Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 360
evianna скъпа сега загрях къде да гледам и чета  ooooh! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Боже за сетен път се убеждавам, че русото си е русо  Joy Joy Joy BPD  ми е 41.6  Peace

Rusalia мила страхотна новина. Много се радвам, че всичко с бебчо е наред. Сега спокойно и да си изкараш една лека бременост до края   love001 Hug Hug
Виж целия пост
# 361
Rusalia ,  много се радвам за резултатите Simple Smile))

Уф, и аз да се оплача- малкият е с херпангина- висока температура, обриви, фъх, фъх... Мъчи се, мрънка не може да спи и тн. А освен всичко аз параноясвам да не се заразя, въпреки,че уже разпространено най-вече сред дечицата... Та така.
Виж целия пост
# 362
Mierin,
Ами всичко е наред, но исках и този БХС, защото в него се виждат по- различни неща . В крайна сметка ми го направиха. Въпреки че пише, че BPD trqbva da e 44,5, в Майчин дом казаха, че го правят до 48, а моето е 47. Еми нз вече и аз, дано е ОК.

С/у моето пише - метод за определене на гестационна възраст BPD и нищо повече   newsm78
А над него пише гестационна възраст - 18.6 и възраст към мермин 41,4 .....
Е нищо не разбирам  Mr. Green

Да да, не трябва да си над 19 седмица и 3 дни и BPD не трябва да е по- голямо от 48, за да ти направят изследването . Аз съм на границата , но ми го направиха. Нещо такова разбрах Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Уф, и аз да се оплача- малкият е с херпангина- висока температура, обриви, фъх, фъх... Мъчи се, мрънка не може да спи и тн. А освен всичко аз параноясвам да не се заразя, въпреки,че уже разпространено най-вече сред дечицата... Та така.

Доре дано бързо му мине на малкия принц  Praynig Hug
Ти не се притеснявай щом повече се разпространява сред децата. Ма можеш превантивно да пииваш чайче с мед или да хапваш лимончета Hug Heart Eyes Но съм сигурна, че бързо ще се оправи дечко и ти ще си добре  Heart Eyes Hug

Аз пък днес чат-пат някакви болки ниско долу усещам  Mr. Green оффффф ....
Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета. Добре дошли на новите мами. Лека бременност.   bouquet
 Rusalia браво за резултатите от амниоцентезата.   Hug спокойна бременност до края. На мен ми предстои да изчакам и аз моите. Днес ми правиха амниоцентеза. Надявам се  да са ОК  Praynig Стискайте палци момичета всичко да е наред. На всичкото отгоре от два дни ме хвана страшна хрема, а от днес вече кашлям гадничко, чак ме болят дробовете. Нямам търпение да ме изпишат утре и да ходя до личната за някой хап или сироп, че ми е малко притеснено да се напъвам да кашлям след амниото  Thinking
Болните да оздравяват бързо ! Peace
Виж целия пост
# 365
Да питам мамите дето си правят амниоцентезата, какъв ви излезе риска? Питам защото на мен бе 1 към 326, но аз реших да не правя нищо.
Виж целия пост
# 366
fishi_fishi стискам палци скъпа всичко да е наред  Praynig Heart Eyes и ще бъде сигурна съм  Hug Hug
Виж целия пост
# 367
mierin благодаря ти мила  Heart Eyes Hug

Margaritka_2014  моят излезе 1:110 но този риск е изчислен статистически на базата на брой раждания, брой аборти в зависимост от причините за тях, изследване от ФМ и фактор възраст. По -скоро лекаря който те следи трябва да те насочи ако прецени. Щом не са тенасочили,значи няма нужда за тях  Peace
Виж целия пост
# 368
Здравейте Simple Smile

Добре дошли на новите мами! Лека бременност Hug

Margaritka_2014, кой риск излезе 1:326? Комбинираният ли?

Aggalia, страхотна изненада, честита госпожица! Hug

Veggie, честита придобивка, със здраве да си я ползваш и да се радвате на звуците на "влакчето". Simple Smile

Rusalia, браво за хубавия резултат! Хайде вече спокойно  Peace

fishi_fishi, стискам палци да се похвалиш и ти с хубави резултати  Hug

*Dora, много неприятно това...да ти се оправя малкият скоро. Пази се доколкото е възможно  Hug

Аз днес бях на ЖК... Момче е! Simple Smile Всичко си му е наред за седмиците, видях го как маха с ръчички и крачета, не се спря това човече. Много мило ми стана Simple Smile
Иначе миомата си е там...ще я наблюдаваме дали расте. Дано не създава проблеми  Praynig
А резултатът от микробиологията е....гъбички  #Cussing out Нито ме сърби, нито течовете са някакви странни...ама ей го на! Сега ще ги борим. Поне цитонамазката е добра, че и това ми беше кахър.
Оплаках се, че ми се е надул кракът - от вените и от жегите било, не ми обърнаха много внимание. Абе... ooooh!
Виж целия пост
# 369
За Даун. Казаха ми че варианта е амиото или някакъв вид биопсия, но аз не искам да го правя. Защото хем ме е страх ( имало % за аборт), хем % от резултатите излизат положителни, а накрая се оказва че бебчо е живо и здраво.
За това питам, информативно 😊
Виж целия пост
# 370
.katniss. и ти ли гъбички  ooooh! ама моя доки не иска да се лекуват  ooooh! не знам .....

Да питам мамите дето си правят амниоцентезата, какъв ви излезе риска? Питам защото на мен бе 1 към 326, но аз реших да не правя нищо.

Много смела постъпка мила  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 371
mierin и аз, и аз...гадост  ooooh!

Днес ме преглежда д-р Чернев, изписа ми Полижинакс за 6 дни и след това един крем, който се прилага еднократно, забравих му името. Ами започнах ги...какво да правя, нали доктора ги даде... Confused

Margaritka_2014, на базата на кръвните показатели и УЗ замерванията се изчислява комбиниран риск. Моят например за Даун беше 1: двеста и нещо си, но комбинирания беше 1:2000. Затова те разпитвам  Peace
Виж целия пост
# 372
.katniss. на мен резултата от комбинирания риск е 1:1900 ....вече се обърках с тия цифри и тия бхс-та  ooooh! ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 373
.katniss. на мен резултата от комбинирания риск е 1:1900 ....вече се обърках с тия цифри и тия бхс-та  ooooh! ooooh! Mr. Green
Това се гледа Simple Smile Ми супер си!
На втория БХС изчисляват интегриран риск, но не знам подробности за него.
Виж целия пост
# 374
Това се гледа Simple Smile Ми супер си!
На втория БХС изчисляват интегриран риск, но не знам подробности за него.

Добро утро  Heart Eyes
Сладурка там ми е 1:5400 и каза проф.Кременски, че няма никакъв проблем и риск.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия