Добро утро 
В момента съм с предаването по tv8 и гледам Джансел 
но при мен има проблем с връзката 
http://www.tv8.com.tr/canli-yayin
Себи
наистина предстои да видим танц на Джансел с Йозге 
Добро утро 
В момента съм с предаването по tv8 и гледам Джансел 
но при мен има проблем с връзката 
наистина предстои да видим танц на Джансел с Йозге 

и аз чакам с нетърпение да се оправи връзката





Пак е постен, дано озета да е по богат. 
Имам съмнения, заради последния кадър.
благодаря за преведения на хърватски фраагман 
В момента са рекламите и добре, че ги има защото направо се чудех Джансел как ще издържи 1 час ... седнал

може би това беше и причината на изпълнението на "Нюйорк" от Айча Джансел да скокни и покани Йозге на танц
ама тя като се оплете в кабелите на микрофона си ... голям смях настана в студиото 




от кръвта по ръката му
си мисля, че ще видим в началото на 5 епизод
Дженгизхан предупреждава и Кюршат
и Офлаз
А в туита има предположения, че Джанан може би е загубила бебето ...


има и публикация за това предаване с Джансел, Йозге и Айча от днес в Мilliyet озаглавена : Yok böyle dans

на заглавието е : "Няма такъв танц"
и слагам само последната част от коментара за участието на Джансел и Йозге 
Едва ли това ще е единственото предаване на "Прозрачната стая", в което е имало и танц
но танца на Джансел с Йозге е една спонтанна негова реакция, без да е режисиран и създаде чудесно настроение
За "пеенето" на Джансел не си съвсем права
Наскоро го чухме в едно друго TV предаване с Берг Хакман и беше
там му е чара я на Джансел .....

С благодарности за руския превод на vk.com/gonulcelen за 2 сцени от 4 епизод на "Завръщане у дома" и фрагмана за 5 епизод










с Юсуф 









заради споделените преводи, дето аз не мога да ги гледам, се поразходих из ФБ и открих единият. Ето го


...дори без реплика тъгуваше истински и вярваше на чичо си.


...дори без реплика тъгуваше истински и вярваше на чичо си.Препоръчани теми