Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 405
Колкото и да не искам да се оплаквам/за момента карам много лека бременност/ и аз като всички се притеснявам и от най-малкото.Та моят проблем (ако може така да се нарече ) много съм влажна направо мокра. Нито имам сърбежи , нито парене... просто ми е дисконфортно от м мокренето. Доки ми изписа свещички, но аз няма да ги слагам... има ли някой подобно оплакване? ??
Виж целия пост
# 406
Ок момичета ще слагам и малко сода  Hug Heart Eyes
Благодаря.

mira-petrova честити сини гащички  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 407
Ок момичета ще слагам и малко сода  Hug Heart Eyes
Благодаря.


Може също и смрадлика, много помага в такива случаи  Peace
След първото раждане акушерките ме "открехнаха".

mira-petrova, честито! Hug
Виж целия пост
# 408
Колкото и да не искам да се оплаквам/за момента карам много лека бременност/ и аз като всички се притеснявам и от най-малкото.Та моят проблем (ако може така да се нарече ) много съм влажна направо мокра. Нито имам сърбежи , нито парене... просто ми е дисконфортно от м мокренето. Доки ми изписа свещички, но аз няма да ги слагам... има ли някой подобно оплакване? ??
И аз съм така. Имам много воднисто безцветно течение и много ме дразни. Нищо не съм предприела, защото мисля, че е нормално.
Виж целия пост
# 409
Ок момичета ще слагам и малко сода  Hug Heart Eyes
Благодаря.

mira-petrova честити сини гащички  Heart Eyes Hug
Mierin,аз знам че не се препоръчват промивки по време на бременност.По добре звънни на лекарката си да те посъветва.Има свещичнк които се слагат и по време на бременност.Аз ползвах скоро полижинакс-изписа ми го док,и сега всичко е ок.
Виж целия пост
# 410
Mierin,аз знам че не се препоръчват промивки по време на бременност.По добре звънни на лекарката си да те посъветва.Има свещичнк които се слагат и по време на бременност.Аз ползвах скоро полижинакс-изписа ми го док,и сега всичко е ок.

И това ли не може бе  ooooh! ooooh! ooooh!
Егати. Та с какво ще ми навреди лайката не мога да разбера  newsm78 Сис сигурност в тоя полижинакс има повече вредни нещо отколкото в лайката  ooooh!
Деситка нищо лично душичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 411
Mierin,аз знам че не се препоръчват промивки по време на бременност.По добре звънни на лекарката си да те посъветва.Има свещичнк които се слагат и по време на бременност.Аз ползвах скоро полижинакс-изписа ми го док,и сега всичко е ок.

И това ли не може бе  ooooh! ooooh! ooooh!
Егати. Та с какво ще ми навреди лайката не мога да разбера  newsm78 Сис сигурност в тоя полижинакс има повече вредни нещо отколкото в лайката  ooooh!
Деситка нищо лично душичка  Heart Eyes

Лайката няма или другото не,но самата промивка или водн баня,ще отмият микроорганизмите които нормално имаме.А по време на бременност по-трудно се възстановяват.Това ми е обясне о от лекар.Но всеки сам си решава.
Виж целия пост
# 412
Ако не искаш да си правиш промивки с вагинален душ можеш просто да се измиеш като си сложиш малко сода в ръката. До колкото съл чела тя променя ph-то. От както съм бременна не съм правила промивки, но пък съм се мила със содата няколко пъти.
Виж целия пост
# 413
Ако не искаш да си правиш промивки с вагинален душ можеш просто да се измиеш като си сложиш малко сода в ръката. До колкото съл чела тя променя ph-то. От както съм бременна не съм правила промивки, но пък съм се мила със содата няколко пъти.

Да, да така правя. Не ползвам сега дам.душ  Naughty само така си се мия, по бабешки  Simple Smile
Деситка има логика в това което казваш, но мила вече ми писна да ти кажа. Нос не се отпушва, сега това .... все проблеми бе  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 414
Миерин, яж повече кис мляко Simple Smile))
Виж целия пост
# 415
Благодаря ви  Hug вируса ще мине, гадното е че сега точто сме на планина, а аз ще карам на препечени филийки. .. Cry
Виж целия пост
# 416
изписаха ли ви витамини ? пиете ли ги?
Аз за сега няма да ги пия ! Изследванията ми са чудесни , хапвам доста разнообразно и се чувствам отлично... мисля , че са излишни химия.
Виж целия пост
# 417
Миерин, яж повече кис мляко Simple Smile))

Добре душичка  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 418
изписаха ли ви витамини ? пиете ли ги?
Аз за сега няма да ги пия ! Изследванията ми са чудесни , хапвам доста разнообразно и се чувствам отлично... мисля , че са излишни химия.

На мен не са ми изписвали - лятото не било нужно, и аз съм съвсем съгласна с това, особено след като и изследванията ми са супер Simple Smile
Виж целия пост
# 419
изписаха ли ви витамини ? пиете ли ги?
Аз за сега няма да ги пия ! Изследванията ми са чудесни , хапвам доста разнообразно и се чувствам отлично... мисля , че са излишни химия.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Въпреки, че доки вчера ми каза че от есента ще ми изпише витамини  Mr. Green
Та ще видим нека дойде този момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия