Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 330
Magdallina нито  стеримар нито куикс, нищо  Mr. Green Mr. Green
В olx не намирам, имат ли наименование ??

И аз сега ги потърсих, но обявата вече не е активна. Иначе като наименование ги бях написала лепенки за нос "дишай свободно" ...нещо такова. newsm78 В ebay обаче току що видях, че има огромен избор. Там можеш да ги намериш като nasal strip. Дават ги и против хъркане  Peace А в по- големите градове предполагам, че се продават някъде, тъй като съм виждала да ги носят спортистите.
Виж целия пост
# 331
Здравейте,
нова съм тук и малко късничко се включвам
ние също чакаме февруарско бебе,живот и здраве около 21.02.2016 г  и сме от Бургас
Ето още една морска мама.Добре дошла и лека бременност.Тъкмо днес се бях притеснила,че мамите от Бургас сме много малко. Heart Eyes  bouquet

Хейййй добре дошла:))) Вече сме три (активни) бургазлийки  Hug
Виж целия пост
# 332
http://www.1agb.com/rodilno.html
http://www.vtorambal.com/index.php/struktura/statzionaren-blok/a … ologichna-klinika

Това са две държавни болници който смятам да разгледам отвътре както се казва  Peace Peace
Като във втората съм влизала вече и мога да гарантирам за доброто и ново състояние на апаратурата, чистота и страхотен ремонт от преди 2 год. За отношение персонал пациент нямам много инфо. Моя приятелка роди във втора градска преди почти 1 год., много е доволна. Роди секцио и няма забележки. Не е плащала нищо.


Първия път раждах в Тина Киркова (иначе казано Света София), нищо не съм плащала, без избор на екип и не мога да се оплача. Никакви проблеми не съм имала. И обстановката беше що годе прилична - беше ремонтирано и престоят ми не беше кошмарен. Само накрая ни замотаха нещо с изписването - до последно не беше ясно днес или утре ще ни пуснат, чакаха се някакви изследвания за бебето и накрая ми казаха - след 1 час ви пускаме, което беше малко на юруш. Но всичко беше ОК иначе.
Виж целия пост
# 333
Добро утро момичета,а случайно някоя от вас да има тежест в областа на яйчниците?Незнам на какво се дължи,а съм на пеглед чак на 15 септември звънях на доки и ми каза да пия Магнерот 3-2 дали е нещо лошо?
Виж целия пост
# 334
Момичета я да обсъдим и нещо друго! С какво се мажете ?  Аз ползвам  Мустела, но си "изпуснах" гърдите и ми се получиха стрии... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 335
Добро утро!
За мен не е много добро. Вирус ли лепнах, не знам, но от 20ч снощи и цяла нощ повръщам. Поне 20 пъти досега, за минута не съм спала и съм като пребита. Едвам заведох децата и се моля поне те да не прихващат. Сега събирам сили да отида до аптеката за Рингер Браун и да пия, че съм обезводнена, урината ми е червена направо.
Пазете се и ако може ограничавайте местата с много хора.
Виж целия пост
# 336
Добро утро!
За мен не е много добро. Вирус ли лепнах, не знам, но от 20ч снощи и цяла нощ повръщам. Поне 20 пъти досега, за минута не съм спала и съм като пребита. Едвам заведох децата и се моля поне те да не прихващат. Сега събирам сили да отида до аптеката за Рингер Браун и да пия, че съм обезводнена, урината ми е червена направо.
Пазете се и ако може ограничавайте местата с много хора.

Леле, съчуствам ти...оправяй се бързо  Hug
Да не си яла нещо развалено или старо?
Виж целия пост
# 337
Здравейте   bouquet
Пепси, направи си разтвор съз захар, сол и малко лимон, да възстановиш минералите. Оправяй се бързо Hug.
Аз пък не мога да се събудя, добре че почва супер много да ми се пишка към 7, че иначе няма ставане Joy. Не че лягам рано, де...
Веси, аз се мажа с Палмърс, но и моите гърди се нацепиха (по корема и бедрата нямам)  ooooh! Crossing Arms. Чудя се дали да не търся нещо, специално за махане на стрии...
Виж целия пост
# 338
Добро утро момичета,а случайно някоя от вас да има тежест в областа на яйчниците?Незнам на какво се дължи,а съм на пеглед чак на 15 септември звънях на доки и ми каза да пия Магнерот 3-2 дали е нещо лошо?

Не се притеснявай , аз също пия магнерот по 3т. на ден и това усещане в областа на яйчниците отмина. Лекарката ми каза ,че не е страшно  Hug
Виж целия пост
# 339
Добро утро , мамчета  Hug
Тия дни толкова много работа имах, че ми гръмна главата направо  ooooh!!
От началото на седмицата не мога да спя като хората, буде се през нощта, ходя до вц и се въртя по час-два докато заспя. С предната бременност пак  ми беше така, но чак към 8 месец , а сега отрано се започва.
Иначе да ви кажа за запушения нос с предната бременност няколко месеца бях така, капвах капки Куикс и заспивах, иначе беше кошмар и като родих всички мина от само себе си!
Вече няколко пъти усещам  бебо  preggo , много готинко ми стана, но този път е различно , все едно червейче лази хихи
Виж целия пост
# 340
Първия път раждах в Тина Киркова (иначе казано Света София), нищо не съм плащала, без избор на екип и не мога да се оплача. Никакви проблеми не съм имала. И обстановката беше що годе прилична - беше ремонтирано и престоят ми не беше кошмарен. Само накрая ни замотаха нещо с изписването - до последно не беше ясно днес или утре ще ни пуснат, чакаха се някакви изследвания за бебето и накрая ми казаха - след 1 час ви пускаме, което беше малко на юруш. Но всичко беше ОК иначе.

Добро утро мацки  Heart Eyes
Да аз искам да видя какво е положението в болницата Peace Тази лекарка при която днес съм на преглед е и завеждащ отделение/не знам кое обаче/ там  Peace Има време до раждането и затова трябва да се обмисли добре и да се прецени правилно.
Както Калито по горе е писала важен е доктора не болницата защото той ще те изражда. А аз определено имам проблем с това с кой доктор да продължа и на кой да се доверя  Peace
Виж целия пост
# 341
.katriss, отначало и аз си помислих, че е от храна, но и майка ми е така цяла нощ, а не сме яли нищо общо вчера.
Виж целия пост
# 342
Pepsilight може да е някой вирус наистина  newsm78
Можеш ли да звъннеш на личната и да питаш поне да знаеш какво може да е и какво можеш да вземеш за да го пресечеш  Hug
Виж целия пост
# 343
Момичета я да обсъдим и нещо друго! С какво се мажете ?  Аз ползвам  Мустела, но си "изпуснах" гърдите и ми се получиха стрии... Rolling Eyes

И аз, също като happysmile, се мажа с Palmers Simple Smile много шоколадово ми идва, така че мисля да го сменя като свърши. Иначе не съм наедряла много и нямам стрии още (надявам се и да не започна да имам, обаче знае ли човек...).
Виж целия пост
# 344
Иначе не съм наедряла много и нямам стрии още (надявам се и да не започна да имам, обаче знае ли човек...).

И аз съм като теб мила  Heart Eyes дано да нямаме стрии  Praynig Иначе съм качила 1.5кг. отначалото  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия