Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 304
  • 766
# 495
Тихичко и аз да кажа 6 ден след трансфер много слаба втора чертичка на пиклив тест. След 2 дена пак ще направя и др.седмица мисля и кръвен. Нямам прегнил
Май тихичко почвам да се радвам
И аз много се радвам. Започвам да се плаша от себе си, защото се хващам, че предусещам положителните резултати. Разколебах се при ЗМИЙЧЕТО , когато каза, че не се е получило, но ето, че и там има борец. Може и да е чисто съвпадение, но вече ми прави силно впечатление. Успех на всички!
Виж целия пост
# 496
Благодаря! Дано да не ме подведе теста. Успехи на вас! Хей, змийче тази малка семка ще излезе голям борец.Стискам палчета.
Виж целия пост
# 497
Синя фея, колко ембриончета ти върнаха? Успех  Praynig
Виж целия пост
# 498
Брех, Синя фея, щом на 6 ден показва уринарния, явно е сериозно ЧХГ-то  Shocked
Успех  Peace
Виж целия пост
# 499
Едно бластоцидче на 5 ден.
Виж целия пост
# 500
Браво Фея, така се прави - категорично Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Синя фея , имаш ли слаган прегнил ? И аз два дни имам едва забележими черти и се чудя newsm78 На теста за бременност пише, че прегнила съдържа ЧГХ?
Иначе супер  Grinning Дано все по-наситени да стават чертичките. Hug
Аз нали писах, тъкмо се бях поотчаяла и така се развълнувах като видях вчера 2-та черичка ( макар и едва забележима) Днес направих, надявах се да е по-видима , но трябва по-голямо въображение за да се види  newsm78
та затова все питам за прегнила.
 На мен утре ми е 11-ти ден, ще видим сутринта какво ще покаже.
Виж целия пост
# 502
Ирен стискаме палци.
Аз сега се замислих Фея на 6 ден на 5 дневно, аз имах първи положителен на 9 ден на 2 дневно, тоест и в двата случая е 11 ден.
Виж целия пост
# 503
Явно са се хванали здраво и ЧХГ е високо  Hug
Виж целия пост
# 504
Ембриончето е едно -бластоцид на 5 ден. Намам слаган прегнил, затова се осланям на уринен тест. Чертичката е слаба,но се вижда. След 2 дена ще повторя.
Теста е Clear test на него пише 99.5% точност резултат преди закъснението на цикъла.
(щъркеловия е по слаб)Който има слаган Прегнил уринният тест ще е лъжлив,за тях само два кръвни теста с покачване (удвояване) на резултата.
Виж целия пост
# 505
Вие усещате ли придърпвания и дискомфорт около зоната на матката ? Аз съм втори ден след трансфер и особено вечер усещам продърпвания и дори изтръпване на моменти.  Сякаш нещо там вътре се случва, но не знам какво и дали е за добро... Crazy
Виж целия пост
# 506
 Това е нормално,но ако са много силни пии но-шпа. И изтръпване на краката и болки в кръста и гадене и гъделичкане всички екстри могат да се появът,но това е от хапчетата.
Успех!
Виж целия пост
# 507
Синя Фея, как така от хапчетата ? Не разбирам. Нямам изтръпване на краката, гадене и т.н. Усещам бодежи, нещо като леки прищипвания около матката. Не са толкова болезнени, но се чудех дали са ок.  ooooh!
Виж целия пост
# 508
Синя Фея, как така от хапчетата ? Не разбирам. Нямам изтръпване на краката, гадене и т.н. Усещам бодежи, нещо като леки прищипвания около матката. Не са толкова болезнени, но се чудех дали са ок.  ooooh!
Абсолютно нормални са.
Виж целия пост
# 509
Синя Фея, как така от хапчетата ? Не разбирам. Нямам изтръпване на краката, гадене и т.н. Усещам бодежи, нещо като леки прищипвания около матката. Не са толкова болезнени, но се чудех дали са ок.  ooooh!

Първите 1-2 дена ще е така  дразненето е от капките  лепило. После изчезват,но след слагане на утрогестана е възможно да се появяват пак. Нормално е.
Спокойно всичко ще е наред и да се похвалиш с две чертички. Колко ембриончета си къткаш.
?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия