Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
# 405
Къде ще учи това дете? В Бг учебната година започва на 15.09
Няма да коментирам кецовете в комбинация със сако ooooh!
Хахаха, тази комбинация се среща изключително често, в Англия например. Дори Д-р Ху се носи така Wink сладко е лапето.
И аз видях Преслава-много е лъчезарна, ама крачетата й са адски слаби.
Виж целия пост
# 406
Сакото и кецовете отдавна са си тренд  Peace
Виж целия пост
# 407
И на мен ми хареса хлапето, кецките са яки.
Виж целия пост
# 408
Сакото и кецовете отдавна са си тренд  Peace

Поне от Ален Делон насам  Joy
Виж целия пост
# 409
Славена и семейство
Виж целия пост
# 410
Много са хубави.
Виж целия пост
# 411
Много я харесвам Славена!
Виж целия пост
# 412
Ако това е сина й, да, елегантен е, но никак не е мой тип - https://instagram.com/p/6LkQdOgGof/?taken-by=darinapav

С Хелън Мирън - https://instagram.com/p/5T9-TAAGkq/?taken-by=darinapav
Той е, тя го е и написала
Виж целия пост
# 413
Училището ми прилича на "Дорис Тенеди" в "Бели брези" - частно езиково.
Точно! И на униформата на детето го пише.
Виж целия пост
# 414
https://instagram.com/p/7jpnE7gGo5/?taken-by=darinapav
Д Павлова, много хубави снимки има из профила, а синът й е...  Heart Eyes
Rolling Eyes къде я е намерила,  с какво се занимаваше Даринчето  Thinking освен да харчи парите на мъже си... Има снимки и с Антонио Бандерас
Виж целия пост
# 415
https://instagram.com/p/7jpnE7gGo5/?taken-by=darinapav
Д Павлова, много хубави снимки има из профила, а синът й е...  Heart Eyes
Rolling Eyes къде я е намерила,  с какво се занимаваше Даринчето  Thinking освен да харчи парите на мъже си... Има снимки и с Антонио Бандерас
С нея на снимката са Мария Кери и Кърти Лов, нали?
Виж целия пост
# 416
Накара ме да отворя, заради Къртни. Heart Eyes  Да, Марая и Къртни
Виж целия пост
# 417
Лени Кравиц и Джеймс Франко - на един чепик разстояние
Виж целия пост
# 418

Славена никога не съм я харесвала,една надута, префърцунена Mr. Green нооо тук е страхотна и готина усмивка Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Знам, че не му е мястото тук, но все пак - за всички фенове на Джорджано - визитката му от Вип Брадър:
http://vipbrother.novatv.bg/videos/view/45/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0 … C%D0%B5%D1%80-12/

Старае се да прилича на Енрике Иглесиас, но поддържа стил в пеенето подобен на Мадона. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия