Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 255
И аз имах болка над кокала, но поотмина. Бъбреците болят отзад на кръста, ако има нещо по пикочните пътища може да е отпред.
Каква беше при теб болката? Като при мен - при натиск или...? И как ти мина  Simple Smile

А, Ели, вие във спешното на Окръжна ли ходихте? Бързо ли те приеха?
Приеха ме учудващо бързо... Жената от регистратурата си  беше разделила чакащите пациенти на "всички други" и "бременната" (демек аз  Laughing ) Погледнаха на мен сериозно, което ме изненада и много бързо направиха и прегледи и изследвания... Освен това за преглед на бебо ме пратиха в родилното долу (другата сграда-старата) и там също на секундата ми обърнаха внимание ... Че и уцелих един много млад и много мил лекар - Костов пише на амбулаторния ми лист (първото име не помня) - беше много внимателен и много обясняващ и успокояващ  Heart Eyes Сега погледнах сайта на окръжна - може би е Д-р Стоян Георгиев Костов  newsm78 Та за Окръжна освен хубави неща след снощи, друго не мога да кажа...
По други поводи като съм ходила отношението е било кофти, но сега като съм бременна беше различно... или просто са били на кеф Heart Eyes

Здрасти, аз миналата седмица ходих по спешност точно заради такава болка и съмнение. Всичко с бебето беше наред казаха да пия магнезий 3*2 и ношпа и ако не мине до 1-2дни в болница,  но за сега всичко е наред.  
А диагнозата? Какво решиха,че е ?... Иначе много се радвам,че вече си добре  Hug

Ели, стискам палци да е нещо безобидно и бързо,леко и безпроблемно да отшуми  Peace  Hug
Мерси много, Роси  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 256
Здравейте и от мен, доста съм изпуснала тези дни и се връщам на зад да чета  #Crazy

Днес бяхме на преглед всичко си ни е наред, бебо пак не се показа и се скри малко сме големки 281 гр , док каза че си е добре, за пола ми каза на ФМ, на ФМ ме прати при д-р Жени Панайотова в Шейново, ще звъня др седмица да си запиша час  Grinning
Виж целия пост
# 257
Mierin, разбира се, мила, за вас винаги - гледам да споделям каквото знам, дано помогна на някого. Жалко, че не можеш да пробваш и стискам пали да мине бързо и с по-малко лекарства...

Licoco, на мен лекарката ми каза, че гъбите не могат да навредят на плода, ако няма много силно течение или възпаление. Ствало опасно, ако течението стане обилно и си промени жвета - тоест от бяло стане жълто или зелено и т.н.

Елизка, дано да бъркат с предположенията и да е нещо безобидно...А поискахте ли второ мнение? И как така не ти е дал болничен, не било влияело...А кое не влияе като даже не е поставил точна диагноза??? Възмутих се...
Виж целия пост
# 258
Aggalia  newsm51 Утре съм си при моята докторка и ще коментираме гъбичките и ще видя тя какво ще каже и каквото прецени ще я послушам.

Елизка миличка дано ти отшумят болките и да не е това в което се съмняват  Praynig Praynig

Абе кой каза, че от това да си бременна няма нищо по хубаво  hahaha hahaha hahaha

Герич не бързай с пола виж какво става при мен един ден така, друг иначе  ooooh! ooooh!

Та ще помоля Елизка когато има време да ми смени щъркела  Mr. Green Душичка смени му гащи с розово/окончателно/ молиМ те  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 259
Та ще помоля Елизка когато има време да ми смени щъркела  Mr. Green Душичка смени му гащи с розово/окончателно/ молиМ те  hahaha hahaha
Ама готово, сменени са му гащите на пернатия  Peace
Няколко дни ме нямаше, а вие започнахте да си сменяте щъркелите ... да не се смени и моя, че ще ви убивам ! Мислех,че сините рядко стават розови и съм си спокойна... hahaha
Виж целия пост
# 260
Ох излязъл е резултата от втория БХС  Mr. Green И сега шаш и паника. Нови цифри с нови стойности и сега не знам какво е положението  ooooh! ooooh! ooooh!

Вашия интегриран риск от Даун е 1/5400
Вашия интегриран риск от Едуардс е 1/100000

За въпросната нухална гънка стойностите са както предходните
Виж целия пост
# 261
Ох излязъл е резултата от втория БХС  Mr. Green И сега шаш и паника. Нови цифри с нови стойности и сега не знам какво е положението  ooooh! ooooh! ooooh!

Вашия интегриран риск от Даун е 1/5400
Вашия интегриран риск от Едуардс е 1/100000

За въпросната нухална гънка стойностите са както предходните

Мисля,че даже са ти много добри резултатите Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Мисля,че даже са ти много добри резултатите Simple Smile

  love001  love001  love001 Hug Hug Hug Hug Hug

Дорче благодаря ти миличка. Дано не откача докато родя, че с луда мама бебчо не знам как ще е  ooooh!
Виж целия пост
# 263
Ели, да се оправяш бързо момиче  Hug  Дано да е фалшива тревога  Praynig

mierin, не че много разбирам, но според мен резултатите ти са супер. Отдъхвай си вече. Heart Eyes





Виж целия пост
# 264
Дами,
Тъй като имам плоски зърна, намерих следния продукт: http://aventniplette.com/info.html
В описанието пише, че е най-подходящо да се ползва втория триместър, но моята лекарка каза, че не препоръчва сега, а след 34 седмица, защото стимулирането на зърната предизвиква контракции. Много бих искала да кърмя и се чудя какво да правя. Някой има ли подобен проблем?

Виж целия пост
# 265
mierin браво за хубавите резултати,  док каза че не се виждали атрибути Joy ама  бебо така се беше свило, че док ме побутва сумати пъти и накрая вика какво се е свряло доло при толко пространство дето има  Joy, имам чувството щом

Ели да се оправяш бързо   bouquet

geri4dr това е мн полезно, понеже и аз съм със същия проблем
Виж целия пост
# 266
Здравейте,

Ели, стискам палци всичко да е наред и да се окаже фалшива тревога!

На мен ми слагайте синия щъркел. Всички около мен са на седмото небе, само аз и каката нещо не сме очаровани.

Миналата седмица с каката бяхме болни - гърло и хрема. Голям зор беше без лекарства. Правих си домашни капки и съм мн доволна. В 10мл физ р-р 10-15 капки клеева тинктура. После слагам по 3-4 капки във всяка ноздра през 2-3 часа. Много добре ми подействаха, но дано не ви се налага.

За мазането - аз ползвам на Палмарс, но не лосиона, той наистина мирише неприятно. Имат какаово масло в едни кръгли опаковки. Мирише много убаво и концистенцията е като мас. Това ползвах с миналата бременност и нямам нито една стрия. Сега си купих пак и почнах мазането преди 3 дни.

Момичета много ме притеснява въпросът за връхните зимни дрехи. Давайте идеи или ако някой види намаления да свирка. Не искам да поръчвам от сайт, защото искам да премеря все пак.

Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 267
Следи в remix.bg за връхни дрехи  Peace Ако си ок с втората употреба, де. Иначе е пладнешки обир.
Виж целия пост
# 268
Момичета пак писах на Проф.Кременски от Майчин дом за да ми разчете резултатите.Ето и отговорът му -

Здравейте Госпожо Томчева,
Вашият интегриран риск е изчислен на около 5,4 пъти по-нисък от 0,1% (1:5400).
В този риск са включени всичките Ви ултразвукови и кръвни показатели от двата скрининга + възрастовия риск.
Препоръчвам Ви, както при всяка бременна, провеждане на фетална анатомия в специализиран център в 18-22 седмица.
Ако желаете можете да прочетете повече в www.lmpbg.org Форум, "Генетични изследвания и бременност".
При посочените данни няма основание за допълнително безпокойство.

Успех
Виж целия пост
# 269
Момичета пак писах на Проф.Кременски от Майчин дом за да ми разчете резултатите.Ето и отговорът му -

Здравейте Госпожо Томчева,
Вашият интегриран риск е изчислен на около 5,4 пъти по-нисък от 0,1% (1:5400).
В този риск са включени всичките Ви ултразвукови и кръвни показатели от двата скрининга + възрастовия риск.
Препоръчвам Ви, както при всяка бременна, провеждане на фетална анатомия в специализиран център в 18-22 седмица.
Ако желаете можете да прочетете повече в www.lmpbg.org Форум, "Генетични изследвания и бременност".
При посочените данни няма основание за допълнително безпокойство.

Успех
С две думи Госпожо Томчева, успокойте топката и се зарадвайте,че всичко е наред  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия