Хайде на театър 3

  • 185 310
  • 753
# 705
Балкански синдром не ми хареса особено.
Виж целия пост
# 706
Първо към него се бях ориентирала, че е на най-удобно място (аз съм пътуваща) , ама нещо не ми харесаха снимките! Благодаря за мнението! 😍
Виж целия пост
# 707
"Балкански синдром" и на мен не ми допада особено.
Виж целия пост
# 708
В момента пътувам към Народния, дано има билети на хубави места. Снощи имаше, но нещо не се оправих с картата. Ако няма - сълза и смях-  бившата жена на мооя живот, ако и там няма , пак при вас за съвет 😂🌺
Виж целия пост
# 709
Аз пък давам един глас за „Балкански синдром” Simple Smile
Виж целия пост
# 710
А за следните постановки в Малък градски да споделите мнение - Апартаментът и  Бел Ами?
Виж целия пост
# 711
Aз имам билети за другата седмица за " Aпартаментът", дано не се разочаровам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 712
Купих си, купих си, на 7 ред 🤗😊🌺
Виж целия пост
# 713
Здравейте! Впечатления за някоя от тези постановки?

*„Щастливеца“, Сатиричен театър „Алеко Константинов“
*„Ана от другата страна“, Драматичен театър – Търговище
* „Чамкория“, Театър 199 „Валентин Стойчев“
*„Приятно ми е, Ива!“, Театър 199 „Валентин Стойчев“
 *„Една торба барут“, Драматичен театър „Стефан Киров“ – Сливен
 *„Великденско вино“, Театър „Възраждане“
 *„Цветът на дълбоките води“, Народен театър „Иван Вазов“
Виж целия пост
# 714
"Приятно ми е, Ива" го препоръчвам. Също и "Великденско вино"
Виж целия пост
# 715
Здравейте, знаете ли кога излиза програмата на народния театър за месец май?
Виж целия пост
# 716
"Бел ами"  ми хареса
Виж целия пост
# 717
Aз имам билети за другата седмица за " Aпартаментът", дано не се разочаровам.  Simple Smile

Апартаментът е много приятна, разтоварваща постановка.
Виж целия пост
# 718
Много благодаря за отзивите.
Снощи бяхме с децата на "Много Шум за Нищо", ТБА.
Свежо настроение, хареса ни. Simple Smile
Виж целия пост
# 719
Много благодаря за отзивите.
Снощи бяхме с децата на "Много Шум за Нищо", ТБА.
Свежо настроение, хареса ни. Simple Smile

Подразних се от главните букви и отидох да проверя на сайта на театъра. Взеха много да оригиналничат по всички театри, скоро ще се превърнем в една голяма, национална "лаФКа".
За щастие спектакълът е  "Много шум за нищо".

Благодаря на авторите на обстойни постове!
Обаче от отметки полза нямам и както скоро дойдох в темата, сега ще я напусна, за мое съжаление.

Пожелавам на всички вълнуващи спектакли!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия