~~ Априлско сърчице вече тупка и расте ~~ 2

  • 35 700
  • 719
# 75
Здравейте, дами. Нещо не мога да се ориентирам кога се започва ЖК. Попадам на различни мнения. От доктора ли зависи?
Виж целия пост
# 76
Май си ни е рано,от 12-та г.с. доколкото ми е известно.

И мен не ме подмина гаденето,от два дни ми става лошо,не много и силно,но ме тормози,разреждам си кола с вода,по препоръка на една съфорумка направо с газирана вода ще пробвам,че тази кола ...
 Иначе лежа си,почивам и чакам датата за следващия преглед Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Здравейте маменца,гледам че говорите за ЖК моя доктор ми каза да отида на 14.09 с напревление за ЖК. Абтогава няма да съм в 12 г.с,а ще съм 10г.с по тяхна 11 г.с
Виж целия пост
# 78
Газираната вода е моя "лечител" Simple Smile
За ЖК си зависи от доктора. Аз съм записана от 7г.с някъде,но моята докторка си ме гледаше и с предната бременност и преди тази на профилакточни. Така като гледам повечето записват по-късно и си "спестяват" по един,два прегледа по ЗК.
Аз имам питане - в коя седмица ще ходите на БХС и ФМ? Аз си записах час за 11г.с 4дни, но се замислих дали не е рано.
Виж целия пост
# 79
Не е рано, точно в срока е. Аз ще съм в 12г.с. Това БХС хич не ми се прави, ще видим докторката какво ще каже. Къде се записа ти?
Виж целия пост
# 80
Да ви кажа мами, малко се притеснявам, че от 3 дена вече спря да ми е лошо и не усещам както преди тежест в корема, а на 10.09. влизам в 10 г.с. Тогава ми е и прегледа при моята гинеколожка.
Никак нямам търпение и понеже съм от София, а сега съм в Карлово, ще гледам утре да отида на преглед, за да съм по-спокойна. Дано да има свободни часове и дано всичко е наред, че след 2 спонтанни много се притеснявам.  Thinking  Praynig
Виж целия пост
# 81
Браво Дафи, на 41 и искаш още едно детенце! Страхотно! Дано всичко ти е наред с тази бременност! Аз съм на 38 г. и преди тази бременност също имам 2 спонтанни, та и на мен ми е притеснено..
Виж целия пост
# 82
Браво Дафи, на 41 и искаш още едно детенце! Страхотно! Дано всичко ти е наред с тази бременност! Аз съм на 38 г. и преди тази бременност също имам 2 спонтанни, та и на мен ми е притеснено..

GIBANA, ти от къде си? Моята гинеколожка, каза че нямало закономерност при тези неща и е имала пациентки, които раждат след това спонтанен след това пак си раждат без проблем.
На туй се надявам и аз. Утре, ако успея да се вредя за прием ще се пиша как се развиват нещата.
А ти в коя г.с. си? Кога ти е термина? Мина ли вече на преглед? Кога ти е следващия?
Виж целия пост
# 83
Daf,   omm евала, момиче! Пожелавам ти успешна и лека бременност  Heart Eyes

Утре ще звъня да видим кога ще ме запишат на ЖК, утре ще съм 10 + 3  Peace ФМ записах чак на 24.09, когато ще съм в края на 12 г.с  Peace

Виж целия пост
# 84
Daf,   omm евала, момиче! Пожелавам ти успешна и лека бременност  Heart Eyes

Утре ще звъня да видим кога ще ме запишат на ЖК, утре ще съм 10 + 3  Peace ФМ записах чак на 24.09, когато ще съм в края на 12 г.с  Peace



Marsy, всеки път се чудя на такива като вас - специалисти - как ги правите тези темички, как качвате имената с термините и тем подобни?! За мен това е голяма мъгла. Все си мисля, че трябва да си нещо като администратор, за да ги можеш тези неща!
Благодаря Ви, че Ви има и че ги разбирате тези работи!   bouquet
Виж целия пост
# 85
Всъщност единственото , което е нужно е желание, време също  Laughing
Виж целия пост
# 86
Дафи, 9 + 1 съм. Да, ходих на преглед вече няколко пъти и за сега всичко е наред.  Praynig Термина ми по калкулаторите го дава 10.04, но докторите казаха 12.04.
Виж целия пост
# 87
Дафи, 9 + 1 съм. Да, ходих на преглед вече няколко пъти и за сега всичко е наред.  Praynig Термина ми по калкулаторите го дава 10.04, но докторите казаха 12.04.

При мен термина е 7.04., но според мен и аз някъде около 12.04. би трябвало да раждам, защото сме го правили на 12.07. Ако се е оплодила яйцеклетка, то се е случило на този или следващия ден.
А ти от кой град си?
Виж целия пост
# 88
От София съм.
Виж целия пост
# 89
Мамиии, да ви се похваля! Мноооогосъм щастлива! За сега всичко е наред. Днес ходих на извънреден преглед, че се притесних - от няколко дена всички симптоми изчезнаха. Лекарката каза, че отговаря на 10 г.с. и 3 дена. Бебчето си имаше всичко! И кръвотока му е добре!!! Ураааааа!  Hug newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия