Пазаруване от Асос - тема 59

  • 145 999
  • 755
# 615
Доставят си за около седмица, 10-ина дни. Това с размерите е много относително. Предлагат се много марки, като някои са по-тесни или широки от другите. Виж конкретната марка и сравни см с марките, които по принцип носиш. Не се връща трудно. И, да връщат парите.
Виж целия пост
# 616
Връщането преди мисля беше безплатно.
Виж целия пост
# 617
Връщането е безплатно и наистина връщат парите (стига да се спазят условията им все пак). Дрехите не винаги са, както изглеждат. Зависи и от марката, и от цената, и е до късмет все пак.
Виж целия пост
# 618
Защо не дадеш линк към роклята, можем да видим марката и да сме по-конкретни.
Виж целия пост
# 619
От марка до марка има разлика в размерите. Гледай таблицата на конкретната марка и търси мнения за размера в интернет. Преди пристигаха за седмица нещата, сега не знам.Сайтът е изключително коректен. Не се е налагало да връщаме. Роклята за изпращането на дъщеря ми беше оттам, както и два чифта обувки. Роклята залепна, но си падна четене.  Имам и поръчки на други неща, всичко си било, както е в сайта. Зависи най-вече от качеството на марката.  Успех!
Виж целия пост
# 620
Благодаря много за отговорите!
Иначе ето я роклята:

https://www.asos.com/asos-design/asos-design-ruched-bodice-soft- … tail/prd/13537118
Виж целия пост
# 621
Момичета, поръчвали ли сте от Asos Tall серията нещо? Чудя се за една рокля дали да не я поръчам Tall, въпреки че не съм за Tall, но се притеснявам да не ми е много къса от стандартната серия. Много ли са по-дълги Tall дрехите?
Виж целия пост
# 622
Веднъж си бях поръчала едни панталони от Tall серията, поръчах си моят размер. Пристигна нещо 3 пъти по- голямо Flushed Но това е единственото нещо, което съм поръчвала от там и не знам дали всичко е така уголемено.
Виж целия пост
# 623
Веднъж си бях поръчала едни панталони от Tall серията, поръчах си моят размер. Пристигна нещо 3 пъти по- голямо Flushed Но това е единственото нещо, което съм поръчвала от там и не знам дали всичко е така уголемено.
Мерси, значи няма да рискувам 😁
Виж целия пост
# 624
Момичета, поръчвали ли сте от Asos Tall серията нещо? Чудя се за една рокля дали да не я поръчам Tall, въпреки че не съм за Tall, но се притеснявам да не ми е много къса от стандартната серия. Много ли са по-дълги Tall дрехите?
Според мен нещо бъркаш определенията
Tall eза високи хора и няма вариант да ти е късо.
Petite е за ниски виж там може да е късо.
Виж целия пост
# 625
Момичета, поръчвали ли сте от Asos Tall серията нещо? Чудя се за една рокля дали да не я поръчам Tall, въпреки че не съм за Tall, но се притеснявам да не ми е много къса от стандартната серия. Много ли са по-дълги Tall дрехите?
Според мен нещо бъркаш определенията
Tall eза високи хора и няма вариант да ти е късо.
Petite е за ниски виж там може да е късо.
Мда. Така е - няма грешка при мен, ако прочетеш внимателно. Под "стандартната серия" визирам всичко останало, различно от Tall & Petite.
Виж целия пост
# 626
На всяка дреха или
Почти всяка пише височината на модела, който я е облякъл, може да потърсиш и см на конкретната рокля, на някои са написани, на други виж в официалният сайт на марката.
Виж целия пост
# 627
A някоя от вас поръчвала ли си е дрехи от марката ASOS DESIGN? Размерите им точни ли са? Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 628
A някоя от вас поръчвала ли си е дрехи от марката ASOS DESIGN? Размерите им точни ли са? Благодаря Simple Smile

И аз да се включа с питане за тяхната марка, но за обувките. Ако съм отговорила вярно на въпросите им излизам uk 4, нося стандартен 36 номер, с 23 см стелка. Водя се uk 3 по принцип. Да не би да им идват умалени обувките🤔
Виж целия пост
# 629
Да. Поне преди години бяха умалени, скоро не съм купувала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия