Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
# 390
За дебело, леко завито като сърп оръжение от едно време си мислех. Ама сега проверих, че ятагана не е това  Peace
Виж целия пост
# 391
Ох, ще ме убиеш с тези ятагани!
Виж целия пост
# 392
Ятагани вместо гайтани е по-добре от редовните снимки на Олесия
Ето един веселяк Wink
http://webstage.bg/moda/1999-dreskodat-na-dyado-gyunter.html
Виж целия пост
# 393
Синът на Емилия и Коко Динев е вече първолак -

1. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11990 … 7&oe=56A3B2E4

2. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/10353 … a&oe=569E2DD1

3. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11836 … a&oe=56A66793

4. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11200 … 9&oe=56A38C2A

5. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11219 … 2&oe=5669FC68

п.п. Все съм се чудила мъжа на Ралица как не се плаши от нея, но явно му е до дошло до гуша да подскача от страх и е взел мерки. Много по-добре е така.
Виж целия пост
# 394
Джей Ло ми е в пъти повече от Бионсе по всички параграфи. За Рири да не говорим. Peace

newsm10
Виж целия пост
# 395
Емилия се загрози, но пак е хубава жена. Мен ми е чудно Коко Динев какъв ли принц е, че успя да има връзки с прилично количество кадри на Пайнер.
Виж целия пост
# 396
Богат. А казват и с чар и обаяние, което от снимка никак не личи.
Виж целия пост
# 397
Крис Браун спечелил битка за детето си...
http://missbloom.bg/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0%B3% … 0%B8/article.aspx
Виж целия пост
# 398

Страхотен е!  С удоволствие отварям снимките с него Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
https://instagram.com/p/7jpnE7gGo5/?taken-by=darinapav
Д Павлова, много хубави снимки има из профила, а синът й е...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
Ако това е сина й, да, елегантен е, но никак не е мой тип - https://instagram.com/p/6LkQdOgGof/?taken-by=darinapav

С Хелън Мирън - https://instagram.com/p/5T9-TAAGkq/?taken-by=darinapav
Виж целия пост
# 401
 Гледам Преслава, която сега влиза в Къщата на Биг брадър, като момиченце е Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Синът на Емилия много прилича на нея.
Виж целия пост
# 403
Къде ще учи това дете? В Бг учебната година започва на 15.09
Няма да коментирам кецовете в комбинация със сако ooooh!
Виж целия пост
# 404
Училището ми прилича на "Дорис Тенеди" в "Бели брези" - частно езиково.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия