Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 304
  • 766
# 510
С лепило ли ги залепват  Rolling Eyes
Аз да кажа , че тази сутрин си направих 3 вида тест  Sunglasses и трите са вече с ясно видими 2-ри черти  Grinning
Днес ми  11-ти ден на  2 тридневни ембриона . Прегнил преди 11 дена 5 000  единици  newsm78 Дали може да оказва все още резултат.
кога според мога да пусна кръвен.
Виж целия пост
# 511
Синя Фея - двечки ми прехвърлиха.


Момичета, два дни съм пила Медрол 2 х 2 вместо 2 х1  - просто съм ги объркала.... Изпднах в ужас, като разбрах. Ще се свържа в клиниката, за да питам дали може да е фатално... Знаете ли нещо за този Медрол ?
Виж целия пост
# 512
Синя фея, Ирен честито момичета,дано всичко приключи след 9мес с три килограмов резултат (може и х2). И аз да се похваля с втора чертичка-бледа е ама я има. Сега ще чакам аптеките да отворат и тичам за още тестове
Виж целия пост
# 513
Синя Фея - двечки ми прехвърлиха.


Момичета, два дни съм пила Медрол 2 х 2 вместо 2 х1  - просто съм ги объркала.... Изпднах в ужас, като разбрах. Ще се свържа в клиниката, за да питам дали може да е фатално... Знаете ли нещо за този Медрол ?

Пязи се повече,че този медрол скапва имунитета,то това е целтта му в случя.
Някой знае ли, до кога ще се приема този медрол,след установена бременност и по каква схема?

Бременелският прашещ в темата почна да действа усилено.
Успех!
Виж целия пост
# 514
Момичета, сега се  сетих - ами то прегнила ми го пиха веднага след пункция 19-ти септември т. е. точно  преди 14 дни , значи вече трябва да се е изчистил и мога да се радвам  спокойно, нали  newsm44 newsm44 newsm44
Честито на всички с 2-ра чертичка , късмет на чакащите  Hug
Аз нямам такъв медрол.
Виж целия пост
# 515
Браво момичета! Колко е хубаво да чуеш положителни резултати. Успехи и  спокойствие до ревливия финал.  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 516
Хей,браво на "чертичките" - хубаво е сутрин да прочетеш толкова постчета Simple Smile Трепетите продължават Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Вчера мина и моят трансфер на 5 ден на 2 бластоциста. Изписаха ми медрол и зарзио, но като им чета листовките се депресирам. Shocked Хайде дано се наредят мноооого чертички тези дни  EFP EFP
Виж целия пост
# 518
ninit, колко Медрол ти изписаха ? Успех ти пожелавам !
Виж целия пост
# 519
Медрола, до колкото знам, се пие до теста, ако е положителен, се продължава до към 3 месец. Ако е отрицателен, се спира, но задължително схема! Не бива да се спира изведнъж.
Виж целия пост
# 520
Честито на всички момичета   bouquet !

Не всички клиники използват лепило.
Виж целия пост
# 521
Нинит, сега си почивай и според мен - пий си хаповете както са ти казали . Те си знаят докторите.Кога казаха за тест ?
Виж целия пост
# 522
Ninit, ще звънна на спешния телефон в клиниката и после ще докладвам. Вероятно ще трябва да се пазя повечко заради понижения имунитет. Искам да питам дали да ги пия днес изобщо - може да искат да бланасират организма. Уф, дано не си докарам някоя бела от разсеяност....
Виж целия пост
# 523
Ирен, честито и от мен!
Виж целия пост
# 524
Кити, няма никакъв проблем, че си пила повече Медрол, той е кортикостероид и се изписва принципно в много по-високи дози при други проблеми.

Това с лепилото не само, че не се прилага във всички клиники и не се прилага във всички случаи. И не означава буквално, че ги залепят, то ако беше така всички да са ги "прикрепили" така Wink

Честито на печелившите две чертички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия