Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 310
  • 766
# 330
Moмичета благодаря за подкрепата .Успех на останалите, а аз ще се наредя пак на опашката за заповеди Hug
Виж целия пост
# 331
Момичета след като имах кървене, което спря за ден и половина, се появи някаква бяла течност като вода, вчера бях решила да направя изследване поне да видя нещо става ли, но закъснях за лабораторията. Та днес рано, рано на тест - резултат 296 mIU/ml. Това е 9ти ден след трансфер. Изглежда се развиват пилетата.
 newsm78
Виж целия пост
# 332
Честито, момичета - Ofeliq и Minonche  Hug Браво за трицифрените Чхг! Мен ако питате, това са си близнаци и при двете, при Minoncheto със сигурност   bouquet
Виж целия пост
# 333
Minonche браво и честито Hug
Лека и безпроблемна до края Peace
Такива новини винаги ме радват много Grinning
Виж целия пост
# 334
При моите 42 кг. в момента (отслабнах през тези седмици с още 2 кг.) и 1,60 см, къде ще ги наместя хахаха cheers
Виж целия пост
# 335
Момичета след като имах кървене, което спря за ден и половина, се появи някаква бяла течност като вода, вчера бях решила да направя изследване поне да видя нещо става ли, но закъснях за лабораторията. Та днес рано, рано на тест - резултат 296 mIU/ml. Това е 9ти ден след трансфер. Изглежда се развиват пилетата.
 newsm78
Честито много се радвам за теб,и аз имах такова бяло, и се махна и зацапването също.
Виж целия пост
# 336
При моите 42 кг. в момента (отслабнах през тези седмици с още 2 кг.) и 1,60 см, къде ще ги наместя хахаха cheers
Най-важно е да родиш живи и здрави бебета.
Пък за килограмите недей да мислиш , аз ако съм на твое място ще побъркам ММ това искам да ям онова искам да ям Joy Crazy Joy
Виж целия пост
# 337
Момичета след като имах кървене, което спря за ден и половина, се появи някаква бяла течност като вода, вчера бях решила да направя изследване поне да видя нещо става ли, но закъснях за лабораторията. Та днес рано, рано на тест - резултат 296 mIU/ml. Това е 9ти ден след трансфер. Изглежда се развиват пилетата.
 newsm78
Браво на теб супер е. Това безцветното течно е често срещано явление при бременност. Получава се от от повишените стойности прогестерон. И аз съм така. Докторът каза, че е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 338
Благодаря, че ви има, и добрите и лошите новини се приемат с вас по-добре. Единствено ние разбираме как се чувставаме, какви са терзанията ни. Hug
 Момичета офицялно теста ми е за 30.09 и после съм на преглед, та тогава ще по-сериозно.
Виж целия пост
# 339
Здравейте, момичета! Резултат от ЧГХ на 12 ден - 258!!! Още ме е страх да се зарадвам както трябва. Успех на всички!
Виж целия пост
# 340
Честито момичета лека и безаваринна бременост и по един пухкав финал(може и двоен) Hug  Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Здравейте, момичета! Резултат от ЧГХ на 12 ден - 258!!! Още ме е страх да се зарадвам както трябва. Успех на всички!
Моят резултат на 15-ти ден беше 279. Усмихни се и се радвай на момента!
Виж целия пост
# 342
Здравейте, момичета! Резултат от ЧГХ на 12 ден - 258!!! Още ме е страх да се зарадвам както трябва. Успех на всички!
Днес само хубави новини  bouquet Честито
Няма ли някоя бременна да ръси прашец  Flutter аз искам розов прашец Flutter
Винаги съм искала момиченце както и ММ stork-girl newsm76 stork-girl
Виж целия пост
# 343
Здравейте, момичета! Резултат от ЧГХ на 12 ден - 258!!! Още ме е страх да се зарадвам както трябва. Успех на всички!
Днес само хубави новини  bouquet Честито
Няма ли някоя бременна да ръси прашец  Flutter аз искам розов прашец Flutter
Винаги съм искала момиченце както и ММ stork-girl newsm76 stork-girl
Аз искам да поръся, но незнам как..
Виж целия пост
# 344
Аз не ръся преди да съм сигурна,

Мъничето честито  Hug Hug ! Лека и с пухкави резултати !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия