Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 308
  • 766
# 390
Да се върна в темата.
На 23.09 трябваше да си правя теста, обаче на 19 почна едно кървене, продължи си досущ като менструация, само нови ми бяха ужасните болки в корема и главата. Та затова реших да не правя тест. С мъжа ми си поплакахме и тръгнахме пак на лекари.
Вчера си бях при гинеколожката, взе ми цитонамазка, по време на което отново почнах да кървя. Та лекарката ми каза, че макар и малко вероятно. но възможно да е бременост и да съм направила кръвния тест, което днес и сторих. Утре ще си знам резултата. Стискам си палци и де що се стиска.  Laughing
И аз мисля че си прибързала , аз също имах бая зацапване и си помислих че е цикъла и аз си поплаках, но за всеки случай пуснах тест оказа се положителен, а зацапването спря. Според мен винаги трябва кръвен тест за да е сигурно.
Виж целия пост
# 391
Здравейте
Днес мина и моя трансфер на едно ембрионче което е на 3 ден след оплождане.
Напълних торбата с лекарства и сега съм вкъщи.
Лежа и почивам.
Теста ми е на 10.10  Praynig
Виж целия пост
# 392
Моля за съвет днес ми е 14ти ден след трансфер на 2 тридневни емриончета и ЧХГ-то е 523,39 mIU/ml. Имам сложен прегнил 5000 на 25.09. При предния ни опит със същото разстояние между прегнила и теста резултата беше 102mIU/ml. По принцип утре ми е назначен теста, но днес не издържах и го пуснах. Сега съм в чуденка каква ли част от резултата е от прегнила?  newsm78
Според мен си бременна
Виж целия пост
# 393
Офелия, сложно е да наречеш зацапване едно силно седемдневно кървене. Пък и лекарката не смята, че съм избързала. Ама това е случаят, когато ще се радвам да съм сгрешила.  Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Naili все пак се надявам нещата да се наредат добре за теб.
Виж целия пост
# 395
Здравейте
Днес мина и моя трансфер на едно ембрионче което е на 3 ден след оплождане.
Напълних торбата с лекарства и сега съм вкъщи.
Лежа и почивам.
Теста ми е на 10.10  Praynig

Силно стиснати палчета около 10.10 да се похвалиш с положителен резултат.
Виж целия пост
# 396
Да се върна в темата.
На 23.09 трябваше да си правя теста, обаче на 19 почна едно кървене, продължи си досущ като менструация, само нови ми бяха ужасните болки в корема и главата. Та затова реших да не правя тест. С мъжа ми си поплакахме и тръгнахме пак на лекари.
Вчера си бях при гинеколожката, взе ми цитонамазка, по време на което отново почнах да кървя. Та лекарката ми каза, че макар и малко вероятно. но възможно да е бременост и да съм направила кръвния тест, което днес и сторих. Утре ще си знам резултата. Стискам си палци и де що се стиска.  Laughing
Наили, аз след 15 дневно кървене за сега съм бременна,спонтанно в месеца,преди да започна подготовката за ЗЕТ, така че вярвай докато не видиш окончателен резултат.Ако не е успешен този твой опит вдигаш главата и продължаваш борбата Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Здравейте, момичета! Имам следното питане :  Дали някъде в болничния пише че бременността е от ин витро или се пише рискова или заплашващ аборт? Много ми е важно защото не искам работодателите ми да знаят - мисля че не им влиза в работата може да ви прозвучи малко глупаво, но тези на който съм се доверила знаят за какво става въпрос и не мисля, че всички трябва да знаят! Благодаря предварително за отговорите! И много положителни тестове...
Виж целия пост
# 398
Здравейте, момичета! Имам следното питане :  Дали някъде в болничния пише че бременността е от ин витро или се пише рискова или заплашващ аборт? Много ми е важно защото не искам работодателите ми да знаят - мисля че не им влиза в работата може да ви прозвучи малко глупаво, но тези на който съм се доверила знаят за какво става въпрос и не мисля, че всички трябва да знаят! Благодаря предварително за отговорите! И много положителни тестове...
За инвитро не пише, но на различните болнични имам различни диагнози -  "Наблюдение върху протичането на нормална бременност", "Лъжливо раждане" и "Медицински грижи за майката във връзка с други състояния, свързани предимно с бременността". Има и графа "Причина за неработоспособността" - написано ми е "Бременност". Това са болнични листова, издадени от кл. "Щерев".
Виж целия пост
# 399
Здравейте, момичета! Имам следното питане :  Дали някъде в болничния пише че бременността е от ин витро или се пише рискова или заплашващ аборт? Много ми е важно защото не искам работодателите ми да знаят - мисля че не им влиза в работата може да ви прозвучи малко глупаво, но тези на който съм се доверила знаят за какво става въпрос и не мисля, че всички трябва да знаят! Благодаря предварително за отговорите! И много положителни тестове...
За инвитро не пише, но на различните болнични имам различни диагнози -  "Наблюдение върху протичането на нормална бременност", "Лъжливо раждане" и "Медицински грижи за майката във връзка с други състояния, свързани предимно с бременността". Има и графа "Причина за неработоспособността" - написано ми е "Бременност". Това са болнични листова, издадени от кл. "Щерев".


Благодаря ти за отговора!
Виж целия пост
# 400
Момичета, моята радост приключи - в 2 през нощта започна силно ярко червено кървене.Беше прекалено хубаво,за да е истина.Януари пак съм на старта  Confused
Виж целия пост
# 401
Змийче, силна прегръдка от мен - Нова година,  нов късмет!!!
Виж целия пост
# 402
Змийче съжалявам  Hug
Сега ми излезе резултата: ЧХГ 804,21 mIU/ml на 15ти ден
Виж целия пост
# 403
Момичета, моята радост приключи - в 2 през нощта започна силно ярко червено кървене.Беше прекалено хубаво,за да е истина.Януари пак съм на старта  Confused
Rolling Eyes гуш  Hug
Виж целия пост
# 404
Сега ми излезе резултата: ЧХГ 804,21 mIU/ml на 15ти ден
Честито  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия