FEAR The Walking Dead

  • 57 306
  • 757
# 270
Е, помислих си, че куките ще влязат в употреба. Crossing Arms
Виж целия пост
# 271
Седма и осма серия на Полета.

https://www.youtube.com/watch?v=XBOodgvnhvE&list=PLEjYiqlkJD … PoTbe&index=7
Виж целия пост
# 272
Ее, на най-интересното свърши! Crossing Arms
Виж целия пост
# 273
Ухапан ли беше?
Виж целия пост
# 274
Мхм.

Бебе, кво ревеш ся, не ти ли е ясно ква вакханалия ше стане след кат се събуди?  hahaha
Виж целия пост
# 275
Е, ясно ми е, ама това осеееммм епизода го чакам! Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 276
Аз май ще ги чакам всичките, то 10-12 минути са си 10-12 минути.
Виж целия пост
# 277
Е мое ли така да свърши бе начииииииииииии  Close
Виж целия пост
# 278
Азиатката кефи Simple Smile
дано тя да се присъедини към групата.
Виж целия пост
# 279
Толкова са отегчителни, че пуснах направо на 0,49 мин.
Виж целия пост
# 280
Fear the Walking Dead започва на 10 Април! Добри хора!  Twisted Evil
Какво става със самолета? Днес няма ли да има нови 30 сек?
В промото на Фиър има падащ самолет около нашите хора Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Мерси за подсещането.
Намерих го
https://www.youtube.com/watch?v=0Msm_SOFYEI&list=PLEjYiqlkJD … PoTbe&index=9

 Sunglasses
Виж целия пост
# 282
Чакам да свърши тоя самолет и да гледам всичко. Не че не ме мързи де, ама...
Виж целия пост
# 283
Очаквам добри рейтинги утре, защото много дечурлига ще се закачат за сериала заради Алиша,
но това едва ли ще реши сценарните проблеми, които има FTWD  Rolling Eyes

Скрит текст:


Виж целия пост
# 284
Мани ги дечурлигата, ние за какво да се закачим? Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия