FEAR The Walking Dead

  • 57 307
  • 757
# 300
Сарки, няма как да е в самолета. Гледах ги всички мини епизоди.
Последния завърши точно как наркомана гледа минаващия самолет.

Мчи не знам, четох нещо, предавам инфо, и тъй.  hahaha

Челото (тийна-наркоман как се казваше?)
НИК!

Ник.  Mr. Green

На мен ми тъпее сериала. Бахти изсулените образи.
Виж целия пост
# 301

[/quote]

Ник.  Mr. Green

На мен ми тъпее сериала. Бахти изсулените образи.
[/quote] Амчи то ако само красивите оцеляват голям мор ще е! Simple Smile
Аз искам мюсюлманско семейство. Мъж с три зачулени жени!
Виж целия пост
# 302
Bean, защо мюсюлманско семейство?  Joy
Виж целия пост
# 303
Ами да видим как оцеляват хората с други душевни мирогледи! Рок дейр уърлд! му се вика.
Виж целия пост
# 304
 smile3532 Изрод!

Само Крис да изядат, друго нищо не искам от тоя сериал, мерси. Хем неадекватен, хем противняк по душа и форма -- аре!
Виж целия пост
# 305
Ами да видим как оцеляват хората с други душевни мирогледи! Рок дейр уърлд! му се вика.
Joy hahaha

Ми да. Чудно би било дали жените ще хвърлят бурките за да виждат по-добре  Joy
Или ще си мислят, че зомбитата няма да ги видят.
Виж целия пост
# 306
Амчи то ако само красивите оцеляват голям мор ще е! Simple Smile
Аз искам мюсюлманско семейство. Мъж с три зачулени жени!

Начи, неам предвид, че искам всички да са красиви. Просто са толко залухави сичките, че нито са ми интересни и да ги гледам, нито ми дреме за съдбата им.  hahaha
Виж целия пост
# 307
 Joy Joy

Не ми се спи, отивам да тегля.  Flutter
Виж целия пост
# 308
Плюсове:
Странд, Алиша и героя на Рубен Блейдс  Peace
Харесва ми перспективата да дават апокалипсиса през призмата на малките

Минуси:
Не исках нов ББ бееее, това вече сме го гледали на испанския Кораб, защо не измислиха нещо по-мащабно, как се разпада всичко от глобален ъгъл, това в първи сезон беше крайно недостатъчно.

Най-големия минус: Мама и тати хич не си пасват, единия скоро (в трети сезон) требе да даде фира, ясно кой  Twisted Evil

Поздравче за всички с дядото на наркомана
Скрит текст:


Поздрав за мен и за Дяволчето
Скрит текст:
Виж целия пост
# 309
Аз пък искам всички да са красиви и ако може мъже. И да има достатъчно материал за Пижо и другата тема.
Виж целия пост
# 310
И аз искам глобален ъгъл.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 311
И аз искам, ама дали ще ни огрее.
Искам по мащабни гледки на градовете. Кефят ме. Искам истории от различни части на света. Как се справят там. Ще е и по-динамично.
Така беше в книгата на Макс Брукс. Изкефи ме не макс.
А какво се случва с ядрените централи. Имаше един научен сериал за това какъв би бил света, ако хората изчезнат. Става страшно, когато няма кой да поддържа централите.
А тук нищо. Ама да не придиряме чак толкова. Все пак не е научнопопулярен филм, а фантастика.  Mr. Green

Още не съм гледала иначе. Чакам букви. И без това имам други задачи, та ако до 23 часа няма, пускам на инглиш. После ще коментирам, но ви чета с интерес.
Виж целия пост
# 312


Още не съм гледала иначе. Чакам букви.
И аз чакам, цял ден вече, ще го превеждат ли, няма ли.
Виж целия пост
# 313
Видях преди малко в адиктед, на 80 процента са.
Виж целия пост
# 314
Видях преди малко в адиктед, на 80 процента са.
OK, ще изчакам до утре тогава, сега тегля 16 и 17 на Древните за тази вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия