~~ Априлско сърчице вече тупка и расте ~~ 2

  • 35 700
  • 719
# 90
Мамиии, да ви се похваля! Мноооогосъм щастлива! За сега всичко е наред. Днес ходих на извънреден преглед, че се притесних - от няколко дена всички симптоми изчезнаха. Лекарката каза, че отговаря на 10 г.с. и 3 дена. Бебчето си имаше всичко! И кръвотока му е добре!!! Ураааааа!  Hug newsm44

Чудесни новини  Heart Eyes, много се радвам за теб  Hug
Аз днес имам преглед...дано всичко е наред с бебчето.
Виж целия пост
# 91
Daf,   omm евала, момиче! Пожелавам ти успешна и лека бременност  Heart Eyes

Утре ще звъня да видим кога ще ме запишат на ЖК, утре ще съм 10 + 3  Peace ФМ записах чак на 24.09, когато ще съм в края на 12 г.с  Peace



Marsy Green, ти от кой град си? Кога ти е термина? Ако си от София, къде записа ФМ? Моят следващ преглед е на 10.09. Може би, тогава лекарката ще ми каже за кога да запиша ФМ и БХС.
Виж целия пост
# 92
Здравейте , момичета !! Аз съм пак на линия след морето , дано всичко да е наред,  че ме наплашиха с тези стрептококи .. Днес и аз съм на преглед , дано всичко да е ок.

За табличката - попълнила съм всички , които са ми изпратили съобщение . Само да ви кажа , че като данни попълвам - Ник   Град   Термин   Възраст   Бременност . Ако някой не ми е изпратил пълната информация , няма да го питам изрично с идеята , че може би човекът не иска да си казва всичко  Wink . Така че , ако някой просто е забравил и иска да добавя нещо , да ми пише  Simple Smile . Ако не - чакам и други мами да пишат да направим дълго списъче  Simple Smile
Виж целия пост
# 93
Здравейте , момичета !! Аз съм пак на линия след морето , дано всичко да е наред,  че ме наплашиха с тези стрептококи .. Днес и аз съм на преглед , дано всичко да е ок.

За табличката - попълнила съм всички , които са ми изпратили съобщение . Само да ви кажа , че като данни попълвам - Ник   Град   Термин   Възраст   Бременност . Ако някой не ми е изпратил пълната информация , няма да го питам изрично с идеята , че може би човекът не иска да си казва всичко  Wink . Така че , ако някой просто е забравил и иска да добавя нещо , да ми пише  Simple Smile . Ако не - чакам и други мами да пишат да направим дълго списъче  Simple Smile

GaletoD, стискам палци за прегледа!!!   newsm10    Обаче нещо не виждам никой в списъка. Може би трябва време, за да се зареди.
Виж целия пост
# 94
Списъка го изготвя Галето, когато е готов ще го вкараме в темата. Сега е само офлайн  Peace

Гале, всичко ще е наред  Hug

дафи, чудесна новина  Heart Eyes Ще се следя във Варна, миналия път ходих едева на втората ФМ, този път мисля да го направя по-рано.  Peace
Виж целия пост
# 95
Здравей и от мен- още една мама с термин 1 Април. Влизам в темата може би късно, но май чак сега почвам да осъзнавам какво се случва и ми се иска да има с кой да си споделям. Тъй като съм в 10-та седмица, никоя от приятелките ми не знае, а и повечето нямат деца така че ще е хубаво да има на кой да се оплаквам от киселини и гадене  Laughing Не живея в България, така че не бих могла да съветвам по въпроси с лекари и болници. В момента на дневен ред са ме почнали ужасни киселини заради които не мога да хапна. Ако някой има изпитан метод да сподели, ше се радвам да го чуя Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Колко много сте изписали Simple Smile
Ние бяхме на море, но уви свърши. От днес пак работа, гадене, работа. Но пък не повръщам, само веднъж на морето се случи и това ми е дотук, надявам се и занапред.
Вчера съзрях кисели краставички в килера, изядох ги и после изпих сока. Явно се почва тази част от веселбата.
Виж целия пост
# 97
Здравейте, на 28 Август правихме тест и беше положителен.......утре съм и на преглед   Laughing   тъкмо се преместих в Пловдив и не познавам докторите. Имам си направление и ще отида при доктор Михова.....някой може ли да ми каже нещо за нея?

Първа  бременност ми е и вълнението е голямо!

Спокойно бременеене на всичкиии!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Нелка*  заради твоя пост сега ходих да купувам краставички хахах 😂
Виж целия пост
# 99
Нелка*  заради твоя пост сега ходих да купувам краставички хахах 😂
Съжалявам  Embarassed
Ако си в София мога да се реванширам с буркан домашни Simple Smile
Момичета, казахте ли на шефовете? Аз съм се навила утре да е деня, следващата седмица ще имам излизане за БХС, после при АГ-то, та да не измислям оправдания. Не че очаквам проблеми, но ми е притеснено до някаква степен.
Виж целия пост
# 100
Сладурки, имам въпросче...
На някоя от вас да и е изчезнал апетита? Нищичко не ми се яде, хапвам 2 залъка и ми става тежко...
Притеснявам се...
Виж целия пост
# 101
Сладурки, имам въпросче...
На някоя от вас да и е изчезнал апетита? Нищичко не ми се яде, хапвам 2 залъка и ми става тежко...
Притеснявам се...


Aз съм така! Едвам си изяждам 1/3 от порцията.   chef
Виж целия пост
# 102
Сладурки, имам въпросче...
На някоя от вас да и е изчезнал апетита? Нищичко не ми се яде, хапвам 2 залъка и ми става тежко...
Притеснявам се...

И аз съм така, даже съм поотслабнала, но поне успявам да устискам и да не повръщам.
Виж целия пост
# 103
Сладурки, имам въпросче...
На някоя от вас да и е изчезнал апетита? Нищичко не ми се яде, хапвам 2 залъка и ми става тежко...
Притеснявам се...

И аз съм така, даже съм поотслабнала, но поне успявам да устискам и да не повръщам.
Успокоих се, мерси за инфото, предполагам, че ще ми се върне троен апетит по - нататък Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Magdalena, на мен проблема ми с храната идва от там, че всичко ми мирише много странно. Месото също има неприятен вкус и с това менюто ми много се стеснява ахахха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия