МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 60-та ТЕМА

  • 86 786
  • 736
# 315
Вела, би ли ми пратила на ЛС рецептата за това хладилно тесто, много ме заинтригува.
Виж целия пост
# 316
Каква мая използвате, на кубчета или течна Rolling Eyes Тази на кубчетата размивате ли я предваително във вода ?
Виж целия пост
# 317
Аз предпочитам тази на кубчетата ,по вкусен ми е хляба, но винаги имам и суха .Като забравя да взема на кубчета сухата спасява положението .
Виж целия пост
# 318
Каква мая използвате, на кубчета или течна Rolling Eyes Тази на кубчетата размивате ли я предваително във вода ?
Аз я натрошавам , не я размивам.
Виж целия пост
# 319
Каква мая използвате, на кубчета или течна Rolling Eyes Тази на кубчетата размивате ли я предваително във вода ?
Аз ползвам суха, френска.  Peace
Виж целия пост
# 320
Каква мая използвате, на кубчета или течна Rolling Eyes Тази на кубчетата размивате ли я предваително във вода ?
Суха на Д-р Йодкер и така винаги има мая под ръка. Жива купувам много рядко. А течна - за първи път чувам за течна, може би имаш предвид сухата в пакетчета?
Виж целия пост
# 321
Само прясна мая ползвам и също я натрошавам. За основната рецепта на Мулинекс на 750 г. бяло брашно слагам 12 г. прясна мая.
Виж целия пост
# 322
Здравейте,от скоро купихме Мулинекс за 1,5кг хляб с 2 бъркалки , обаче хляба става много корав изпечен на 5та програма и с най-светла коричка.Завивам го както правех и в старата /за 1кг/ ,нищо по различно от преди,но от както сме с новата пекарна винаги се получава така.Къде грешим ?
Виж целия пост
# 323
 В общи линии никъде не грешите. Имам същата машина със същия проблем. Понеже нямам никакво доверие на сервизите, не се занимавам с обикалянето им. Просто прилагам една "хитрост", която ми помага. При избора на теглото слагам отметката на по-ниското тегло от зареденото. Така времето за печене се намалява с около 5 минути. След това със степента за изпичане го догаждам по мой вкус. Ако това не ви устройва, посещението в сервиза остава единствената алтернатива.
Виж целия пост
# 324
Питах сега мъжът ми. Той каза, че разликата е в броя на реотаните - старият ни Мулинекс беше с един, този е с два.
Виж целия пост
# 325
Здравейте,от скоро купихме Мулинекс за 1,5кг хляб с 2 бъркалки , обаче хляба става много корав изпечен на 5та програма и с най-светла коричка.Завивам го както правех и в старата /за 1кг/ ,нищо по различно от преди,но от както сме с новата пекарна винаги се получава така.Къде грешим ?

Спазваш точно ли рецептата? Не знам за какво завиване говориш. Пишеш, че не правиш нищо по - различно от преди - пробвай с рецептата на по-новата книжка, може да има разлика някъде, амакар че ако предната ти е била пак мулинекс не би трябвало. Аз нямам проблем с тази програма, сега не мога да се сетя имаше ли сухо мляко - ако е имало, аз ползвам прясно /като намалям водата съответно/, сухо имам мноого рядко под ръка. Също може да вадиш хляба веднага след като свърши програмата, за да намалиш топлинната обработка, все пак когато спре машината, докато изстине минава време през което хляба се доопича по корите.
Виж целия пост
# 326
Има и други фактори на които може да се дължи - моята машина пък недопича добре и затова слагам на по -висок грамаж и вадя 15 мин след сигнала - за да има по -изпечена кора . Алуминиево фолио с по -лъскавата част надолу също слагам на люка и има ефект.
  Може да  се вади хляба по - рано от времето указано за печене или да се пече на по -малък грамаж.
Виж целия пост
# 327
Това с недоопичането гозабелязвам /по разкази от форума/, че се получава при грамаж 1кг. и нагоре и фурна с 1 реотан - то си е и логично.
Виж целия пост
# 328
Ами не мисля да е логично -ако при предишна партида от същият модел този проблем го няма .
Виж целия пост
# 329
 Момичета, не знам как е при другите марки, но при Мулинекс работи само един реотан, когато се пече хляб - горният. Два реотана работят само при печенето на багетите.  При машините с един реотан изпичането отгоре зависи от местоположението на реотана. Имам поглед върху две машини с по един реотан - Мидеа и Фърст Аустриа. При Мидеа-та реотанът е разположен с една идея над средата на казанчето и хлябът излиза приемливо изпечен отгоре (у нас не се тачи хрускащата коричка). При Фърст Аустриата реотанът е разположен на два пръста от дъното на машината. От нея хлябът си излиза откровено казано неизпечен отгоре, та и там се прилагат "хитрости".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия