Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 465
gerito_88, Darlina - намерих ето тези в Хиполенд (изключих тази за 96лв. и една за 10-ина лв.) :
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … e-lodka-741000504
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … v-701000014-77268
http://www.hippoland.net/bertoni-v-zglavnica-za-k-rmene-34024

Коя от трите препоръчвате, не знам дали са същите, които сте си взели или са други?
Виж целия пост
# 466
Деситка как си миличка  Heart Eyes Hug

peeval до 180 дни непрекъснат болничен лист в годината за едно заболяване имаш право,за по-продължително от това лечение се ходи на ТЕЛК,който преценява дали да ти се удължи болничния и с колко дни.
Виж целия пост
# 467
gerito_88, Darlina - намерих ето тези в Хиполенд (изключих тази за 96лв. и една за 10-ина лв.) :
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … e-lodka-741000504
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … v-701000014-77268
http://www.hippoland.net/bertoni-v-zglavnica-za-k-rmene-34024

Коя от трите препоръчвате, не знам дали са същите, които сте си взели или са други?

Prikazka , моята е ето такава: http://www.baby.bg/ceba-baby-vazglavnitsa-za-bremennost-i-karmen … ur-rozov-siv.html
В Хиполенд пише, че я нама в наличност, затова ти я изпращам от друг сайт. На мен ми хареса това, че има ципче и може да се пере , и е много, много мекичка. Мъжът ми я кръсти "червея"  Laughing . В началото ми казваше -" Как можа да дадеш 68 лева за възглавница?", но после като видя, че си я мъкна с мен навсякъде (на дивана, на спалнята) и му хареса, че върши работа. Вече присъства редовно като трети член в леглото ни Mr. Green . Аз си я прекрачвам, вдигам си краката върху нея,  слагам си я като пояс докато седя на дивана..въобще намерих и всестранни приложения..
Виж целия пост
# 468
Благодаря Darlina   bouquet
Много се радвам и за предстоящите булки  Hug
Виж целия пост
# 469
Деситка как си миличка  Heart Eyes Hug

peeval до 180 дни непрекъснат болничен лист в годината за едно заболяване имаш право,за по-продължително от това лечение се ходи на ТЕЛК,който преценява дали да ти се удължи болничния и с колко дни.


mierin ..ами ако е прекъснат..? Аз съм взимала 30 дни за пункцията през Март, после 30 дни за трансфера през Май, сега 30 дни от ЖК  Август... Всъщност Юли само не съм имала болничен. Тогава помня, че взех 20 дневен отпуск. Rolling Eyes

Тези 180 дни нямат нищо общо с бременността. Могат да са прекъснати и непрекъснати. Това е общият брой болнични, които можеш да ползваш в рамките на една година. 45 дни преди термин си е друго. Там вече си в майчинство.

Кали, от днес сме авокадо Simple Smile))))
Виж целия пост
# 470
Деситка как си миличка  Heart Eyes Hug

peeval до 180 дни непрекъснат болничен лист в годината за едно заболяване имаш право,за по-продължително от това лечение се ходи на ТЕЛК,който преценява дали да ти се удължи болничния и с колко дни.


mierin ..ами ако е прекъснат..? Аз съм взимала 30 дни за пункцията през Март, после 30 дни за трансфера през Май, сега 30 дни от ЖК  Август... Всъщност Юли само не съм имала болничен. Тогава помня, че взех 20 дневен отпуск. Rolling Eyes
Кое точно те притеснява в болничният? Ако се налага да е по-дълъг лекарят ти ще те прати на ТЕЛК. 45-те дни преди раждане са си отделно, ако терминът ти е 15 февруари примерно, ще ти започнат от началото на януари, да.
Виж целия пост
# 471
Момичета,мислите ли да ходите на подготвителни лекции и знаете ли от кой месец се ходи? В Пловдив започва курс от 1.09, но имам чувството,че още е рано...Вие как мислите?
Виж целия пост
# 472
Аз съм се записала на 05.09 - ще ми е първата Simple Smile и така и иначе мога само на тези, които са в събота да ходя, така че каквито има, на тях ще съм, нямам много голям избор Simple Smile
Виж целия пост
# 473
gerito_88, Darlina - намерих ето тези в Хиполенд (изключих тази за 96лв. и една за 10-ина лв.) :
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … e-lodka-741000504
http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … v-701000014-77268
http://www.hippoland.net/bertoni-v-zglavnica-za-k-rmene-34024

Коя от трите препоръчвате, не знам дали са същите, които сте си взели или са други?

Prikazka , моята е ето такава: http://www.baby.bg/ceba-baby-vazglavnitsa-za-bremennost-i-karmen … ur-rozov-siv.html
В Хиполенд пише, че я нама в наличност, затова ти я изпращам от друг сайт. На мен ми хареса това, че има ципче и може да се пере , и е много, много мекичка. Мъжът ми я кръсти "червея"  Laughing . В началото ми казваше -" Как можа да дадеш 68 лева за възглавница?", но после като видя, че си я мъкна с мен навсякъде (на дивана, на спалнята) и му хареса, че върши работа. Вече присъства редовно като трети член в леглото ни Mr. Green . Аз си я прекрачвам, вдигам си краката върху нея,  слагам си я като пояс докато седя на дивана..въобще намерих и всестранни приложения..

А аз съм поръчала ето тази:
http://pretty-land.com/shop/index.php?route=product/product& … ;search=sevi+baby

Darlina, напълно те разбирам, че не се разделяш с нея. Сега като спя гушкам една обикновена възглавница и ми е удобна, но не знам докога ще е така, а и няма да става за кърмене Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Благодаря на всички които ми разясниха "мистерията на болничните" Hug Сега вече ми е ясно!

Колкото до лекциите, аз смятам да ходя. Първата е на 05.09 от 10ч. в "Надежда" и  е на тема "Успешното кърмене". Аз записах и таткото, но има вероятност да не ме придружи. До няколко дни ще знам, и ако има някоя мама от тук, желаеща да дойде с мен, ще се радвам да отидем заедно. Ще пиша допълнително. bowuu

.katniss. и твоята възглавничка е мултифункционална. Дано да ти дойде бързо!
Виж целия пост
# 475
Деситка как си миличка  Heart Eyes Hug

peeval до 180 дни непрекъснат болничен лист в годината за едно заболяване имаш право,за по-продължително от това лечение се ходи на ТЕЛК,който преценява дали да ти се удължи болничния и с колко дни.

Добре съм мила.Нямам кой знае какви болежки,но много ме мързи да работя Mr. Green.Имам е малко до като си остана в къщи ама ми е голям зор.На теб кан ти е колита и какво стана с вчерашния ти проблем?Аз бях запичнала с болните пак,но 10 дена пих от мобта отвара Sick и сега съм пушка.
Момичета,и аз да попитам нещо-ама как сте с ходенето по малка нужда? newsm78Аз от няколко дена само от тоалетната трябва да работя  #CrazyПрез 40минути и бягам. Thinking
Виж целия пост
# 476
Колкото до лекциите, аз смятам да ходя. Първата е на 05.09 от 10ч. в "Надежда" и  е на тема "Успешното кърмене"

Ако съм свободна в събота мога и аз да прескоча клиниката ми е близко  Heart Eyes

Деситка за колита - малко по добре съм на моменти  Peace а с другото до снощи горе долу добре. От сутринта пак ми е неконфортно
Скрит текст:
доста така си ме подщипва и леко сърби
.... продължавам с лайката дано да отшуми  Mr. Green Аман вече ти казвам  ooooh! ooooh!
Иначе съм добре чакам моята си мама да дойде да ме вземе и да се махна от София за няколко дни.

Момичета приятна събота и неделя и да кротувате  Heart Eyes Hug ще ви наглеждам чат-пат  Party Party
Виж целия пост
# 477
И аз пак да помрънкам Sad Още си покашлям, през деня не толкова, но вечер особено като легна и ми гъделичка гърлото. Пия чайове, смуча лукчета, май за момента няма какво друго да направя Sad Питах личната и тя- ауу ти не трябва да кашляш, ами викам не трябва, но кашлям. Нищичко не ми изписа. Оплаках се и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 478
gerito_88  Благодаря ти! Simple Smile
betyyyyy Честито! Ами избрах си рокля и сега ми я шият, като на 11 септември съм на първата проба - все пак коремчето си расте. Simple Smile А ти избра ли си рокля?
mierin Ние сме почти готови с всичко, хем организираме сватба за месец и половина само...Нямам търпение вече. Simple Smile Коментара на баба ти много ми хареса  Joy
looly Благодаря за подкрепата! Все пак са хубави емоции и аз така си казвам. Обещавам да пусна снимчица след сватбата, а ти обещай да мислиш позитивно и да се оправяш бързо! Simple Smile
Darlina Благодаря ти! Simple Smile
Regginna А ти нали знаеш, че и от бременноста може да си се сдобила с екстрата хрема и от там тя да ти прави и кашлица,ако е по-обилна...аз например съм си перманентно със запушен нос и си кихам...Единствено използвам Стеримар за почистване на носа и гледам да пия достатъчно течности,за да не ми се изсушава лигавицата. Добре е да спинкаш на една страна, за да нямаш кашлица. Тези неща ги знам от себе си - дълги години бях с алергичен ринит+синузит. Sad

Виж целия пост
# 479
И аз пак да помрънкам Sad Още си покашлям, през деня не толкова, но вечер особено като легна и ми гъделичка гърлото. Пия чайове, смуча лукчета, май за момента няма какво друго да направя Sad Питах личната и тя- ауу ти не трябва да кашляш, ами викам не трябва, но кашлям. Нищичко не ми изписа. Оплаках се и аз Simple Smile

Вземи си спрей за гърло орофар с 3 4 пръскания всичко се оправя. И аз бях така през деня не кашлях толкова а вечер все едно с перо ме каделичкаха и като почне ена кашлица ужас. На мен личния лекар ми го предписа и мн бързо се оправих Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия