Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 345
Аз специално ходих да се консултирам с дерматолога ми по въпроса с мазането. Каза ми да си взема два три вида масла и да се мажа всеки ден след баня ще докато е влажна кожата и да ги редувам маслата. Кожата ми е перфектна и еластична. Много съм доволна. Мажа се с арганово масло, масло от грозде и бадемово.

Миеринче, чакаме те да кажеш как е минал прегледа  Hug
Виж целия пост
# 346
Licoco тъкмо щях да питам кой са маслата ма ти си написала  Heart Eyes Hug Hug
Душичка часът ми е за 14.30 щом се прибера веднага ще пиша  Hug
Виж целия пост
# 347
Маслата не е задължително да са тези, изборът е много голям. Тези, като свършат, ще ги заменя с друг вид. Но кожата става супер Simple Smile))
Виж целия пост
# 348
И аз мазах с арганово масло преди това, не съм качила много (варира между 1-2 кг), но гърдите ми доста наедряха, пък и кожата явно е предразположена Cry.
Миерин, успех на прегледа Peace
Виж целия пост
# 349
Маслата не е задължително да са тези, изборът е много голям. Тези, като свършат, ще ги заменя с друг вид. Но кожата става супер Simple Smile))


Ще трябва и аз да се ориентирам към мазането  Peace досега нищо не съм ползвала.
Виж целия пост
# 350
На мен ми препоръчаха кокосово масло. Продавало се в аптеките на бучки...  newsm78 Чудя се дали попива това нещо, че много мразя да се хлъзгам като охлюв...  Sick
Виж целия пост
# 351
Иначе не съм наедряла много и нямам стрии още (надявам се и да не започна да имам, обаче знае ли човек...).

И аз съм като теб мила  Heart Eyes дано да нямаме стрии  Praynig Иначе съм качила 1.5кг. отначалото  Simple Smile

Аз се мажа с бебешко олио на Джонсън с алое от 2-рия месец и засега нямам стрии. А относно качването на килограми, много странно стоя си на същите от преди да забременея, но аз не се радвам и искам да започна да наддавам все пак.. вече съм почти 5 месец  ooooh!
Виж целия пост
# 352
На мен ми препоръчаха кокосово масло. Продавало се в аптеките на бучки...  newsm78 Чудя се дали попива това нещо, че много мразя да се хлъзгам като охлюв...  Sick

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Калич днес само се смея из темите с теб Heart Eyes Hug

Мира аз също до преди 1-2 седмици си стоях на същите кг., ще почнеш да качваш не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 353
Мажа се с арганово масло, масло от грозде и бадемово.

Коя марка са? Че аз като вляза в аптеката се обърквам и не знам какво да гледам :/

HappyKali - много ме разсмя с охлюва, ама и аз съм така - хич не търпя масла и кремове, които не попиват  Crazy
mierin - приятен преглед и да кажеш после бебчето колко е пораснало Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Различно, аз отивам на щанда с маслата и си избирам не по марка.
Виж целия пост
# 355
На мен ми препоръчаха кокосово масло. Продавало се в аптеките на бучки...  newsm78 Чудя се дали попива това нещо, че много мразя да се хлъзгам като охлюв...  Sick

Кали, аз точно с кокосово масло се мажа... Не знам защо го купих с илюзията,че ще е като крем и ще се втечнява върху кожата  newsm78 Баш течно като олио си е моето, мажа се всяка вечер след баня и попива добре, но му трябват 10-15мин, през които гледам ТВ с вдигнат потник наполовина  Peace Май нямам фалове за сега  с мазни петна... само ме мързи да се мажа, но това е друга тема  Joy
И аз мразя такива мазнотии, но стриите ме ужасяват и го приемам това мацотене като жертва за каузата no

PS: за стрии дори в аптеката ми обясняваха,че най-добре е или кокосово масло, или бадемово или зехтинец  Peace
Виж целия пост
# 356
На мен ми препоръчаха кокосово масло. Продавало се в аптеките на бучки...  newsm78 Чудя се дали попива това нещо, че много мразя да се хлъзгам като охлюв...  Sick
Кожата по-принцип ми е нацепена от много фрапиращо отслабване преди години и сега като я гледам колко е суха много се мажа, независимо че мразя мазнотийки.Мажа се с студенопресовано кокосово масло, взимам го от биомагазин и съм много доволна. Преди го ползвах за готвене и за маски на косата, но от скоро го ползвам и за тялото - много омекотява кожата и доста месеци карам с него, но не го ползвам постоянно , че много силно ми мирише на кокос. През другото време се мажа с кокона мама, а т.к. ми свършва си поръчах от сайта на Хималая лосион за тяло с масла(сега им е на промоция), в него има какаово масло на което много държах. А като ми свърши ще се насиля и ще отида до биомагазинчето да си взема какаово масло студенопресовано, скъпичко е , но е много полезно. Малко да сменя миризмите, че много силни ми идват като ги използвам много време.  Wink А да в началото си бях купила и на Икаров против стрии, но миризмата му е непоносима и го хвърлих.
Виж целия пост
# 357
Здравейте,
нова съм тук и малко късничко се включвам
ние също чакаме февруарско бебе,живот и здраве около 21.02.2016 г  и сме от Бургас
Ето още една морска мама.Добре дошла и лека бременност.Тъкмо днес се бях притеснила,че мамите от Бургас сме много малко. Heart Eyes  bouquet

Хейййй добре дошла:))) Вече сме три (активни) бургазлийки  Hug

Добре дошла Simple Smile) Момичета, вие при кой сте на ЖК в Бургас ?
Виж целия пост
# 358
Добро утро!
За мен не е много добро. Вирус ли лепнах, не знам, но от 20ч снощи и цяла нощ повръщам. Поне 20 пъти досега, за минута не съм спала и съм като пребита. Едвам заведох децата и се моля поне те да не прихващат. Сега събирам сили да отида до аптеката за Рингер Браун и да пия, че съм обезводнена, урината ми е червена направо.
Пазете се и ако може ограничавайте местата с много хора.

Това е гадният вирус, добрата новина е, че минава за 2 дни. Стискам палци да се оправиш бързо, непременно с много течности Hug

Аз се мажа с ето това масло против стрии, което случайно си купих от ДМ. Беше на промоция с някаква смешна цена и взех да го пробвам, слагам вечер и засега съм доволна. Като свърши ще пробвам и друго, така с предните бременности мажех постоянно нещо и нямам една стрия.


ИИИИ сега моля да ме запишете официално на първа страница, 38г, термин 26.02 и да ми сложите един ред розови щъркели, днес бях на фетална, освен че всичко е наред доктора каза, че панделките не ми мърдат тоя път  newsm08 newsm62 dance Не мога да си изтрия усмивката от лицето, след две момчета най-после девойка, сега остава много да се пазим и докторът да е познал  Mr. Green
Отивам да купувам рокли  newsm71 Grinning
Виж целия пост
# 359
Добро утро момичета,а случайно някоя от вас да има тежест в областа на яйчниците?Незнам на какво се дължи,а съм на пеглед чак на 15 септември звънях на доки и ми каза да пия Магнерот 3-2 дали е нещо лошо?

Не се притеснявай , аз също пия магнерот по 3т. на ден и това усещане в областа на яйчниците отмина. Лекарката ми каза ,че не е страшно  Hug
Няма място за притеснение, магнезият отпуска мускулите, съответно предотвратява всякакви спазми, затова са ти го изписали и ще има ефект 100%, на мен ми подейства за около 2 дни, но пих седмица 3х2 табл. Успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия