Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 240
Аз вече съвсем я втасах...
Снощи изкарахме вечерта в спешния ... отново ... вече се чувствам като част от интериора там  ooooh!
От 2-3 дни имам една болка ниско долу, в дясно,точно над кокъла, като се засилва при натиск или возене из варненските улици с дупките им.
Решихме да идем на док , колкото да  сме сигурни че всичко е наред - аз реших,че боли от увеличаването на матката... Да, ама не  ooooh! Хирурга ме прегледа, каза че имал съмнения за апендикс, но при бременни се диагностицирал трудно и ме прати на изследвания . До него точно имаше и кабинет на АГ , прати ме и при него - човека обстойно ме огледа отвсякъде и каза,че бебока е супер... т.е. болките не са от там.
На изследванията левкоцитите са увеличени, т.е. нещо възпалително започва ... Но още не е толкова в напреднала фаза,за да знаем какво .
И сега ме оставиха да си чакам да се развие и да разберем какво е - апендикс ли е, камъни в бъбреците ли са...
Оплаках се, олекна ми... сега отивам на работа и в почивката ще седна да ви прочета назад, че бая сте писали   Hug
Виж целия пост
# 241
Елиза, стискам палци да е нещо безобидно и да мине бързо....
Виж целия пост
# 242
Мира, зехтин сигурно може. Майка ми като дете ми е капала много неща, слава богу чувам Simple Smile но аз не бих рискувала след като УНГ ми се накара, че реално аз не знам какво се случва там, че да си се лекувам. Мажи отвън под и зад ухото ако искаш с някакъв загряващ крем или дори спирт.
Елиза, дано не е това  Hug  Левкоцитите и от настинки се увеличават мисля, ти не беше ли с хрема скоро?
Виж целия пост
# 243
Елиза, дано не е това  Hug  Левкоцитите и от настинки се увеличават мисля, ти не беше ли с хрема скоро?
Бях, наистина ... но не могат да я обяснят тази болка ниско долу по друг начин освен бъбреци и апендикс, като всички очакват второто  Thinking Вече се поразчетох,че има мами които са имали сходен проблем, но на по-ранен етап от бременността (2-3 месец), което си е някакво успокоение  Peace
Виж целия пост
# 244
Аз имам такива болки под корема, но са при ставане или обръщане в леглото и си мисля, че е мускул нещо. Апендикс съм чувала, че боли надолу към крака.
Виж целия пост
# 245
Ели , дано не е това. Баба ми иначе са я оперирали по време на бременност, но хайде да не се стига до там! Пази се
Виж целия пост
# 246
Елиза и аз имам подобни болки, но не са постоянни моментни са. Дано всичко е наред при теб Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Апендикс съм чувала, че боли надолу към крака.

Лошото е, че сега всички чаркалъци са ни разместени и не са по местата си баш. Те затова и са й казали, че сега е трудно да се диагностицира. Аз като един един човек с изваден апандесит, си спомням, че последната фаза беше като ми изтръпна десния крак. Тогава всички се светнаха, че е това...
Дано е нещо безобидно.
Ама и ти пък на работа... Не можа ли да полежиш малко?
Виж целия пост
# 248
Оффф, имам чувството, че и аз вече съм с гъби (( Нещо ме дразни отдолу и имам много обилно течение. В петък съм на ЖК и се надявам да издържа до тогава.
Много гадни тия гъби беееееееееееееееееееее
Те дали вредят на плода?
Виж целия пост
# 249
Лошото е, че сега всички чаркалъци са ни разместени и не са по местата си баш. Те затова и са й казали, че сега е трудно да се диагностицира. Аз като един един човек с изваден апандесит, си спомням, че последната фаза беше като ми изтръпна десния крак. Тогава всички се светнаха, че е това...
Дано е нещо безобидно.
Ама и ти пък на работа... Не можа ли да полежиш малко?

Верно, че карантията ни е поразместена... Освен това при бременните било трудно, защото част от симптомите са гадене, повръщане,леко повишена температура и повишените левкоцити... Все "непознати" за нас неща  Laughing
За ходенето на работа... предната седмица бях в болнични, но снощи когато питах хирурга, човека каза, че нямало нужда... то не влияело  ooooh! Не че не се надявах да ме остави за още няколко дни вкъщи   Rolling Eyes
Ще си стискам палци да е някоя песъчинка или нещо подобно в бъбреците и да не разбирам дали е безопасна операцията при бременност  Praynig
Виж целия пост
# 250
Елиза, дано не е нещо сериозно  Hug
И аз имах болка над кокала, но поотмина. Бъбреците болят отзад на кръста, ако има нещо по пикочните пътища може да е отпред. Аз имам проблеми с бъбреците, включително и тези дни ме боля.
Нощпато е вариант за болката.
Дано се оправиш бързо!
Виж целия пост
# 251
А, Ели, вие във спешното на Окръжна ли ходихте? Бързо ли те приеха?
На мен веднъж ми се наложи и отидохме в АГ. Държаха се отвратително и ме накараха да си платя, защото там не било спешно. Подозирам, че по-скоро беше, защото разбраха, че следящия ме лекар е Славчев... Имаше подмятания, защо пък Славчев от Окръжна ми бил казал да ходя при тях...  ooooh!
Надявам се никога да не ми се налага,  ама да знам все пак... Как се отнасят с бременните в спешното на Окръжна. Че аз веднъж преди три години ходих заради един отекъл крак и чаках три часа... Надявам се, че като си бременна, е по-различно.
Виж целия пост
# 252
Ели, стискам палци да е някоя песачинка и да не се стига до никакви операции и апендикс.
За Спешното на Окръжна, нямам думи. Бях в 6 месец бременна с малкия, когато ми се наложи с баткото на ръце да търся помощ вечерта. Е, върнаха ме, отказаха да го прегледат.
Виж целия пост
# 253
Аз вече съвсем я втасах...
Снощи изкарахме вечерта в спешния ... отново ... вече се чувствам като част от интериора там  ooooh!
От 2-3 дни имам една болка ниско долу, в дясно,точно над кокъла, като се засилва при натиск или возене из варненските улици с дупките им.
Решихме да идем на док , колкото да  сме сигурни че всичко е наред - аз реших,че боли от увеличаването на матката... Да, ама не  ooooh! Хирурга ме прегледа, каза че имал съмнения за апендикс, но при бременни се диагностицирал трудно и ме прати на изследвания . До него точно имаше и кабинет на АГ , прати ме и при него - човека обстойно ме огледа отвсякъде и каза,че бебока е супер... т.е. болките не са от там.
На изследванията левкоцитите са увеличени, т.е. нещо възпалително започва ... Но още не е толкова в напреднала фаза,за да знаем какво .
И сега ме оставиха да си чакам да се развие и да разберем какво е - апендикс ли е, камъни в бъбреците ли са...
Оплаках се, олекна ми... сега отивам на работа и в почивката ще седна да ви прочета назад, че бая сте писали   Hug


Здрасти, аз миналата седмица ходих по спешност точно заради такава болка и съмнение. Всичко с бебето беше наред казаха да пия магнезий 3*2 и ношпа и ако не мине до 1-2дни в болница,  но за сега всичко е наред.
Виж целия пост
# 254
Ели, стискам палци да е нещо безобидно и бързо,леко и безпроблемно да отшуми  Peace  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия