МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 60-та ТЕМА

  • 86 784
  • 736
# 225
Да тази в Bros я видях но прочетох някои негативни отзиви за сайта и гаранционното обслужване там.
Дори мисля че и тук имаше тема с оплакване от брос.

Ако това е края на Мулинекс и са до изчерпване на всички количества то тогава след време няма ли да се намират по трудно резервни части за тази марка или греша ?

Гледам на Тефал даже и имената на моделите са същите като на Мулинекс. Изобщо има ли някаква разлика между тези на Тефал и на Мулинекс?

Аз лично не си купувам уред с мисълта, че ще ми трябва сервиз. Ако ми притрябва изобщо, тогава ще му мисля.
Купих си втората пекарна от Продавалника даже. Ползвана само един път.
Нямам никакви притеснения.

Относно Тефал и Мулинекс - положението е същото като при Аристон и Индезит и АЕГ и Електролукс. Две марки - един производител.
Виж целия пост
# 226
Да тази в Bros я видях но прочетох някои негативни отзиви за сайта и гаранционното обслужване там.
Дори мисля че и тук имаше тема с оплакване от брос.

Ако това е края на Мулинекс и са до изчерпване на всички количества то тогава след време няма ли да се намират по трудно резервни части за тази марка или греша ?

Гледам на Тефал даже и имената на моделите са същите като на Мулинекс. Изобщо има ли някаква разлика между тези на Тефал и на Мулинекс?
Разлика има и то голяма. Мулинекс има навсякъде, вкл. и в Метро. Ако в техномаркет или технополис я нямат, може да поръчаш да ти я доставят от друг магазин или да я купиш от друго място.
Виж целия пост
# 227
Абе сервизът си е важен, особено за хлебопекарните, понеже казанчетата им и перките така ии иначе отиват след време... и трябва да се заменят.
Виж целия пост
# 228
Абе сервизът си е важен, особено за хлебопекарните, понеже казанчетата им и перките така ии иначе отиват след време... и трябва да се заменят.

Две години всеки божи ден ползвах пекарната - нищо не й беше за смяна. По-дълга гаранция от 24 месеца май няма. Да не говорим, че не е особен проблем да се купи едно казанче. Не е милиони.
Виж целия пост
# 229
Аз да се похваля- вчера правих сметанов хляб от темата с рецептите.
Стана божествен!
Това на обед, вечерта забърках втора доза за днес.
Отдавна не я бях ползвала машинката , та вчера й дойде реда , само ми замеси,  но пак е нещо.
Виж целия пост
# 230
Казанчето не е милиони, лошо е когато няма от къде да го взема. Четох за поправяне на стари казанчета, май това ми е вариант сега.
Виж целия пост
# 231
Абе сервизът си е важен, особено за хлебопекарните, понеже казанчетата им и перките така ии иначе отиват след време... и трябва да се заменят.

Две години всеки божи ден ползвах пекарната - нищо не й беше за смяна. По-дълга гаранция от 24 месеца май няма. Да не говорим, че не е особен проблем да се купи едно казанче. Не е милиони.

nana77, имам 2 хлебопекарни и повярвай ми, първото, което бих гледала е точно това-има ли сервиз. Най-честата повреда е теч от казанчето - не е милион, но ако ти струва 44 лв , а другата ми хлебопекарна цялата е 90 лв?!?

И определено мисля за сервиз, когато купувам уред  Simple Smile Блазе ти, че не си обременена с такива мисли   Wink


Апропо, много се измести темата-тук е само за рецепти, съвети и прочие. Има друга тема, в която се консултират марки и цени!
Виж целия пост
# 232
Абе сервизът си е важен, особено за хлебопекарните, понеже казанчетата им и перките така ии иначе отиват след време... и трябва да се заменят.

Две години всеки божи ден ползвах пекарната - нищо не й беше за смяна. По-дълга гаранция от 24 месеца май няма. Да не говорим, че не е особен проблем да се купи едно казанче. Не е милиони.

nana77, имам 2 хлебопекарни и повярвай ми, първото, което бих гледала е точно това-има ли сервиз. Най-честата повреда е теч от казанчето - не е милион, но ако ти струва 44 лв , а другата ми хлебопекарна цялата е 90 лв?!?

И определено мисля за сервиз, когато купувам уред  Simple Smile Блазе ти, че не си обременена с такива мисли   Wink

Ами въпрос на възгледи.
Виж целия пост
# 233
Nana77, Лидлската пекарна има 36 месеца гаранция, така че има и с повече от 24м. Wink
Виж целия пост
# 234
Nana77, Лидлската пекарна има 36 месеца гаранция, така че има и с повече от 24м. Wink

Супер, само че от този магазин не пазарувам храна, камо ли уреди.  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Тая фурна ми разказа играта...
Оказа се че и в Мегашоп няма. Последно се спирам на една от тези 2-те и довечера отивам на Монтана да я взема.
https://www.technomarket.bg/products/09081415/moulinex-ow-1101

https://www.technomarket.bg/products/09138861/tefal-pf-3101

Коя от двете бихте избрали ? Аз бих предпочел тефал но вие казвате че има голяма разлика между марките.
Виж целия пост
# 236
Nana77, Лидлската пекарна има 36 месеца гаранция, така че има и с повече от 24м. Wink

Супер, само че от този магазин не пазарувам храна, камо ли уреди.  Mr. Green
Е, сега, това е друга тема. Wink
Важното е, че има пекарна и с по-голяма гаранция от теб споменатата. Wink
Виж целия пост
# 237
Тая фурна ми разказа играта...
Оказа се че и в Мегашоп няма. Последно се спирам на една от тези 2-те и довечера отивам на Монтана да я взема.
https://www.technomarket.bg/products/09081415/moulinex-ow-1101

https://www.technomarket.bg/products/09138861/tefal-pf-3101

Коя от двете бихте избрали ? Аз бих предпочел тефал но вие казвате че има голяма разлика между марките.

Кумовете ми са с този Мулинекс от година и половина. Нямат оплаквания.
Виж целия пост
# 238
Ясно, довечера ще грабна този Мулинекс стига само с моя късмет да не се окаже че липсва Praynig

Само дето не разбрах защо никои не харесва Тефал newsm78 една фирма, еднакъв външен вид, еднаква цена а имало голяма разлика с Мулинекс.
Виж целия пост
# 239
Ама то вярно, че Тефал 3101, досущ като Мулинекс 3101. Аз имам Мулинекс 3101 от почти 4 години (след 2 месеца ще станат)..... Желязна е! .... но то май на късмет е работата с техниката като цяло....
Късмет и на вас, която и да изберете! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия