Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 435
За очен - София, не помня как се казваше- някакво светило в медицинска... ама пусто му, нямам и документи тук да погледна. Иначе знам, че в клиника Вижън имат мн добра техника...за специалист там- Цонев мисля беше. С добри впечатл.съм. Обаче съм ходила отдавна- не зн дали е там още
Виж целия пост
# 436
Очен има много добър в една оптика на Денкоглу 12 - д-р Александров. Аз все там ходя, защото прегледът е безплатен, ако си направиш очила там. Преглежда и в някоя от болниците, но коя точно беше, в момента не си спомням. Специалист е главно по контактни лещи (защото не всеки доктор е добър като става дума за лещи). berlineroptik.bg е сайта на оптиката Simple Smile Същата оптика я има и в Paradise мол, но там не помня при коя докторка се преглеждах - също бях доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета. И аз имам едно въпросче - понеже септември ще съм булка и искам да си направя ноктите с гелиш лак, а ще ми е за първи път - има ли някоя друга бремелинка, която си е правила до сега? Мисля, че не би трябвало да е проблем, но все пак да питам.
Виж целия пост
# 438
Аз искам да родя нормално и се моля да не се стига до секцио  Praynig

И аз така  Peace

И честити сини гащи! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 439
Здравейте момичета. И аз имам едно въпросче - понеже септември ще съм булка и искам да си направя ноктите с гелиш лак, а ще ми е за първи път - има ли някоя друга бремелинка, която си е правила до сега? Мисля, че не би трябвало да е проблем, но все пак да питам.


На всеки две седмици съм на гел лак, няма грижи Simple Smile))
Виж целия пост
# 440
няма проблем за лака....ооо булкааа Hug
Виж целия пост
# 441
Здравейте момичета. И аз имам едно въпросче - понеже септември ще съм булка и искам да си направя ноктите с гелиш лак, а ще ми е за първи път - има ли някоя друга бремелинка, която си е правила до сега? Мисля, че не би трябвало да е проблем, но все пак да питам.


Като бивша маникюристка мога да ти кажа, че няма никакъв проблем. Гелиш лакът е доста по-щадящ от ноктопластика и други подобни. Аз като разбрах, че съм бременна си махнах покритието и спрях работа по-скоро заради миризмата, иначе много мои приятелки си ходеха на маникюр до последно и родиха прекрасни бебоци.  Peace Не се притеснявай и бъди най-красивата булка!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 442
Много ви благодаря за светкавичните отговори!  Heart Eyes Дамм, булчица на 28 септември. Simple Smile Тази година булка, догодина люлка.  Laughing
Взели сме се отдавна (12 годинки) и когато планирахме бебчо решихме да приъства на нашия ден и набързичко организирахме всичко. Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Аз днес пак прокървих.Мислех че с влизането в 4 месец нещата ще се оправят,но....
Екстремно се прибрах в Плевен за преглед,за щастие бебчо е добре,но аз пак си пия хубавия дуфастон  Sick
Виж целия пост
# 444
Казаха ли ти от какво се случва така, и аз имам пак нещо розово и никой не ми казва какво е, мисля понеделник да ходя на лекар. Иначе пия утрогестан и съм 16-та седмица.



Аз днес пак прокървих.Мислех че с влизането в 4 месец нещата ще се оправят,но....
Екстремно се прибрах в Плевен за преглед,за щастие бебчо е добре,но аз пак си пия хубавия дуфастон  Sick
Виж целия пост
# 445
Аз днес пак прокървих.Мислех че с влизането в 4 месец нещата ще се оправят,но....
Екстремно се прибрах в Плевен за преглед,за щастие бебчо е добре,но аз пак си пия хубавия дуфастон  Sick

Това е най-важно - бебчо да е добре  Hug
Казаха ли ти каква е причината за кървенето?
Виж целия пост
# 446
Здрaвейте момичетa! Блaгодaря нa Деси и Мирa зa отговорите. Ще видя др седмицa кaкво ще нaпрaвя. Aз гогaвa тъкмо ще съм в 18 седмицa. Много се рaдвaм зa всички, които вече сa рaзбрaли полa, aз още не го знaм. Във вторник съм нa преглед, но не знaм дaли ще ме гледaт нa ехогрaф.
Зa стриите, aз първaтa бременност се мaзaх със свинскa мaс и нямaх нито еднa стрия. Сегa ьaпочнaх с олиото нa икaров, че още е топло, но мирише много тежко. Сегa понеже нямaм хубaвa домaшнa мaс ще пробвaм с кокосовото мaсло. Никой не ми отговори дaли товa кокосово мaсло могa дa го мaжa тaкa или дa го смесвaм с нещо друго.
Миеринче пробвaй дa си отпушиш нослето с мед (aко не си пробвaлa до сегa де).
Виж целия пост
# 447
Момичета не са ми лазали,но аз бях притеснена заради бебо и исках само да знам,че е добре.Казаха ми ако продължавам с кървенето ще е най-добре да съм в болницата.Сега стискам палци до утре да спре,до момента съм пила два пъти дуфастона и докато почне да действа,ще мине малко време.А иначе сутринта като станах,пишках и като се избърсах-кръв!Изпаднах в шок,станах и като погледнах в тоалетната водата беше почти розава.Обадих се на АГ и ми каза да пия дуфастона и да ида да ме види.От сутринта течеше червено-розава а след обяд направо бие към кафяво....и е като бяло течение,колкото пъти се избърша все си го има.И сега съм на коктейл с дуфасто ,но-шпа и бусколизин 3х1 от всичко и съм като парцал.Дано само да не стават проблеми с бебчо,пък явно ще си отспя до 9тия месец 💤
Виж целия пост
# 448
Слънчице, няма нужда да смесваш, така мажи Peace.
Лоли, браво, че бебо е добре Hug. Бързо да спира кървенето  Hug.
Ние утре заминаваме за Троянския балкан, къща за гости, ще има и басейнче Crazy. Надявам се да си почина хубаво, че тия дни нервите в офиса ми дойдоха повече Crossing Arms.
Хубав уикенд  bouquet.
Виж целия пост
# 449
Loolly - радвам се, че бебчето е добре, дано това кървене спре и не те притеснява повече  Hug

Ние чакаме гости сега за уикенда и вчера се наложи да направим цялостно почистване вкъщи  Wink аз не смея с никакви препарати да чистя вече и нищо тежко не вдигам, и беше станало нетърпимо положението. Мъжа ми обаче като се захвана - не съм го виждала да чисти толкова старателно никога! Така излъска всичко, че апартамента ни светна - не мога да си го позная  Joy

Сетила съм се да ви питам - някъде из предишните ни теми една от мамите беше поръчала от тези дългите възглвници за бременни от един български сайт на много добра цена. За съжаление съм с телефона и не мога да потърся в момента... Ако някоя от вас се разпознае - ще каже ли дали е доволна от възглавницата, защото аз вече искам да пробвам една такава Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия