Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 465
  • 783
# 675
http://www.amazon.es/gp/product/B00A4B7HJC?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
LG VR6270LVMB
това е моя робот ,търся си хепа филтър от къде ги взимате? newsm78
Виж целия пост
# 676
Здравейте, от къде се купуват виртуалните стени? Някаква инсталация необходима ли е? Става въпрос за Румба 621, която е без стена по принцип.
Виж целия пост
# 677
Момичета сдобих се с Румба от myrobotcenter с 5 години гаранция. Искам да попитам тези от вас, които са си взели от там имате ли документ за гаранцията?
Виж целия пост
# 678
Да ти е честита. И аз днес си взех от там LG с 5 години гаранция. Гаранцията ще ни я изпратят на мейл.
Виж целия пост
# 679
http://www.amazon.es/gp/product/B00A4B7HJC?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
LG VR6270LVMB
това е моя робот ,търся си хепа филтър от къде ги взимате? newsm78
Аз още не съм сменяла. А и имам резервен, който си беше с други резервни части към прахосмукачката. Така че не съм търсила.
Виж целия пост
# 680
Момичета сдобих се с Румба от myrobotcenter с 5 години гаранция. Искам да попитам тези от вас, които са си взели от там имате ли документ за гаранцията?
Честито, със здраве да си я ползваш. Сега я поръча или вече е пристигнала? Гаранцията наистина идва на имейла и то на втори или третия ден (поне при мен беше така). Ако вече е дошла машинката и още нямаш гаранция, пиши им. Добре е да я имаш, защото irobot не приемат роботи купени от чужбина за разлика от LG(които имат международна гаранция), но дано не се налага.
Севи и на теб честито, да се похвалите ей Grinning.
Виж целия пост
# 681
Ами пристигна преди коледа, но нямам нищо за гаранция на имейла. Май ще трябва да им пиша.
Виж целия пост
# 682
http://www.amazon.es/gp/product/B00A4B7HJC?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
LG VR6270LVMB
това е моя робот ,търся си хепа филтър от къде ги взимате? newsm78
Аз още не съм сменяла. А и имам резервен, който си беше с други резервни части към прахосмукачката. Така че не съм търсила.
аз имам допълнителни странични четки,но не и хепа......
Виж целия пост
# 683
http://www.amazon.es/gp/product/B00A4B7HJC?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
LG VR6270LVMB
това е моя робот ,търся си хепа филтър от къде ги взимате? newsm78
Този би трябвало да стане: http://www.myrobotcenter.eu/en/lg-hepa-filter ?
Виж целия пост
# 684
Ами пристигна преди коледа, но нямам нищо за гаранция на имейла. Май ще трябва да им пиша.
Моята беше прикачен файл, към имейл. Общо 2 или 3 имейла получих от тях и тя беше прикачена към единия. Да не би да не си видяла, ако е имало прикачен файл. Въобще имаш ли имейли от тях, би трябвало. Извини ме ако ти досаждам, но ми се струва странно. Все пак си мисля, че ако са пропуснали, като им напомниш - ще изпратят.
Виж целия пост
# 685
Имам няколко имейла от тях, за поръчката плащането и тракинг номера. Нищо за гаранция, сега погледнах пак. Sad  Писах им , сега ще чакам отговор.
Виж целия пост
# 686
И аз съм горд собственик на Румба 621  Simple Smile, взех я за вилата, но ще я командировам там след 2-3 месеца,  засега ще шета из апартамента.
Между хол и трапезария има праг от 23 мм, гадината слиза, но не ще да се качи обратно?  newsm78
В същото време се катери и слиза по краката на един въртящ се стол няколко пъти.  Mr. Green
Чисти не повече от два часа /забравих да засека/ след първоначалното зареждане и се прибра, примигвайки в червено. Значи е батерията, нали, а не, че е изчистила?
След това се зареди, но не тръгна да си дочиства, аз ли трябва да я подсещам, и пак ли ще мине същите места за чистене, защото само под дивана се въртя 15 минути?
Виж целия пост
# 687
Момичетата с новите LG -та как се държат помощничките ? Има ли нещо , което е различно от очакванията ви? Кои функции се справят по -добре?
Виж целия пост
# 688
Добър вечер! Искам да ви помоля за вашето мнение за navibot-тите и по-точно Samsung Navibot sr8845 (малко стар модел) смятахме и с румба, а след това с хом-бот, ама се спряхме първо на по-евтиния за начало, а именно навибот. Изгледах много видеа с LG, но не всички бях доволен от резултата, след това се спрях на NEATO, но за толкова пари предпочитам ниско платена чистачка.  Joy
Моля ви тези, които са имали navibot или все още имат да споделят мнението си, ще ми е от полза.
П.П. Моделите са irobot roomba 630 / Lg Hom Bot Square / Neato Botvac
Виж целия пост
# 689
Добър вечер! Искам да ви помоля за вашето мнение за navibot-тите и по-точно Samsung Navibot sr8845 (малко стар модел)


Не, не и не! И преди съм писала. Не само дето роботът е скапан ами е съпорта им също  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия