Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 304
  • 766
# 480
SAB нормално е, пиеш ли лекарства. Изписали ли са ти но-шпа.
Виж целия пост
# 481
Мацки, успех на всички! Пожелавам ви 9 месечно напълняване и ревливо вързопче в ръцете накрая! Ох, как искам да се преместя  в тази тема вече.... Ама първо да избия всички ентерококи и идвам при вас!
Виж целия пост
# 482
Змийче, стискам палци и не се отказвай! Борбено бебе ще имаш!
Виж целия пост
# 483
Шоши, трепи ги тез гадинки,че за Коледа да си имаш бременелски вълнения.Пък това моето ако оцелее - борбено ще е - преди да разбера че странното кървене е с бременност,точно сутринта преди прегледа и на тренировка по Канго бях - здраво скачане ...
Виж целия пост
# 484
Хаха, змийче, в теб расте едно малко борче! Упорито е и му се живее!  Hug
Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета. От известно време ви следя с интерес. Днес късно след обяд имам трансфер. Смятате ли, че би било разумно да шофирам до там и обратно? Живея на 5 км. от болницата.  Благодаря ви и пожелавам на всички късмет от сърце!
Виж целия пост
# 486
При мен казаха да не се шофира само в деня на пункцията, за трансфера няма проблем. Зависи все пак дали ще ползваш обезболяващи.
Виж целия пост
# 487
Да, пия но шпа, когато ме заболи. Но все пак са притеснителни тези болки и се чудех дали и при вас ги има.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 488
Змийче браво - догодина да гушкаш малкото борбено човече!!!
Виж целия пост
# 489
Благодаря за отговора Две в едно!   bouquet Пия но-шпа и съм на аупункура преди това, така че не вярвам да е проблем. Стискам палци на всички  Praynig
Виж целия пост
# 490
Нинит, успешен и лек да е трансфера ти Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Благодаря,Змийче! Успех и на теб!
Виж целия пост
# 492
Тихичко и аз да кажа 6 ден след трансфер много слаба втора чертичка на пиклив тест. След 2 дена пак ще направя и др.седмица мисля и кръвен. Нямам прегнил
Май тихичко почвам да се радвам
Виж целия пост
# 493
Честито Синя Фея   bouquet  bouquet  bouquet ! Дано всичко е наред до финал !
Виж целия пост
# 494
Синя Фея, честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия