Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 310
  • 766
# 345
Minonche, mani4eto__ прекрасни новини. Поздравления ! Лика и безпроблемна Wink Heart Eyes Heart Eyes  Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Само дето не знам дали е розов
Виж целия пост
# 347
При моите 42 кг. в момента (отслабнах през тези седмици с още 2 кг.) и 1,60 см, къде ще ги наместя хахаха cheers

Aз зaбременях нa 49-50 кг. с близнaци,мaлко им беше тясно и ме ритaхa достa често  ,но се нaместихa. Mr. Green  Лекa бременност и здрaви бебчетa нa финaлa!
Виж целия пост
# 348
Момичета с положителни тестчета - успешен ревлив финал!!!На останалите - не спирайте да преследвате мечтата си! Моите снежинки ще почакат още малко, а ако чудото да чуя сърчице от спонтанната естествена бременност се случи ми се иска да ви поръся и с този прашец на чудото Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Да се запиша и аз при чакащите  Hug Hug Hug Hug
Честито на успелите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
кураж на останалите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам да ме наръсите с близнашкия прашец, няма значение син или розов, най-добре и от двата  Grinning
Нищо, че и аз съм 43 кг.  Wink
Виж целия пост
# 350
ritta,  нареждам се под вълшебния прашец, че имам голяма нужда newsm28 newsm28 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Виж целия пост
# 351
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Само дето не знам дали е розов
Мерси мила ще го помета какъвто и да е  newsm28 newsm28 newsm28
Даже и ще избърша с  парцала  hahaha
Виж целия пост
# 352
http://static.bg-mamma.com/Smileys/default/newsm79.gif и аз ще си събера малко от късметлийския прашец а за цвета вече нямам претенции .....
Виж целия пост
# 353
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Само дето не знам дали е розов

Благодаря за късметлийския прашец  newsm79  newsm79  newsm79 ,пожелавам ви на вси4ки с положителни тестове двойна радост накрая  Hug  Praynig  Peace  Heart Eyes
Виж целия пост
# 354
Iren успех. Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Здравейте, момичета! Присъединявам се към вас (поне от към писане, иначе отдавна чета форума) в това дъъъъълго чакане на резултат. ЗЕТ беше на 23.09, кръвният тест е за 09.10- след цяла вечност. Чудя се как ще изтрая
Виж целия пост
# 356
Моя трансфер беше на 23.09 ,но теста е на 05.10,защо чак на 09.10 ?
Леко да Ви се оплача ...На 2 ден от трансфера на ММ му се обадиха да заминава за Германия .Не ,че не беше планувано ,но дано стреса не ми направи лоша шега.Уж се държа ,ама...Добре ,че  сина ми е с мен,че  не знам до 05.10 как ще я карам Praynig
Дано на всички ни се усмихне щастието EFP
Виж целия пост
# 357
Здравейте, момичета! Присъединявам се към вас (поне от към писане, иначе отдавна чета форума) в това дъъъъълго чакане на резултат. ЗЕТ беше на 23.09, кръвният тест е за 09.10- след цяла вечност. Чудя се как ще изтрая
Трудно минава времето, аз основно си четях книжки и гледах да не мисля само за това
Виж целия пост
# 358
Аз един гоблен си взех, ама пак не се търпи. А защо е чак на 09.10 теста незнам. Ама като чета, че някои момичета са правили на 9-ти ден се чудя дали да не пусна един кръвен на 02.10
Виж целия пост
# 359
Успех момичета! Според мен 9-10 ден трябва да покаже, а докторите обикновено казват 14ден за да са по-сигурни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия