Хайде на театър 3

  • 185 305
  • 753
# 735
Идвам да похваля "12 гневни" в театър Възраждане. Историята ми е много любима от двете екранизации. Хареса ми режисьорското хрумване да вкара и жени сред "12те" (оригинално са само мъже). Много хубави роли на Христо Мутафчиев и Свежен Младенов.

Само ако можеше телефона на лелката на първия ред да не звънне два пъти.....щеше да е супер. Мутафчиев, ако можеше, щеше да я убие с поглед. Вместо това се пошегува с друг актьор -  тихичко, но се чу (сцената и пространството са малки). Явно няма пълно щастие.
Виж целия пост
# 736
Хареса ми "Апартаментът" лежерно и приятно беше. Някой ще ходи ли да гледа " NEOдачници"?
Виж целия пост
# 737
Аз ще ходя уикенда. Ще пиша после.
Доколкото разбрах от интервюта, ще е доста модернизиран вариант (не ми пречи де)
Виж целия пост
# 738
Аз ще ходя уикенда. Ще пиша после.
Доколкото разбрах от интервюта, ще е доста модернизиран вариант (не ми пречи де)

Ще чакам, взела съм билети за април аз.  Simple Smile
Виж целия пост
# 739
Здравейте. Моля за вашето мнение дали "Нощта на 16 Януари" е подходящ за гледане от дете на 10 години?
Виж целия пост
# 740
Не, ще умре от скука цели три часа. И на възрастен не го препоръчвам.
Виж целия пост
# 741
На мен пък ми хареса.
Виж целия пост
# 742
А някой да е гледал "Грамофонът" на Виктор Калев в "Сълза и смях" ?
Виж целия пост
# 743
Зле е.
Виж целия пост
# 744
А коментираният "Богът на касапницата" дали е подходящ за 15годишна?
Също и за "Полет над кукувиче гнездо" се колебая  Thinking. Чела съм книгата на по-зряла възраст сякаш.
Виж целия пост
# 745
Богът на касапницата става за 15 годишни. Ако е грамотно и четящо дете ще му е интересно.
Виж целия пост
# 746
Благодаря!
Виж целия пост
# 747
А коментираният "Богът на касапницата" дали е подходящ за 15годишна?
Също и за "Полет над кукувиче гнездо" се колебая  Thinking. Чела съм книгата на по-зряла възраст сякаш.
Да става Богът, но Полета не според мен.
Виж целия пост
# 748
Благодаря и на теб, densi.
Набелязала съм още: Много шум за нищо, Великденско вино, Крадецът на праскови, и може би за разтуха Ножица трепач. Личи си, че отдавна не сме ходили на театър, нали  Wink
Виж целия пост
# 749
Ножицата ще се хареса и на госпожицата много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия