Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 120
страхотен е риколиса  Hug поздравления  Hug

лятото го пропуснахме тази година Blush добре, че са гобленчетата на Роси, че да ми замирише на море  Hug

идвам с цели две питания

този риолис колко върви по руските сайтове и в България?  Blush

и виждали ли сте някъде малка метална висулка 16?
в събота ще ходя до м-арт, но нямам особени надежди  Blush на сайта им няма.
намирам само в Китай и Хонг Конг, но да поръчам плик със 100 броя ми се вижда прекалено  Blush
Виж целия пост
# 121
                   Гуде, тук са толкова розите: http://rukodelki.com.ua/vyshyvka-krestom/krestik-tsvetyi/1335-na … s-akvarelnye-rozy .
        Какво значи "малка метална висулка 16"- милиметра; номер на артикул; форма; вид метал...? Имам метални висулки, но не разбрах какво ти е нужно, за да знам какво да търся! А и не са само МАрт с подобни джунджурийки, има доста магазини по центъра на София........
Виж целия пост
# 122
и виждали ли сте някъде малка метална висулка 16?

В магазина на "Три уши" проверявала ли си?
Виж целия пост
# 123

и виждали ли сте някъде малка метална висулка 16?
в събота ще ходя до м-арт, но нямам особени надежди  Blush на сайта им няма.
намирам само в Китай и Хонг Конг, но да поръчам плик със 100 броя ми се вижда прекалено  Blush

Бъди малко по-ясна, имаш предвид като число 16 ли?
Виж целия пост
# 124


този риолис колко върви по руските сайтове и в България?  Blush


Имам схемата в РМ, която е 1 към 1 с оригинала. Ших оригинала и съм сравнила схемите. Имам схемите в РМ на Флоксовете, Божурите, Розите и Жасмина. Герберите още не съм ги видяла в РМ, но не съм и търсила . Иначе имам и Жасмина и Герберите. Но за сега Лалетата и Божурите от Премиум серията ще почакат. Азарея май ши Божурите и не беше доволна.

Добри, ако искаш ще пусна схемите.
Виж целия пост
# 125
Много благодаря mibobo , избрах си гобленче но сега ми трябват цифри, за буквите се справих намерих ги
Като имам свободно време ще ви пусна и мойте красоти да ги видите и оцените   bouquet
Виж целия пост
# 126
Пренабор на герберите се появи 2 седмици след като го пуснаха на пазара.............
Виж целия пост
# 127
 Hug форумът е сила  Laughing признала съм ви  Hug

такова търся




благодаря на всички Simple Smile
ще включа и площад Македония в съботната обиколка  Hug

много ми харесват всички от акварелната серия на риолис  Blush не знма кога ще ги започна (за завършване даже не мога да мисля), но вече знам къде да попитам, когато ме напъне неистово  Hug
Виж целия пост
# 128
              Момичета, като стана дума за ПМ, реших да ревна тук, че не ми се отварят схемите! Прехвърлих от ХР на 7- ца, инсталирах наново програмата, но старите не ги чете и това е! Отдавна не съм работила с ПМ, а сега тръгнах да разпечатвам "Риалто" на Херитидж (благодаря много, Дид!) и... потънах в скръб! Sad Моля, дайте насоки как да се справя, предполагам, че ми липсва нещо, но не се сещам какво! Благодаря в аванс!
Виж целия пост
# 129
              Момичета, като стана дума за ПМ, реших да ревна тук, че не ми се отварят схемите! Прехвърлих от ХР на 7- ца, инсталирах наново програмата, но старите не ги чете и това е! Отдавна не съм работила с ПМ, а сега тръгнах да разпечатвам "Риалто" на Херитидж (благодаря много, Дид!) и... потънах в скръб! Sad Моля, дайте насоки как да се справя, предполагам, че ми липсва нещо, но не се сещам какво! Благодаря в аванс!

Не знам защо става така, но доста хора изреваха.........
Виж в форум гоблените орг  темите, там момичетата дават съвети кой как е преборил проблема.
Аз затова си кътам стария комп Simple Smile На 7-та имам само вю-версия.......
Виж целия пост
# 130
               И тук благодаря, Дид! Чувствам се ужасно, когато трябва да моля за помощ за неща, с които перфектно съм се справяла и сама! Резил!
Виж целия пост
# 131
Финети, не е резил.  Във всеки един момент излизат нови и нови актуализации, а понякога на мен не ми се разправя да уча нови неща точно поради онази причина - старото си работи добре.
Едно време ровех, търсих схеми, складирах ги, принтих, работех доста с ПМ. И какво - сега така си стоят. Когато навлизах гобленарството основно шиех сглобени от мен неща, като ползвах ПМ и прехвърлях от ДМС в Ариадна. Да, имала съм и несполучливи неща, и хубави. Но сега шия основно готови комплекти. Но това не означава, че един ден няма да сглобя пак нещо - имам вече няколко идеи. Може би станах леннива - в готовия комплект всичко е готово и аз сядам и шия.
Едно време водихме спор с една дама от форума - Чилби относно това дали да шием готови комплекти или наша сглобка. И опря до парите - поне при мен. Може би намерихме и вратичка - руските сайтове са определено по-евтини при груповото пазаруване . Ако не се лъжа Герберите излизаха към 18 лв. Къде са 36 лв за розите от Аксиома?

Но пак ме завладя тръпката онзи ден за да сглобя калинката на Вервако която ших онзи ден. Явно това търся - тръпката и удоволствието... от шиенето.  Laughing
Виж целия пост
# 132
             Права си, Бачийска! Всичко си е кеф и тръпка- и самостоятелното комплектоване, и готовата сглобка! Зависи от момента, от настройката, от финикийските знаци..., важното е да сме здрави и да ни е гот от това, с което се занимаваме!
Виж целия пост
# 133
  bouquet

Виж целия пост
# 134
Aetera, всеки път като покажеш етап си казвам: "егати, много е сложно това за мен" Simple Smile Приятно боцкане!

Аз имам да боцкам 1-2 дни, шия дори без схема, защото запълвам ......., избодох си пръстите с тези 5, 6 конци и то предимно мартеница. Mr. Green
Надявам се скоро да се поФалА с ушит "Soul of the Rose" :peace, че ще стане цяла година докато го ушия. Аз нали го търсих 2 години и като го намерих, така се успокоих, че си е мой вече, че го шия толкова лежерно, че пак аз не мога да повярвам Simple Smile 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия