МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 60-та ТЕМА

  • 86 786
  • 736
# 255
Аха, ще пробвам и Лидълската смес. Аз очаквах, че няма да набухне като френски бял хляб ама не беше и порест. В UK опитах хляб с семена и много ми хареса.
Виж целия пост
# 256
Абе сервизът си е важен, особено за хлебопекарните, понеже казанчетата им и перките така ии иначе отиват след време... и трябва да се заменят.

Две години всеки божи ден ползвах пекарната - нищо не й беше за смяна. По-дълга гаранция от 24 месеца май няма. Да не говорим, че не е особен проблем да се купи едно казанче. Не е милиони.

Не, но трябва да го има...
Виж целия пост
# 257
Здравейте,сигурно многократно е питано,но нямам време да изчета всички теми.Имахме хлебопекарна Мулинекс ,но не изпичаше отгоре коричката,оставаше бяла /затова я подарихме/ и сега сме пред избор каква да е новата,но нямам никакви наблюдения върху моделите сега дали изпичат добре и тн
Спряхме се на:
https://www.technomarket.bg/products/09113185/moulinex-ow-310
http://www.emag.bg/hlebopekarna-tefal-bread-baguettine-700-w-100 … 138/pd/DSY6QBBBM/
https://www.technomarket.bg/products/09128004/moulinex-ow-6101
Споделете вашето мнение,мерси!
Виж целия пост
# 258
Първата ми хлебопекарна беше тази от първия ти линк. Две години я "убих" от работа. Печеше хляб и месеше тесто всеки божи ден. Много съм доволна. Никакви повреди, никакви забележки. Продадох я, за да купя Мулинекса от третия ти линк само и единствено заради по-големия обем.
Вече почти два месеца съм с нея. Употребата е същата. Нямам до момента какво лошо да кажа. Така че аз лично бих купила направо нея, защото капацитетът й е по-голям.
Виж целия пост
# 259
Да ви се оплача (само вие ще ме раберете) ,Вчера ми се счупи бъркалката на пекарната и казанчето окончателно се скапа.Сега ядем купешки хляб за съжаление. Следя обсъждането на пекарните ,понеже не мога да си намеря ново казанче ,а няма как да отскоча до Китай .
Виж целия пост
# 260
Ето затова говорехме, че сервзът е важен, защото иначе няма откъде да се снабдяваме с консумативите.
Дриимс, няма ли някое подобно на твоето казанче? Всъщност каква е машината?
Виж целия пост
# 261
Машината е на Медеа и не ги виждам да се продават вече онлайн . Четох ,че могат да се поправят. Обмислям различни варианти ,не съм се отказала от машинката .Бъркалки за нея има в сервиза ,ако стане и номера с поправката ще е идеално .Излизат 9 лева частите и казанчето ще ми е здраво .
Виж целия пост
# 262
Здравейте,сигурно многократно е питано,но нямам време да изчета всички теми.Имахме хлебопекарна Мулинекс ,но не изпичаше отгоре коричката,оставаше бяла /затова я подарихме/ и сега сме пред избор каква да е новата,но нямам никакви наблюдения върху моделите сега дали изпичат добре и тн
Спряхме се на:
https://www.technomarket.bg/products/09113185/moulinex-ow-310
http://www.emag.bg/hlebopekarna-tefal-bread-baguettine-700-w-100 … 138/pd/DSY6QBBBM/
https://www.technomarket.bg/products/09128004/moulinex-ow-6101
Споделете вашето мнение,мерси!
Последната е отличен избор.
Виж целия пост
# 263
Машината е на Медеа и не ги виждам да се продават вече онлайн . Четох ,че могат да се поправят. Обмислям различни варианти ,не съм се отказала от машинката .Бъркалки за нея има в сервиза ,ако стане и номера с поправката ще е идеално .Излизат 9 лева частите и казанчето ще ми е здраво .
Проверете в сервиза на  SAPIR  в София  там предлагат най-различни  казанчета
Виж целия пост
# 264
Здравейте и от мен. Имам огромна нужда от помощ и знам, че все някой от вас ще може да ми помогне. Купих на родителите си хлебопекарна Gorenje BM 1200 BK и вече правим четвърти опит да направим хляб, но нищо нестава. Въобще незапочва да пече - меси си тестото, втасва и след това се изключва(това е на програма basic). Ако сменя програмата започва да меси само за 1 минута и изключва изписва ми нещата които са за тази програма basic. Направо незнам какво да правя.
Виж целия пост
# 265
Здравейте и от мен. Имам огромна нужда от помощ и знам, че все някой от вас ще може да ми помогне. Купих на родителите си хлебопекарна Gorenje BM 1200 BK и вече правим четвърти опит да направим хляб, но нищо нестава. Въобще незапочва да пече - меси си тестото, втасва и след това се изключва(това е на програма basic). Ако сменя програмата започва да меси само за 1 минута и изключва изписва ми нещата които са за тази програма basic. Направо незнам какво да правя.

Изберете програма само за печене и вижте дали машината ще заработи. Ако това не стане я носете на ремонт.
Виж целия пост
# 266
 Машинката е за сервиз и колкото по-бързо я занесете, толкова по-добре.

Бургас    АШ-Андрей Шошолов ЕТ    Комплекс Лазур,бл.119 партер7    

Тел. 0700 10 218, 088 22 66 900

e-mail:service@ash.bg
Бургас    Ренус ООД, Иво Петканов    к-с Меден рудник - битов комбинат    Тел. 0700 10 218, 088 22 66 900
e-mail: ivo_renus@mail.bg
Виж целия пост
# 267
teddka точно тази машина си купи мой приятел преди месец и малко. Три пъти я връща в магазина да му я сменят. Единият проблем беше точно това - изключваше.
Виж целия пост
# 268
Толкова скоро би следвало просто да я сменят в магазина, мисля, не да я ремонтират в сервиз... може и да греша, но все пак първо опитай.

Имам въпрос към хората с Унолд: трябва да си направя моя програма... за кекса - рросто го изгаря, чудесен става като бухналост и т.н. - като никога обачееее... мисля, поне 15 минути по-рано трябва да спре печенето - пък аз тотално забравям. Моля, ако някой се е справил с програматора, да ме светне. Тотално съм в чуденка, а и немският никак не ми помага.
Мерси!
Виж целия пост
# 269
Здравейте и от мен. Имам огромна нужда от помощ и знам, че все някой от вас ще може да ми помогне. Купих на родителите си хлебопекарна Gorenje BM 1200 BK и вече правим четвърти опит да направим хляб, но нищо нестава. Въобще незапочва да пече - меси си тестото, втасва и след това се изключва(това е на програма basic). Ако сменя програмата започва да меси само за 1 минута и изключва изписва ми нещата които са за тази програма basic. Направо незнам какво да правя.

Това е фабричен дефект и трябва да ти сменят машината. Ако не го направят, моят съвет е, пиши жалба до защита на потребителите.

katiABV
Аз не съм с Унолд, но кекса го пека на 65 мин. (програма печене) и става перфектен. Рецептата я взех от тук. Оказа се много добра.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия