрос за часни Hug
Виж целия пост
# 314
Извинете не съм видяла че става въпрос за часни Hug

Не се извинявай  Heart Eyes няма проблем  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия