FEAR The Walking Dead

  • 57 304
  • 757
# 255
Как седмица, мър Ване, повече беше... Някой с повече акъл да ни просветли тука.
Колко дълго Рик е бил в кома никъде не се каза.От момента в който Шейн заклещи вратата и болницата беше евакуирана, до събуждането - седмица, топс 2. Той не би оцелял по-дълго без течности като няма кой да му сменя системите.
Виж целия пост
# 256
Робърт Къркман каза на предния Comic Con (като го питаха), че Рик е бил в кома между 4 и 5 седмици.
Виж целия пост
# 257
Общо - да, ама сам 5 седмици без системи...

Той не би оцелял по-дълго без течности като няма кой да му сменя системите.
Виж целия пост
# 258
Аз пък прочетох между 2 и 3 месеца. hahaha Бе горе долу ако сега се срещнат, би трябвало да са минали поне 2 години.
Виж целия пост
# 259
Ама няма да се срещнат ... Създателите на сериалите вече няколко пъти твърдо казаха, че преплитане на историите на 2-те групи НЯМА да има  Simple Smile Което е най-разумното според мен в случая.
Виж целия пост
# 260
Абсолютно.
Много ше е тъпо да ги срещнат. Много! Тва не а Вампирските диарии все пак.
Виж целия пост
# 261
Нали щяха да дават самолета!? Някай линк?
Виж целия пост
# 262
Ето

Виж целия пост
# 263
Мерси Simple Smile Хубав полет!
Виж целия пост
# 264
Ъмм? Те си летят, а долу зомбясват? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 265
В полета ще се окаже, че има зомби Wink Моят залог е, че някой ще почине от естествена смърт... и просто ще turn-не.
Виж целия пост
# 266
Някоя бабичка, инфаркт при излитането  Twisted Evil
Виж целия пост
# 267
Втора серия:


Виж целия пост
# 268
Много съм добре! Забравих да гледам последния пизод на туй чудо... Тва ако не беше вдигтала темата, Сарко...
Виж целия пост
# 269
Благодаря Sarcasm.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия