Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 270
Елизка отдъхнах си  Party Party Party
Направо не знам с тия притеснения до къде ще го докараме  ooooh! ooooh! ooooh!
Вече ще дишам спокойно..... Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
В коя седмица сте та си сменявате гащите така?
Моя мъж го видяха на 2D при проследяващия много ясно, та чак аз разбрах какво гледам 😊

Бързо оправяне на всички с болежки
Виж целия пост
# 272
Марги на мен в 11г.с доки ми каза, че на 75% е сигурна за момиче. После в 15г.с ми каза момче. И онзи ден в 17г.с каза окончателно момиче. А кажи сега  newsm78
Виж целия пост
# 273
Здравейте и от мен! Дълго ме нямаше, но до сватбата не остана и все има по нещо за правене...
mierin Браво за хубавите резултати и за гащите! :-* 
Ели, дано е нещичко безобидно! Тази болка и аз я имам, но само ме срязва отвреме навреме...Моя корем много порасна,за 20 дена с 4см. в плюс за коремчето...затова още не е готова булчинската рокля. Радвам се, че си получила добро и сериозно отношение в окръжна! Според мен мини ехограф на бъбреци и пикочен от нефролог за всеки случай, като се следи за силна болка, телесна температура или изтръпване в десния крак. Това са явни симптоми за апандисит, което съм сигурна, че не е! Стискам палци да отшуми бързо както е дошло!
А иначе за пола...ами на мене твърдят, че  май ще е момиченце, но няма човек, който да не ме пита дали ще е момче...чиста кожа на лицето и само голям и остър тумбак...ще разбера чак на 6 октомври. Така че и моите гащи може да се сменят.
Виж целия пост
# 274
Дава ти право на избор 😊
То ясно че колкото по-късно го гледат, толкова ще е по-сигурно за пола и че е по-лесно момиче да стане момче, но малко ми е странно обратния вариант.
Сакто някои се изказа: до раждането не е сигурно 😊
Виж целия пост
# 275
Марги като родим ще сме сигурни на 100%  Joy Joy

Kiana86 да ти кажа така както нямах почти никакво коремче така и при мен за няма 20 дни вече доста ми се личи  Party Вече всеки ме гледа там и ме питат  Heart Eyes Heart Eyes
Не бързай с роклята  Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
mierin Въпроса е, че аз съм така от втория месец с тумбата напред и нямаше някой, който да не ме е питал дали съм бременна...Wink  Друг е въпроса, че преди бях кожа и кокал и явно освен напред няма накъде да се расте, но моето усещане отдавна е за момченце. :-*   Heart Eyes И от два дена съм най-щастливата, защото го усещам  и ми се сменя формата на корема....отдавна имах подозрения,понеже е първа бременност, но сега съм без грам съмнение!  Blush  ooooh!
Margaritka_2014 При бебеправенето исках момиченце, забременях и бях сигурна, че е момче, а сега съм просто мн щастлива, че всичко си му е ок и ме ритка и ще си чакам само да си покаже дупето. Stuck Out Tongue   Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
Kiana86 при мен до едно положение беше подут заради гастити и колити, сега вече е заради бебчо  Heart Eyes Heart Eyes но доста си ми личи  Heart Eyes Heart Eyes Нищо още не усещам или просто го пропускам заради болки от колита и гастрита  newsm78 newsm78 Дано да го усетя бебчо скоро  Praynig Heart Eyes
В коя седмица си ?? Защо не си сложиш лентичка, че да те следим а не да те питаме  newsm78 Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 278
И аз моето още не го усещам , или поне не разпознавам че е то... Затова си поръчах доплер Grinning, дано скоро пристигне и да му слушам пулса. Щастливки сте вие, че можете да ходите честичко на скан. Аз още и пола не знам, до 05.10 ще се побъркам Tired. , а частния скан тук, хич не е евтин. Относно болките, и при мен ги има, ту в ляво, ту в дясно, в средата... Лежа си повечко и не правя нищо  Sunglasses
Виж целия пост
# 279
Veggie в коя седмица си ??
Виж целия пост
# 280
17+1 ден Peace
Виж целия пост
# 281
Относно болките, и при мен ги има, ту в ляво, ту в дясно, в средата... Лежа си повечко и не правя нищо  Sunglasses

И аз си имам болчици  Mr. Green Ма ще търпим  Heart Eyes
Ти си около мойте седмици  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 282
То и аз исках момиче, но още преди да забременея бях убедена,че ако имаме второ дете ще е момче и така и стана 😊
Малко ни шашна новината, че съм бременна, защото не бе планирано за сега, но това не пречи да сме щастливи. А момче или момиче ми все едно, само да е живо и здраво. Пък като се замисля знам как се гледа мъж 😊
Относно болките - цял ден ме боли точно там дето се разделят ребрата (не знам кое е там сега) и от няколко дни гърба, но ниско долу.
Виж целия пост
# 283
Ще търпим, къде ще ходим Mr. Green
Нямам предпочитания за пола, просто ако е момиченце , имаме повече варианти за имена, ние сме малко международна история и мъжките имена биха били доста ограничени като избор Thinking
Виж целия пост
# 284
Здрасти, аз миналата седмица ходих по спешност точно заради такава болка и съмнение. Всичко с бебето беше наред казаха да пия магнезий 3*2 и ношпа и ако не мине до 1-2дни в болница,  но за сега всичко е наред.  
А диагнозата? Какво решиха,че е ?... Иначе много се радвам,че вече си добре  Hug

Казаха че е от разширяване на матката и съм склонна да се доверя понеже ме следи доц. Мазнейкова,  а тя е много добра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия