Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за безсъние по време на бременност?
Какви са някои начини да се успокоите по време на бременност?
Какви са някои от начините да се подготвите за раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за безсъние по време на бременност?
За да се справите с безсънието по време на бременност, можете да приемате таблетки с мента, валериан или глог. Тези естествени средства могат да помогнат за подобряване на съня. Освен това е важно да избягвате стимулиращи напитки като кафе и газирани напитки и да създадете удобна и спокойна среда в спалнята.
-
Какви са някои начини да се успокоите по време на бременност?
-
Какви са някои от начините да се подготвите за раждането?
-
Какви са някои начини да укрепите връзката с бебето по време на бременност?
-
Какви са някои начини за справяне със стреса по време на бременност?
Не че разбирам нещо, ама ако сина ти те ядосва не можеш ли просто да го пратиш да се разправя с бащатко си
Така може и съпружето да извлече поука 

2006 раждах в МБАЛ-а, естествено, без предплащанки и съм изключително доволна, като се има предвид, че съм на принципа на purpuletka-не отивам на хотел, искам и вярвам, че всичко ще мине нормално и...да, мина. На случаен принцип попаднах на д-р Гамишев тогава, който се наложи само да удари 5-6 бода накрая
Бургасмед даже не ми е в списъка с възможности, макар да ми е на 5 крачки. Просто няма начин, тъй като добри отзиви не съм чула и, както вече споменах, условията не ме блазнят. 
да не е излишно прехвален само
Но за Неонатологията в МБАЛ-а и аз съм чувала също като теб и все повече се замислям, че това трябва да ми е първа точка от проучването при избор на болница

Аз по принцип не съм много по сладкото, виж за солено и кисело си умирам и без да съм бременна, а преди да забременея и известен хранителен режим си спазвах, вафли изобщо не поглеждах, а от няколко седмици се хващам, че постоянно ми се ядат от онези кръглите вафлички на Милка дето са с млечен шоколад
Не знам от къде ми дойде това - първите три месеца грам сладко не поглеждах, но сега като излизам едва се спирам да не забия директно в най-близкия магазин да си взема кръгла вафличка