Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 420
Ако не искаш да си правиш промивки с вагинален душ можеш просто да се измиеш като си сложиш малко сода в ръката. До колкото съл чела тя променя ph-то. От както съм бременна не съм правила промивки, но пък съм се мила със содата няколко пъти.  
Ама и аз само за миене говорех, не за промивки и дамски душове  Naughty... Добре, че се изяснихме, че да не стане фал  Peace
Миеринче вече по-добре ли си ?  Hug

изписаха ли ви витамини ? пиете ли ги?
От една страна съм съгласна за излишната химия, обаче от друга.... като се замисля ям често плодове и зеленчуци (и то домашни), но чак пък толкова,че да са достатъчни и на мен,че и на беб - не мисля  newsm78
И спанак, и бобови растения обичам, но все пак предпочитам да не разчитам само на тях за достатъчен прием на фолиевата киселина.
На същия принцип съм с всичко друго - аз ще си ям здравословно, но и ще помагам на организма си  Wink На фона на това, че не пуша от 2 години, не пия нито капка алкохол, позволявам си 1-2 кафета седмично , хапчета никакви не докосвам.... Едни комбинирани витаминки изобщо не мисля,че могат да навредят  Peace Hug
Виж целия пост
# 421
Ама и аз само за миене говорех, не за промивки и дамски душове  Naughty... Добре, че се изяснихме, че да не стане фал  Peace
Миеринче вече по-добре ли си ?  Hug

Да миличка благодаря  Heart Eyes Hug
За сега малко ми се облекни положението. Давечера пак  Peace
Виж целия пост
# 422
Нормално е всеки да преценява сам какво да приема и какво не по време на бременност. Имам две сестри -едната не пиеше нищо допълнително освен ФК , а другата какво ли не вземаше/зелени водорасли и т.н./ и двете си имат прекрасни дечица. 
Виж целия пост
# 423
Нормално е всеки да преценява сам какво да приема и какво не по време на бременност. Имам две сестри -едната не пиеше нищо допълнително освен ФК , а другата какво ли не вземаше/зелени водорасли и т.н./ и двете си имат прекрасни дечица.  

Разбира се,че всеки си преценява
Но нали попита - за това отговарям  Peace
Виж целия пост
# 424
Нормално е всеки да преценява сам какво да приема и какво не по време на бременност. Имам две сестри -едната не пиеше нищо допълнително освен ФК , а другата какво ли не вземаше/зелени водорасли и т.н./ и двете си имат прекрасни дечица. 

Права си миличка всеки сам решава.
На мен като ми дойде в повечко всички проблеми и се захващам сериозно с лечението им въпреки това какво мога и не мога да вземам  Naughty Изтормозих го това бебе ... колко ли ще има да ми връща после  Joy Joy Joy
Сега отивам да взема един малък приятел/чихуахуа/ да го гледам 2-3 дни, че леля ми ще пътува  Peace
Ще имам малко забавление тия дни много се обичаме с Мартин/така се казва/  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 425
Сега отивам да взема един малък приятел/чихуахуа/ да го гледам 2-3 дни, че леля ми ще пътува  Peace
Ще имам малко забавление тия дни много се обичаме с Мартин/така се казва/  Heart Eyes Hug

Хахах видях Мартин и после се зачетох по-нагоре, че мъжа ми така се казва Grinning много сладко, аз много ги обичам такива мънички кученца... то всякакви кучета обичам де, ама мъничките са ми много сладки Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Привет и от мен.
Много съм щастлива от днешния преглед при Сигридов. Страхотен човек и лекар, на много високо ниво е всичко.  Ще имаме 100% момченце   baby_neutral , Много съм щастлива.
Ели, слагай синия щъркел Simple Smile))))
Виж целия пост
# 427
Браво, много хубави новини  Hug
Виж целия пост
# 428
Привет и от мен.
Много съм щастлива от днешния преглед при Сигридов. Страхотен човек и лекар, на много високо ниво е всичко.  Ще имаме 100% момченце   baby_neutral , Много съм щастлива.
Ели, слагай синия щъркел Simple Smile))))

Много се радвам за теб и бебо , веднага пращам щъркела  Laughing
Виж целия пост
# 429
Здравейте, има ли някоя с проблем с очите? Аз съм с минус 3,75 диоптър, казаха ми да отида на очен да се прегледам. Знаете ли някой добър специалист( знам че очните дъна трябва да са окей, за да можеш да родиш нормално)?
Виж целия пост
# 430
Здравейте, има ли някоя с проблем с очите? Аз съм с минус 3,75 диоптър, казаха ми да отида на очен да се прегледам. Знаете ли някой добър специалист( знам че очните дъна трябва да са окей, за да можеш да родиш нормално)?

И аз съм с диоптер +1.75 но имам високи нива /диоптер/на астигматизъм Peace
Ще говоря с доки когато дойде време да мисля за раждане.
Аз ходя във Военна болница при който е на смяна.
Виж целия пост
# 431
Здравейте, има ли някоя с проблем с очите? Аз съм с минус 3,75 диоптър, казаха ми да отида на очен да се прегледам. Знаете ли някой добър специалист( знам че очните дъна трябва да са окей, за да можеш да родиш нормално)?
Мога да преплръчам за Бургас.Не знам на теб за кой град ти трябва.Аз също имам доиптър,но моя е  на половината на твоя и няма приблеми при мен.Дано всичко е наред и да си родиш нормално.От нормалното раждане по-хубаво няма.  bouquet  Hug
Виж целия пост
# 432
айде  Party честито момченце ! не знам как стоят нещата на 100 процента, но има зависимост зрение-нормално раждане.
Виж целия пост
# 433
айде  Party честито момченце ! не знам как стоят нещата на 100 процента, но има зависимост зрение-нормално раждане.

Има разбира се  Peace
Която от нас има проблеми със зрението трябва да се консултира с доки  Peace
Виж целия пост
# 434
Аз искам да родя нормално и се моля да не се стига до секцио  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия