Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 135
Аз съм си на вълна дребоси. Ето това Перминче ми е подарък от Теди:



А това са една серия от Совички на Вервако, които са на торбички, но аз засега не съм решила как ще ги оформям. Това е първата, на втората съм на 1/3.



Реа чакам с нетърпение да видя крайния резултат на твоята Дама с рози.
Виж целия пост
# 136
 ooooh! вие какви неща шиете, а аз последно време се занимавах с това:
картичката за de4ko

и за 3 предстоящи рожденни дни, дечицата стават на цяла годинка  Wink
 фейчката
стана на тази картичка

гъбките

така
Скрит текст:
двете ще бъдат подарени от дъщеря ми, дечицата не ги познавам
..............................................
а това вече е за моята внучка, чиито рожден ден чакаме с нетърпение  4470



В момента се  newsm78 с оформянето на още една  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 137
  Мили момичета,Организирам Коледна благотворителна игра във ФБ в групата Хоби миниГоблени схеми.Който иска от вас да се включи да се свърже с мен или ИнаТ.Благодаря предварително.Знам,че някои от вас нямат профил във ФБ,а биха участвали в инициативата.Ако се съберат повече неща ще ги разпределим между Пловдив,Бургас и Пазарджик.
Виж целия пост
# 138
Бубе бройте ме. Ще чакам инфо на ЛС.
Виж целия пост
# 139
Здравейте,
моля някой ако разполага с схемите на тези гоблени да помогне. Благодаря предварително!
Не мога да кача снимката. Ще се опитам отново.
Виж целия пост
# 140
Момичета, моля ви помагайте: реших да си купя гоблена на Lanarte- принцеса от Алхамбра-Мавританката и каква беше изненадата ми, когато разбрах , че е спрян от производство. Писах на
Аxioma, но ми казаха , че са го изчерпали и не могат да го поръчат. Имате ли идея от къде мога да купя този гоблен в оригинал? Само да кажа, че съм от Бургас, но и в София, ако някъде го има, дъщеря ми може да го потърси?    Praynig
Виж целия пост
# 141
Здравейте,
моля някой ако разполага с схемите на тези гоблени да помогне. Благодаря предварително!
Не мога да кача снимката. Ще се опитам отново.
Ето снимката:
Скрит текст:

Видях, че в тази тема е ставало въпрос за същите гоблени, дано потребителката или някой друг може да съдейства. Peace

Извинете, че така нахълтах в темата ви, исках да помогна на новата потребителка. Blush
Виж целия пост
# 142
Здравейте,
моля някой ако разполага с схемите на тези гоблени да помогне. Благодаря предварително!
Не мога да кача снимката. Ще се опитам отново.


Тук е едното http://www.liveinternet.ru/users/lally_soong/post306625366/

тук е другото http://www.liveinternet.ru/users/meralen/post307045366/
Виж целия пост
# 143
Здравейте, момичета
включвам се с моя довършен гоблен
Скрит текст:
още не е изгладен и няма рамка, но тези дни ще го занеса да го рамкират. А този съм си харесала за следващ.
Скрит текст:
Купих си панама, конци и нямам търпение да го започвам.
Виж целия пост
# 144
И готовия и новият проект са страхотни.
Виж целия пост
# 145
Здравейте, момичета
включвам се с моя довършен гоблен
Скрит текст:
още не е изгладен и няма рамка, но тези дни ще го занеса да го рамкират. А този съм си харесала за следващ.
Скрит текст:
Купих си панама, конци и нямам търпение да го започвам.
Страхотен е ушития гоблен  newsm10 и следващия е красив, но не бих се наела да го шия заради преобладаващото бяло, предпочитам по-тъмнички цветове, че по-лесно се виждат с очилата  Sad
Виж целия пост
# 146
Това за очилата ми хареса - щото и аз съм от дружинката.
Виж целия пост
# 147
Бройте ме и мен  Laughing
Виж целия пост
# 148
Момичета, трябва ми пластмасова панама. Освен в 8-миците другаде срещали ли сте?
Виж целия пост
# 149
Момичета - уших го!!!!  ("Soul of the Rose")  newsm18
Стана страхотен. Party
Снимки другата седмица ще пусна, защото още не е изпран и изгладен. Ще го занеса на една приятелка да ми го снима с хубав фотоапарат, преди да го рамкирам и тогава ще Ви го покажа  Hug

Чудя се кой да захвана и ми се иска да не е на 18-ка, чееееееееееееееееееее  Mr. Green цяла година все на 18-ка шиех  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия