Дългото чакане след трансфер-40

  • 79 307
  • 766
# 405
Бони бон честито и от мен !
Змийчето няма да се предаваш  Hug
Виж целия пост
# 406
Змийче  Hug Hug Hug
 Сега с нови сили напред  Hug
bon_boni, много честито  Grinning Grinning Grinning
и аз не ги разбирам, но тези стойности за двечки ли са по принцип  Heart Eyes Heart Eyes
При мен половината време от чакането мина може да се каже леко. Днес ми е 8-ми ден. Може би защото покрай тези процедури , последния месец постоянно пътувах, спях в приятелка, когато се прибирах вкъщи-ходех на работа. На следващия ден, след трансфера пак бях на работа. В почивните дни чистих , абе не ми е останало много време за мислене Simple Smile
 Та в тази връзка - вие почивате ли си повече сега или си действате като преди? На мен ми казах - и ембриолога и моя лекар , че мога да си продължа нормалния ритъм на живот, естествено без нали ,прекомерни физически усилия,например-скачане на въже ми казаха Simple Smile
Само час след процедурата ме оставиха да полежа без да мърдам много, много. След това ми разрешиха да пътува 200км. Вечерта пък ми се наложи да шофирам из града.
Вчера попаднах на една статия , в която пише че 24 часа след трансфера, трябва да се лежи със ставане само до ВЦ.
Та ми е интересно на вас какви препоръки са ви дали?
Виж целия пост
# 407
Много се радвам за Bon boni, бях сигурна в успеха. И много ме е яд за змийчето, така се зарадвах за положителния развой.
Виж целия пост
# 408
Момичета, моята радост приключи - в 2 през нощта започна силно ярко червено кървене.Беше прекалено хубаво,за да е истина.Януари пак съм на старта  Confused
Змийче, ти на лекар ходи ли?
Ако не си, недей така бързо да се предаваш!
Дори и да е много обилно кървенето, без да се види на УЗ, не отписвай толкова лесно нещата.
Понякога плодното сакче тръгва да се отлепя и оттам идва обилното и ярко кървене, а всъщност ембриончето може да си е съвсем добре. С лежане, системи, инжекции овладяват нещата.
Не искам да ти давам напразни надежди, но такива са фактите. Ходи на лекар и тогава да приказваме и да си скубем косите. Не разбра ли, че твоето човече е борбено и може пък да му се живее?  Hug
Виж целия пост
# 409
ИРЕН22,аз от това, което съм чела, мога да кажа, че е добре един-два дни са се лежи. През тези дни по принцип се случва имплантацията, след това нормален живот. Аз лично много бързо се изморявам и не ми се отдава нормален живот, че все ми се спи. Който както го усеща.
Виж целия пост
# 410
Благодаря ви за подкрепата Hug
Относно живота след трансфер ние на 4я ден след трансфера тръгнахме на почивка и доста си попътувахме. Но преди това пазих леглото по цял ден.
Виж целия пост
# 411
 kaffeetrmker_2Момичета след трансфера пиете ли кафе?
Чудя се да пия или да не пия newsm78
Четох че от него се получавали контракции в матката .
Виж целия пост
# 412
Bon Boni честито Party, Ирен по-принцип първите дни казват, че е хубава по-полека да се кара.

Момичета днес 14 дена след трансфера - ЧХГ 572. Май не се удвоява Sad на 9ти ден ми беше 296, очаквах поне около 800.....
Виж целия пост
# 413
Момичета, моята радост приключи - в 2 през нощта започна силно ярко червено кървене.Беше прекалено хубаво,за да е истина.Януари пак съм на старта  Confused
Змийче, ти на лекар ходи ли?
Ако не си, недей така бързо да се предаваш!
Дори и да е много обилно кървенето, без да се види на УЗ, не отписвай толкова лесно нещата.
Понякога плодното сакче тръгва да се отлепя и оттам идва обилното и ярко кървене, а всъщност ембриончето може да си е съвсем добре. С лежане, системи, инжекции овладяват нещата.
Не искам да ти давам напразни надежди, но такива са фактите. Ходи на лекар и тогава да приказваме и да си скубем косите. Не разбра ли, че твоето човече е борбено и може пък да му се живее?  Hug
Всъщност Frida* е много права, докато лекарите и кръвния тест не докажат категорично не го отписвай  Peace
Относно кафето аз го спрях още преди 1, 2 месеца . Просто така се случи, не съм го планирала, но точно тази сутрин допих едно останало още от снощи от съпруга ми- от вечерта му бях хвърлила мерак  Laughing
outlook21, благодаря за ЛС  bouquet
Виж целия пост
# 414
Змийче - много съжалявам.                                                 bon_boni Честито и много щастлив финал.
Виж целия пост
# 415
Аз кафе си пиех по едно на ден. След теста обаче вече не го-понасях като вкус и чашата ми така си и оставаше недокосната. Но лекарката ми съм я питала и тя каза да пия, ако ми се пие.

Честито и от мен на Бонбони   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 416
kaffeetrmker_2Момичета след трансфера пиете ли кафе?
Чудя се да пия или да не пия newsm78
Четох че от него се получавали контракции в матката .
Моя лекар ми каза абсолютно същото за кафето и каза ако мога да не пия.
Виж целия пост
# 417
Моят тест показа <1.20. Колко и малка да е била надеждата, ама е тежко да се разделяш с нея.  smile3518
Сега ми предстои ходене по лекари за да се разбере причината на кървенето. Писна ми вече от лекари.  smile3514
Виж целия пост
# 418
bon_boni, честито и от мен!

Naili,  съжалявам  Hug . Януари отново наф старта.

Змийчето, преди да го потвърди лекар, не отписвай опита.
Виж целия пост
# 419
Момичета, знаете ли дали има разлика в HCG измерено в mU/ml и mIU/ml. Сега си погледнах изследванията, защото са от различни лаборатории.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия