Бродирана красота Тема 131

  • 86 118
  • 744
# 45
хората със слаби ангели да не отварят

Скрит текст:
предупредила съм ви!

Скрит текст:
този продавач изпраща от САЩ до България с безплатна доставка Sunglasses цените не са зле

коледен чорап - http://www.ebay.co.uk/itm/Santas-Sidecar-Stocking-Counted-Cross- … sh=item23547da5f5

одеалце на пИпируди - http://www.ebay.co.uk/itm/Stamped-Cross-Stitch-Lap-Quilt-45-X45- … sh=item2356a1578b

бебешко одеалце - http://www.ebay.co.uk/itm/Stamped-White-Quilt-Crib-Top-40-X60-No … sh=item234f267a0a

два в комплект - http://www.ebay.co.uk/itm/Afternoon-In-Provence-Counted-Cross-St … sh=item2353797a53
Виж целия пост
# 46
Eй, Беллора, страшна си!!! Брава!!! Като го довършиш тия дни може ли да го видя на живо, и ще те черпя че те има, ти си рядкост, аз това не мога и да си го представя. На стан ли шиеш, много гладко и равно ти е на снимката, прекрасно изглежда.


"...гледам ти безглавата метачка и се чудя. това отзад ружици ли са или аконит? щото ако е второто, не е било нужно да я обезглавяваш  Whistling..."

Добри, в качеството ми на видна столична ти казвам, че си нямам представа какви ще да са цветята, аз съм апартаментно същество, което никога не е яло компоти, защото си нямаме село и съотв. грамотност по въпросите. Ще стигнем и до главата на метачката, даже може да си я рамкирам по изключение. Ще те замоля да не изкушаваш също така, че имаме средства само за коктейли пък.
Виж целия пост
# 47
Eй, Беллора, страшна си!!! Брава!!! Като го довършиш тия дни може ли да го видя на живо, и ще те черпя че те има, ти си рядкост, аз това не мога и да си го представя. На стан ли шиеш, много гладко и равно ти е на снимката, прекрасно изглежда.


Не не шия на стан.... въртя го из ръцете си и затова вече е много мръсен Embarassed сигурно изглежда гладко, защото е на 20-ти каунт Peace За съжаление няма да го довърша както казваш "тия дни" Laughing Това до тука за мой срам го шия вече 3 години и като гледам имам за още 2 smile3555 Предишните ми 2 сложни дизайна ги уших бързо, но бяха много цветни, а това само море и небе....

ПП момичета, благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 48
Момичета, поръчах си Парижкия пазар на цветя, но няма да го шия. Увеличих си диоптъра и затова се отказвам от него. Ако някой прояви интерес, да ми пише.
Виж целия пост
# 49
Добри, ружа е със сигурност. Расте свободно пред дома на свекърва ми.

Беллора, респект!
 
Виж целия пост
# 50
Много отдавна не съм писала,но редовно чета и гледам красотите ви.Ето нещо и от мен ушито за едно дете.
Виж целия пост
# 51
Добро утро Simple Smile

Май е крайно време да покажа нещо ушито, а не само запаси и етапи..........
Имам още два, но за след националната:

https://www.flickr.com/photos/54728960@N07/21021596340/in/dateposted-public/



хич не мога да се оправя с тези външни сайтове за снимки
Виж целия пост
# 52

           newsm51
Виж целия пост
# 53

Здравейте ,много хубавини видях  Grinning

Аз съм дотук с леопарда:


Виж целия пост
# 54
Здравейте!
Търся схема на тозьи книгоразделител:
http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/product3601.html
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 55
Момичета, да сте срещали някъде тази серия?
Виж целия пост
# 56
Момичета, да сте срещали някъде тази серия?


Излиза ме едно бухалче /сова/ на РТО, мисля - нови са.
В Девачника май ги бяха пуснали............

Да:

Лакомка
Листопад
Коледно
и още едно..........
Виж целия пост
# 57
Здравейте, разписвам се в новата тема с въпрос.  bouquet
Пошивали ли сте този или подобен гоблен на Anchor? С какви конци е, има ли нещо по особено, не съм шила на тази марка. Аз не, че съм шила кой знае колко де. Но уших този
Скрит текст:
на Риолис, зарязах го накрая ...  очертанията с ламето ме дразнят зверски и го оставих докато не реша с какво да го заменя това ламе. Имам още един комплект на Риолис но май няма да го шия ... не ми харесва с тези конци, не знам защо.
В момента шия на дъщеря ми за новата стая този
Скрит текст:
Dimensions, тя си го избра, ще го снимам да го покажа.Simple Smile
А голямата ми любов са розите с белия стол на Dimensions.
Виж целия пост
# 58
Здравейте, разписвам се в новата тема с въпрос.  bouquet
Пошивали ли сте този или подобен гоблен на Anchor? С какви конци е, има ли нещо по особено, не съм шила на тази марка. Аз не, че съм шила кой знае колко де. Но уших този
Скрит текст:
на Риолис, зарязах го накрая ...  очертанията с ламето ме дразнят зверски и го оставих докато не реша с какво да го заменя това ламе. Имам още един комплект на Риолис но май няма да го шия ... не ми харесва с тези конци, не знам защо.
В момента шия на дъщеря ми за новата стая този
Скрит текст:
Dimensions, тя си го избра, ще го снимам да го покажа.Simple Smile
А голямата ми любов са розите с белия стол на Dimensions.

Моделът е на Анхор и конците са тази марка. Не съм го шила, но съм го виждала ушит - голяма красота е. Има различни бодове - Х, полукръст и може би четвъртинки /в повечето модели им ги има/.............

Риолис-а е много хубав, все някога ще събереш сили и ще го завършиш.........
Виж целия пост
# 59
 Simple SmileПрекрасни сте момичета ,големи красоти!
Беллора респект !  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия