Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 310
  • 766
# 360
Аз бях с 16 дена след трансфер, но кой има сили да чака толкова Sunglasses .

Много стиснати палци на всички момичета Hug ! Разходки и ангажименти така минава най бързо времето.
Виж целия пост
# 361
9-10 ден ще отчете,aко си по нетърпеливa пусни кръвен.Aз с 3-дневни ембриони ми отчете нa 10 ден  Peace
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета,
Моят трансфер беше на 14-ти . Върнаха ми едно ембрионче на 3-ти,беше на 10 бластомера. Другото беше спряло развитието си на 5 бластомера. Датата за кръвния ми тест е на 29.09, аз ще го пусна утре. Нямам никакви симптоми на бременност,само гърдите ме болят и то отвреме навреме почти спират и коремът доста ме боли.Почти 90% сигурна съм, че не съм бременна.  Sad Все пак надеждата умира последна и ми се иска, мнооого! Надявам се!
 Желая успех на всички нас!
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета,
Моят трансфер беше на 14-ти . Върнаха ми едно ембрионче на 3-ти,беше на 10 бластомера. Другото беше спряло развитието си на 5 бластомера. Датата за кръвния ми тест е на 29.09, аз ще го пусна утре. Нямам никакви симптоми на бременност,само гърдите ме болят и то отвреме навреме почти спират и коремът доста ме боли.Почти 90% сигурна съм, че не съм бременна.  Sad Все пак надеждата умира последна и ми се иска, мнооого! Надявам се!
 Желая успех на всички нас!
Успех, не се отчайвай, много е рано за симптоми.
Виж целия пост
# 364
Винaги трябвa дa имaш нaдеждa,особено щом нямaш цикъл още.В дните когaто трябвa дa ти дойде по време нa бременност имa болки,тaкa че не отписвaй опитa.Успех  Grinning
Виж целия пост
# 365
На мен днес ми е 16 ден и все още нямам симпоми, единствено някои дни ме болят гърдите.
Виж целия пост
# 366
Дано!!! Аз четох из форумите,че заради Естрофема,Дуфастона и Утрогестана не идва М .  Praynig  
Сега пък като ми вдъхнахте надежда ме хвана параноята, че много ме боли корема и сега ме е страх да не ми дойде. Досега бях спокойна ,че няма да ми дойде заради лекарствата.  #Crazy
Ще се побъкам вече,няма угода,няма мир...това е нечовешки тормоз. Дано всички да сме щастливи скоро и да се смеем на сегашните си терзания

Офелия ти прави ли тест?
 
Виж целия пост
# 367
Дано!!! Аз четох из форумите,че заради Естрофема,Дуфастона и Утрогестана не идва М .  Praynig  
Сега пък като ми вдъхнахте надежда ме хвана параноята, че много ме боли корема и сега ме е страх да не ми дойде. Досега бях спокойна ,че няма да ми дойде заради лекарствата.  #Crazy
Ще се побъкам вече,няма угода,няма мир...това е нечовешки тормоз. Дано всички да сме щастливи скоро и да се смеем на сегашните си терзания

Офелия ти прави ли тест?
 
Да вече се похвалих, малко по назад в темата. Пожелавам ти и ти утре да ни се похвалиш.
Виж целия пост
# 368
Нa 1 си стимулирaн опит не бях спрялa дa пия хaпчетaтa и пaк ми дойде Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Pippa,ili,Цвети успех момичета никакво униване. На мен ми бяха трудни първите дни, после едно успокоение настана, после се шашнах и направих тест на 9ти ден, сега чакам датата за теста и преглед.......и после май идва дългото чакане. Wink
Виж целия пост
# 370
Pipppa стискам палци за утрешния тест, дано ни зарадваш. Аз се чудих три дни как може нищо да не усещам, обаче днес нещо ме стяга и придърпва. Ама като чета из форумите май е нормално. На мен ми сложиха 3 ембриончета на 6 дни (замразени на 3-ти ден и още 3 след размразяването) и след целодневното ми ровене в нета съм твърдо решена да ида на 9-тия ден на кръвен.
Виж целия пост
# 371
Pipppa стискам палци за утрешния тест, дано ни зарадваш. Аз се чудих три дни как може нищо да не усещам, обаче днес нещо ме стяга и придърпва. Ама като чета из форумите май е нормално. На мен ми сложиха 3 ембриончета на 6 дни (замразени на 3-ти ден и още 3 след размразяването) и след целодневното ми ровене в нета съм твърдо решена да ида на 9-тия ден на кръвен.
Според мен е добре за по сигурно да се изчака поне до 10 ден.
Виж целия пост
# 372
Еми ааайде още един ще изтрая и ще го направа на 10-тия. Само да си намеря работеща в събота лаборатория
Виж целия пост
# 373
Аз нямах никакво желание за тестове. И утре даже ще го пусна,защото се налага. Даже не искам да идва утре. Макар че е голяма агония ми се иска надеждата да продължи. За толкова години за първи път съм толкова близо.
 Стискам палци на всички, които чакат!
Виж целия пост
# 374
Pipppa стискам палци за утрешния тест, дано ни зарадваш. Аз се чудих три дни как може нищо да не усещам, обаче днес нещо ме стяга и придърпва. Ама като чета из форумите май е нормално. На мен ми сложиха 3 ембриончета на 6 дни (замразени на 3-ти ден и още 3 след размразяването) и след целодневното ми ровене в нета съм твърдо решена да ида на 9-тия ден на кръвен.
И на 9 ще покаже.Мирише ми на  EFP
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия