Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 466
  • 783
# 600
Моят Сами няма проблем с тези килимчета. За пликовете под леглото, ще ги изобикаля. Само гледай да не стърчат връвчици оттук оттам, че да не се заплете.
Виж целия пост
# 601
В 8ма тема поне десетина пъти се обсъждаха тези въпроси. Не искам да съм груба, но не си единствената с деца. Защо си мислиш, че щом ти нямаш време да прочетеш за въпросите, които интересуват ТЕБ, другите ще имат време да пишат по сто пъти едно и също, защото ТИ се интересуваш.
Аз също нищо не знаех за роботите, намерих време, минах през темата, гледах няколко видеа в ютуб и ми се изясни.
Уважавайте малко труда и времето на пишещите и те са хора с деца, професия и не вярвам времето да не им е ценно  Peace
Виж целия пост
# 602
По-приятно е да получиш информацията в разговор, отколкото да изчиташ стари теми и много мнения измежду полезните, които всъщност изобщо не те интересуват. Затова има 10 и повече теми. Иначе може всичко да се събере в 1 и модераторите да изчистят излишните мнения (както това моето обяснителното сега) и който разбрал-разбрал. Не това е идеята на форумите обаче. Ясно е, че вечно някой няма да е намерил, прочел или разбрал всичко и ще му се прииска да пита.
Когато нямам време, не пиша във форума и това е съвсем естествено. Когато имам обаче (както в момента) - отговарям на въпроси всякакви, стига да ги знам. Виждам, че ако дълго не съм писала в дадена тема, са се намерили други, които да го правят. Форум!
Виж целия пост
# 603
Има ли някой робот-хобот за прозорци?Чакам хубав отзив, за да го купя.
Виж целия пост
# 604
Има ли някой робот-хобот за прозорци?Чакам хубав отзив, за да го купя.
Аз нямам,но дотук положителен отзив нито в нета намерих ,нито в темата.
Виж целия пост
# 605
Вече няколко пъти вадя пари за да го купя от Технополис и все нещо ме спира.Преди 2-3 часа пак вадих пари и се отказах.

http://www.technopolis.bg/bg/Robots/Robot-IROBOT-ROOMBA-774/p/815845
А за тази румба-какво ще кажете?
Виж целия пост
# 606
Вече няколко пъти вадя пари за да го купя от Технополис и все нещо ме спира.Преди 2-3 часа пак вадих пари и се отказах.

http://www.technopolis.bg/bg/Robots/Robot-IROBOT-ROOMBA-774/p/815845
А за тази румба-какво ще кажете?

Когато аз реших, че ще си взема Roomba, трябваше тепърва да си избера модел и ето тези два линка много ми помогнаха:

http://www.topproductcomparisons.com/compare-irobot-roomba-800-7 … 0-650-or-630.html

http://www.onefamilysblog.com/2007/12/irobot-roomba-5-series-review-530-535.html

Виж целия пост
# 607
Има ли някой робот-хобот за прозорци?Чакам хубав отзив, за да го купя.
Имам хобот, нямам хубав отзив.  Peace
Виж целия пост
# 608
Вече няколко пъти вадя пари за да го купя от Технополис и все нещо ме спира.Преди 2-3 часа пак вадих пари и се отказах.

http://www.technopolis.bg/bg/Robots/Robot-IROBOT-ROOMBA-774/p/815845
А за тази румба-какво ще кажете?

Четката и е много къса и изглежда много недодялана.
Лично мнение.
Виж целия пост
# 609
Вече няколко пъти вадя пари за да го купя от Технополис и все нещо ме спира.Преди 2-3 часа пак вадих пари и се отказах.

http://www.technopolis.bg/bg/Robots/Robot-IROBOT-ROOMBA-774/p/815845
А за тази румба-какво ще кажете?

Четката и е много къса и изглежда много недодялана.
Лично мнение.

Абсолютно нищо и няма на четката, супер си е. Аз съм още с оригиналната. Не мога да видя на тази модификация дали е със стени или навигатори? Ако е с навигатори - купувай.
Виж целия пост
# 610
Няма  навигатори,няма стени,но има дистанционно,което също не ми трябва.На моя робот има стена,която никога не съм я ползвала.Искам да си купя втора прахосмукачка,а тази е на изплащане без оскъпяване.Преди като питах за румба модел 620,като отидох да я видя и просто не ми хареса визуално.Не знам румба ли или ЛЖ да си взема.
Виж целия пост
# 611
Котенце,не се ядосвай.Купи си тази,която аз съм я показала от Технополис.Няма да даваш всички пари на куп.След като я купиш и само след две пускания,ще се чудиш,как си живяла до сега без нея.На персийски килим се качват,на високо шаги-не.А тези твоите не знам дали няма да ги избутва.Но ако купиш,няма да съжъляваш.
Виж целия пост
# 612
Няма  навигатори,няма стени,но има дистанционно,което също не ми трябва.На моя робот има стена,която никога не съм я ползвала.Искам да си купя втора прахосмукачка,а тази е на изплащане без оскъпяване.Преди като питах за румба модел 620,като отидох да я видя и просто не ми хареса визуално.Не знам румба ли или ЛЖ да си взема.


Ами щом не ползваш супер. Аз щото си ги ползвам навигаторите и затова винаги отбелязвам това. Че едни така си купиха 8-ма серия, разбрали, недоразбрали за навигаторите и сега стая по стая чистят. Пък ми се струва много пари за такава експлоатация. Аз си отварям всички стаи и да се оправя. Ще тествам тези дни и с трети навигатор (вече 2-3 приятелки си купиха, че преди нямаше откъде да взема) и ако действа, ще си купя и трети.
Виж целия пост
# 613
Базата й е на първи етаж в трапезарската част.Тръгва от там,холокухнятрапезария,коридори две спални и килера под стълбището си ги обикаля сам.На втори етаж пет стаи и коридор пак -пускам я от едната стая и като свърши пак там си спира.Много съм доволна от чистенето й.Нямам прагове,нямам килими(във всекидневната на малкия има),иначе имам малки стъпки,които ги изтупвам и вдигам.И за какво ми са стени и навигатори?А Бравата да,тя е стая по стая.Толкова четох за тези навигатори и стени тук във форума и пак не разбрах,за какво ги ползвате?
Виж целия пост
# 614
Щом се оправя и не пропуска помещения, няма проблем. Иначе и аз нямах няколко дни батерии на навигаторите и така го оставях да си обикаля, сякаш му се случва да пропусне някои места (не съм съвсем сигурна), по-систематично чисти като има навогатори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия