Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 308
  • 766
# 375
Цоп и аз тука да събера бременелски прашец.
Трети ден след трансфер на едно травмирано блстоцидче. Нещо се случи по време на трансфер и ми сложиха още един катетър-да се е случвало на някой?
Сутринта за първи път имах малко гадене,но го отдавям на лекарствата.
Успех на всички и да се запознаем при раждане
 Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Тихичко да споделя - видя се ембионче с единични сърдечни тонове Simple SmileЗасега всичко е наред - в петък пак на преглед.Цветна бременност ли беше, късна овулация ли ...незнам, но тайно се надявам да се развива нормално Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Тихичко да споделя - видя се ембионче с единични сърдечни тонове Simple SmileЗасега всичко е наред - в петък пак на преглед.Цветна бременност ли беше, късна овулация ли ...незнам, но тайно се надявам да се развива нормално Simple Smile

Тихичко честито.
Всичко ще бъде наред и малката душица ще бъде в ръцете на мама след няколко месеца, живо, здраво и мноко сладко. Hug
Виж целия пост
# 378
Тихичко да споделя - видя се ембионче с единични сърдечни тонове Simple SmileЗасега всичко е наред - в петък пак на преглед.Цветна бременност ли беше, късна овулация ли ...незнам, но тайно се надявам да се развива нормално Simple Smile
И от мен тихичко честито. Успех
Виж целия пост
# 379
Тихичко да споделя - видя се ембионче с единични сърдечни тонове Simple SmileЗасега всичко е наред - в петък пак на преглед.Цветна бременност ли беше, късна овулация ли ...незнам, но тайно се надявам да се развива нормално Simple Smile
видя ли?! ако го беше отписала... честито. много се радвам и от все сърце ти пожелавам след 8 месеца пухкаво бебе  Hug
Виж целия пост
# 380
Вяра,вяра и пак вяра!На всички ни е нужна - и огромно търпение !Дано всичкимаме щастлив финал!
Виж целия пост
# 381
Честито на Змийчето!
Моят тест както си го усещах е отрицателен. Sad
Декември, Януари обаче пак ще съм на линия. Чувствам се изпълнена с енергия и знам ,че все някой ден ще ми се случи!
Виж целия пост
# 382
Честито на Змийчето!
Моят тест както си го усещах е отрицателен. Sad
Декември, Януари обаче пак ще съм на линия. Чувствам се изпълнена с енергия и знам ,че все някой ден ще ми се случи!
Пипа, прегръдка от мен  Hug Когато преди 6 месеца ми се случи и на мен си поплаках ден-два, но после и аз си казах - няма начин да няма начин.Още имам две снейинки и дори сегашната ми спонтанна изненада да нестане, януари с нова сила съм готова за старт.
Виж целия пост
# 383

Трети ден след трансфер на едно травмирано блстоцидче. Нещо се случи по време на трансфер и ми сложиха още един катетър-да се е случвало на някой?


На моя трансфер д-ра много се мъчи да пъхне катетъра и не успя, накрая го смени, но ембриончеетата все още не бяха там. Чак когато вкара втория катетър, тогава ги сложиха  Heart Eyes Heart Eyes
 Ти нещо такова ли имаш предвид? И защо пишеш "травмирано" бластоцитче? Казаха ли нещо по въпроса лекарите или ти така си реше? Много успех  Hug
змийче, какъв прекрасен развой на събитията. Късмет и на теб  Hug и на всички останали момичета, които чакат  Hug Hug Hug
Pipppa  Hug Hug Hug и за теб. Жалко, че предчувствието ти излезе вярно.   Горе главата и напред. Твоето бебче(бебчета) чакат някъде  Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Не при мен си стана от първия път, но точно,когато уж всичко да свърши с доктора изруга и пойска нов катетър с капки и пак ме натискаха.
Виж целия пост
# 385
Змийче, страхотна изненада! Прекрасно е това. Желая го на всички момичета тук!.
 Благодаря ти Ирен!  Hug
 Може да ви се стори глупаво,но в първите дни на стимулацията сънувах един сън. Сънувах синът си,който вече беше голям и аз бях доста по -възрастна. Той стоеше пред един календар и плануваше нещо. Искаше да прави нещо и се чудеше на коя дата. Накрая си избра дата и я повтори няколко пъти. Запомних я!   Simple Smile. Ще видим какво ще стане,но Не се отчайвам и знам че ще стане! Знам ,че моето дете или деца чакат подходящия момент!
Виж целия пост
# 386
Пипа,наистина е така ! При предния ми неуспех и аз така си казах Simple Smile Давай напред и прави каквото трябва - ще стане,няма начин!
Виж целия пост
# 387
Пиппа ще успеете  Hug !

Змийчето лека и до финал  Hug
Виж целия пост
# 388
Да се върна в темата.
На 23.09 трябваше да си правя теста, обаче на 19 почна едно кървене, продължи си досущ като менструация, само нови ми бяха ужасните болки в корема и главата. Та затова реших да не правя тест. С мъжа ми си поплакахме и тръгнахме пак на лекари.
Вчера си бях при гинеколожката, взе ми цитонамазка, по време на което отново почнах да кървя. Та лекарката ми каза, че макар и малко вероятно. но възможно да е бременост и да съм направила кръвния тест, което днес и сторих. Утре ще си знам резултата. Стискам си палци и де що се стиска.  Laughing
Виж целия пост
# 389
Моля за съвет днес ми е 14ти ден след трансфер на 2 тридневни емриончета и ЧХГ-то е 523,39 mIU/ml. Имам сложен прегнил 5000 на 25.09. При предния ни опит със същото разстояние между прегнила и теста резултата беше 102mIU/ml. По принцип утре ми е назначен теста, но днес не издържах и го пуснах. Сега съм в чуденка каква ли част от резултата е от прегнила?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия