Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 60
 Flash* а на мен много ми е приятно да шия тези гоблени на Риолис дано да намериш решение и да завършиш гоблена  ,Много ми харесва гоблена който си започнала за стаята на дъщеря ти . Ще очаквам етапи и крайния резултат .
Виж целия пост
# 61
Здравейте! Чета ви, но нямам нищо за показване и затова не пиша. Много красоти видях от началото на темата, респект момичета.
Азарея , попаднах на тези схемички на бухалчета, оказаха се голяма компания, има и момченца и момиченца. Явно са доста нови, защото на повечето просто са сканирани конците. Ако някой проявява интерес, това намерих:
Виж целия пост
# 62
Благодаря ви момичета.  Hug
Виж целия пост
# 63
Здравейте, гобленарки Simple Smile
Скоро ще се местим в нов - наш дом и ми се иска да си ушия една Молитва. Всъщност се колебаех между Икона със Свети Мина и Молитвата, но реших да си купя иконата от някоя църква, а да си ушия молитвата. В тази връзка, моля, за идеи, а също и схема с ключ  Embarassed
Предварително благодаря  bowuu
Виж целия пост
# 64
Показвам рамкираната си вече Роза:

Виж целия пост
# 65
Показвам рамкираната си вече Роза:



много подходяща рамка  Hug

Здравейте, гобленарки Simple Smile
Скоро ще се местим в нов - наш дом и ми се иска да си ушия една Молитва. Всъщност се колебаех между Икона със Свети Мина и Молитвата, но реших да си купя иконата от някоя църква, а да си ушия молитвата. В тази връзка, моля, за идеи, а също и схема с ключ  Embarassed
Предварително благодаря  bowuu

опита ли тук? http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=6006
Виж целия пост
# 66
Здравейте, от доста време не съм показвала нищо. Но нямаше и какво, затова само се радвах на всички красоти.

Сега ще се запиша с един скромен етап от Северното сияние

Виж целия пост
# 67
st. Dobri, благодаря! И аз ще я направя. 1:1 е, нали?
Виж целия пост
# 68
KoteVania, много ти е хубава розата. Браво за избора на рамка!
Poliiii, според мен молитвата се шие с кръстат бод, доколкото виждам от картинката на сайта. И да, един знак е едно кръстче.
Виж целия пост
# 69
KoteVania, много ти е хубава розата. Браво за избора на рамка!

 Peace  


Poliiii, според мен молитвата се шие с кръстат бод, доколкото виждам от картинката на сайта. И да, един знак е едно кръстче.

Аз лично съм я шила и с гобленов бод 1:1 и с кръстче на 18 и 20каунт и двете ми харесват, въпрос на вкус  Simple Smile



Не съм шила повече от месец, че се занимавам с друга ръчна работа  Crazy , скоро ще я свърша и ще почна да шия, но май пак няма да стигна до селцето, че е най-добре да подкарам коледните неща, че ей сега ще стане време и за тях.
Виж целия пост
# 70
mibobo, супер! Аз съм на ти само с гобленовия бод 1:1, имам опит само с три гоблена и трите бяха на този принцип.
Аз също не съм шила отдавна, затова мисля да си върна формата с тази схема, предполагам се шие много бързо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 71
БЛагодаря Ви момичета. Мен ме тресе първокласна треска и съм подхванала отново няколко неща и съм до покривата круша. Явно съм в нова "серия" и ..... незнам какво искам.
Виж целия пост
# 72
БЛагодаря Ви момичета. Мен ме тресе първокласна треска и съм подхванала отново няколко неща и съм до покривата круша. Явно съм в нова "серия" и ..... незнам какво искам.

 Hug познато ми е. цяла година ме държа.   Hug



Виж целия пост
# 73
И аз напредвам, но не съм снимала да покажа. Понеже не съм много знаеща гобленарка седнах да зяпам клипчета в нета и видях рускините да показват различен начин на парковки. Стана ми интересно и сега шия квадратче по квадратче. Струва ми се много приятен начин.

Обаче, си мисля да ви попитам дали някоя е шила "Алые маки" на Риолис

Намерих си хубава схема, но не знам по едно мулине от цвят стига ли? Ако някой го е шил може ли да каже колко конец има в комплекта или колко си е купил. Също така се чудя каква панама да взема.. оригиналният е със сива, но не знам дали няма да е по-хубав на бяла  newsm78
Също така оригинала е с Анхор конци, но имам и аналозите на ДМЦ. Чудя се дали да не си взема все пак Анхор.
Виж целия пост
# 74
Здравейте дами,

Можете ли да ми препоръчате добро място за рамкиране в София на приемливи цени, където има разнообразни рамки?
Предварително благодаря!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия