Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за безсъние по време на бременност?
Какви са някои начини да се успокоите по време на бременност?
Какви са някои от начините да се подготвите за раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за безсъние по време на бременност?
За да се справите с безсънието по време на бременност, можете да приемате таблетки с мента, валериан или глог. Тези естествени средства могат да помогнат за подобряване на съня. Освен това е важно да избягвате стимулиращи напитки като кафе и газирани напитки и да създадете удобна и спокойна среда в спалнята.
-
Какви са някои начини да се успокоите по време на бременност?
-
Какви са някои от начините да се подготвите за раждането?
-
Какви са някои начини да укрепите връзката с бебето по време на бременност?
-
Какви са някои начини за справяне със стреса по време на бременност?

Каза че тежи 456 гр, това в 22г.с. /21г.с.5д/ Когато ни показа личицето ми стана толкова мило, то е ясно че си е нашето бебе ама толкова сладичък ми се стори
За пръв път на ехограф спеше, чак накрая се размърда 
За чувалчетата за сън - намерих едни които имат ръкавчета които могат да се свалят, мисля такова да взема. И аз не знам пелената какво представлява и за какво е
а джак ръселчетата са много диви и игриви
много се надявам после да може да заживеем в кучо.
Аз от момичетата тук разбрах какво представляват и после питах и приятелки, тъй като не ми се беше случвало и ми беше интересно да не би да съм ги пропуснала. После като се случи веднага ги разпознах - стяга ти се корема, но не само като се пипнеш да ти се стори по-твърд, ами наистина усещаш как се свива матката. При мен мога да кажа че минава безболезнено, усещам само стягането и трае не повече от 5-10 секунди, отпуска се само без хапове. Други момичета казват че ги понаболява и трае повече и им се случва по-често, затова пият магнезий и но-шпа.
разбира се му е тъжно, но все пак преди сме живяли у нашите и той е свикнал с тях.