Хайде на театър 3

  • 185 259
  • 753
# 75

Гледала съм я...но благодаря все пак.  bouquet

"Скъперникът" в Зад канала.
"На ръба" ми хареса страшно като сценография. Иначе имам известни резерви.
Иначе театър се прави и без костюми и богат декор, вижте Мариус Куркински. Той може да ти преразкаже разказ на Чехов и ти да съпреживееш всичко единствено благодарение на гласа, жестовете и очите му.

Благодаря, ще посетя. Ако имате още идеи, моля давайте ги насам. Аз обичам богата сценография, възприемам цялостно сцената и когато е полупразна и декорите не се сменят по време на представлението, някак настроението ми става минорно. Костюмите са ми важни също. Разбира се, моноспектаклите са друго нещо.  
Виж целия пост
# 76
Цитат
Ако имате още идеи, моля давайте ги насам. Аз обичам богата сценография, възприемам цялостно сцената и когато е полупразна и декорите не се сменят по време на представлението, някак настроението ми става минорно. Костюмите са ми важни също. Разбира се, моноспектаклите са друго нещо.  
Снощи гледах "Животът е прекрасен" за пореден път. Препоръчвам ти го, ако не за друго, то поне заради сценографията.
Виж целия пост
# 77
Извинявай се, че продължавам да питам.
Това е програмата на Сатирата за октомври.
Става ли нещо за 11г. дете?

http://satirata.bg/show/page/2/

Мислех си за "Едно малко радио" и "Вечеря за тъпаци"

Виж целия пост
# 78
Извинявай се, че продължавам да питам.
Това е програмата на Сатирата за октомври.
Става ли нещо за 11г. дете?

http://satirata.bg/show/page/2/

Мислех си за "Едно малко радио" и "Вечеря за тъпаци"




И двете постановки съм ги гледала, допаднали са ми, но не мога да си представя ,че ще бъдат разбрани от 11 г. дете, особено пък Теди Москов....


"Парижката Света богородица" е с интересна сценография, има Икар 2014 за майсторско техническо изпълнение.

Виж целия пост
# 79
Извинявай се, че продължавам да питам.
Това е програмата на Сатирата за октомври.
Става ли нещо за 11г. дете?

http://satirata.bg/show/page/2/

Мислех си за "Едно малко радио" и "Вечеря за тъпаци"



"Вечеря за тъпаци"- Peace Много смешно. Точно на тази възраст го гледа и моя син.

Виж целия пост
# 80
"Глупаци" на Открита сцена също е забавна и подходяща за деца.
Виж целия пост
# 81
"Марин, Данчо и майка им" в Независим театър. Монокпектакъл на Карла Рахал. Много слабо представление отвсъкъде.
Виж целия пост
# 82
"Марин, Данчо и майка им" в Независим театър. Монокпектакъл на Карла Рахал. Много слабо представление отвсъкъде.
При толкова слаба актриса как да очакваш силно представление ...
На мен ми предстои да гледам "Бащата".
Виж целия пост
# 83
Преди 2 седмици гледах "Маршрутка" в "Сълза и смях",останах много разочарована.Нищо не ме грабна,нито самата пиеса,нито актьорската игра,а за финала не ми се коментира дори...
Виж целия пост
# 84
Препоръчайте ми, моля, театър, който да е подходящ за дете на 11г...
В музикалния за тази възраст по скоро бих препоръчала "Моята прекрасна лейди", иначе в 199 " Каквото направи дядо, все е добро", "Ножица- трепач" в Театъра на Армията. Това са все постановки, които се харесват и на малки и на големи. Поне моят критерий е времето в театъра да не е мъчение за мен, докато детето се забавлява.
Виж целия пост
# 85
Снощи бях на "Бащата" в Народния. Имаше страшно малко хора.
Не бих казала, че ми хареса особено, но съм гледала и по-лоши неща. Рецитирането на Каварджикова ми дойде в повече, въпреки че я харесвам.
Виж целия пост
# 86
Снощи бях на "Бащата" в Народния. Имаше страшно малко хора.
Не бих казала, че ми хареса особено, но съм гледала и по-лоши неща. Рецитирането на Каварджикова ми дойде в повече, въпреки че я харесвам.

Ами в скоро време бг театрите съвсем ще се изпразнят. Като нямаха пари (по време на прехода) някак си им минаваше номерът с минималистичната сценография. Обаче вече стига толкова - хората пълнеха залите, държавата помагаше, тряваше да вложат пари в сценография на постановките. Аз например, нямам намерение да ходя на театър и да се чувствам като на репетиция - тъмна сцена, никакви декори, костюми - също. Дано някой от театралите да чете тук и да си вземе бележка - ще откажат хората да ходят на театър!
Виж целия пост
# 87
Снощи бях на "Бащата" в Народния. Имаше страшно малко хора.
Не бих казала, че ми хареса особено, но съм гледала и по-лоши неща. Рецитирането на Каварджикова ми дойде в повече, въпреки че я харесвам.

Ами в скоро време бг театрите съвсем ще се изпразнят. Като нямаха пари (по време на прехода) някак си им минаваше номерът с минималистичната сценография. Обаче вече стига толкова - хората пълнеха залите, държавата помагаше, тряваше да вложат пари в сценография на постановките. Аз например, нямам намерение да ходя на театър и да се чувствам като на репетиция - тъмна сцена, никакви декори, костюми - също. Дано някой от театралите да чете тук и да си вземе бележка - ще откажат хората да ходят на театър!
Театърът не е виновен, нито пък хората в театъра. Те искат да правят хубави постановки, с пищни декори и костюми, но няма пари! Държавата не отпуска!  #2gunfire
Виж целия пост
# 88
Хм, интересни констатации.
В последните 2 години всички постановки , които съм посетила, а те никак не са малко са се играли пред пълна зала.
Виж целия пост
# 89
Хм, интересни констатации.
В последните 2 години всички постановки , които съм посетила, а те никак не са малко са се играли пред пълна зала.
Да, и поради тази причина непрекъснатото реване за пари е доста неуместно Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия