Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са предимствата и недостатъците на роботните прахосмукачки, които участниците в дискусията споменават?
Какви са разликите между Скуба и Брава?
Какви са цените на роботните прахосмукачки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са предимствата и недостатъците на роботните прахосмукачки, които участниците в дискусията споменават?
Участниците споменаха предимства като систематично и ефективно почистване, подходящо за домове с домашни любимци, висока проходимост, автоматично зареждане и продължаване на работата, дистанционно управление и софтуерни актуализации. От друга страна, те посочиха по-висока цена като недостатък заедно с шума, необходимостта от ръчно почистване на определени места като стълби и стъпала и износването на четките.
-
Какви са разликите между Скуба и Брава?
Разликата между Скуба и Брава е, че Brava използва моп за мокро почистване с контейнер за вода и препарат. От друга страна, Scrubber изплюва вода с препарат, минава с четка и след това изсмуква замърсената вода. Brava е подходяща за малки площи като бани и кухни, докато голямата Scrubber е предназначена за по-големи площи.
-
Какви са цените на роботните прахосмукачки?
-
Кои са препоръчителните по-евтини модели на роботни прахосмукачки?
-
Какви са разликите между по-старите и по-новите модели роботизирани прахосмукачки?
Апартаментът ми никога не е бил толкова чист. Имам куче, което тъкмо започна да се скубе, едни остри косми, които се забиват в килима. Е, румбата се справи идеално и с тях! Това, което ме изненада приятно беше, че изобщо не е толкова шумна, колкото очаквах да бъде. Справя се идеално и с кабели. Четох в опътването, че като попадне на кабел или в "гнездо" от кабели, спира смуквателната си функция и се опитва да излезе от там. И успява, наблюдавах я специално заради тях.
/ безкрайно съм багодарна/ и не съм имала никакъв проблем. Разбира се , всеки може да ползва робота си както намери за добре


Вашия LG ли е? Иначе свалихме някакви ъпдейти и ги сложихме, но друго не сме. Първия път като беше на ремонт казаха, че са го почистили и са сменили сензора, но за мен е много съмнително да са сменяли нещо, защото дори и един път не изчисти без пак да даде тази грешка.
. Дори и упътване няма в кашон, с който ми я донесоха - явно са го попиляли...