Вторият триместър стигам вече и започва да ме рита МАРТенско човече - 3 тема

  • 31 100
  • 759
# 390
Ех, за 33-ти път обсъждаме това БСХ... Оставете ги да си ходят гладни като толкова им се иска на някои девойки  Laughing

Браво на всички за хубавите бебешки новини Hug

Ние минахме пре-морфология в 16 г.с. и познайте - гащите станаха от 99% сини на 100% розови  Flutter Явно наистина, както беше писала някоя от вас, е трудно да се определи пола преди 15 г.с. Нашият татко е на седмото небе и само се усмихваше след прегледа. Иначе всичко ни е наред - вече цеееели 15 см, хълцаше и се въртеше като пумпал  Heart Eyes Аз обаче все още нищичко не усещам ...
Виж целия пост
# 391
Абе и аз много не го усещам, хем съм в 17-та ГС. Понякога ме придърпва нещо около пъпа, понякога нещо все едно бълбука, но още не съм сигурна дали не са червата ми... А не е като да ми е първо... 😳
Виж целия пост
# 392
Зарче, с първото кога го усети?
Виж целия пост
# 393
Аз също усещам нещо като потрепване на мускулите на корема но не мисля че в бебето. А и при мен още е раничко май. 13+5дни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 394
И аз не усещам бебето,а уж с ВБ по-рано можело да се доловят движенията му.
Виж целия пост
# 395
Момичета, една от вас беше писала май още в предната тема, че заради разстройство са й пуснали изследвания. Ако чете, може ли да сподели какви и при кого ходи?
Аз днес бях на втори гастроентеролог и разбрах, че нещата хич не са така безобидни, както ги представи първата. Микроорганизмите щели да се заселят в бебето  ooooh!
Утре отивам да ми правят още изследвания и да видим.
Хремата още ме мъчи, текат ми нос, очи...
Открих, че чаят от Шипка е един от малкото, които могат да се пият без притеснения. Открих, че помагал и при разстройство. Дано да минава тая пуста хрема, че е голяма мъка.
Виж целия пост
# 396
И аз така, като вас момичета. С ПБ много рано го усетих, може би 12-13г.с. , точно като пеперуди в корема. А сега нищо newsm78 .
Виж целия пост
# 397
Днес бях на преглед, в 14та седмица. Всичко е ок Heart Eyes надявах се да ми кажат пола, но не Sad. Освен това ми казаха, че плацентата се оформя по предна стена. Доколкото четох из нета, ми стана ясно, че е нормално, но може би няма да усещам много движенията на бебето. Това много ме натажи, тъй като с такова нетърпение чакам да почна да го усещам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 398
Snowche, честно да ти кажа не помня кога точно съм ги усетила, но си спомням усещането - като гъделичкане, като пърхане на пеперуда. А сега е по-различно.
Plami 10, добре, че си потърсила и друго мнение и дано скоро се оправиш и бебчето да е добре!
Виж целия пост
# 399
Момичета, една от вас беше писала май още в предната тема, че заради разстройство са й пуснали изследвания. Ако чете, може ли да сподели какви и при кого ходи?
Аз днес бях на втори гастроентеролог и разбрах, че нещата хич не са така безобидни, както ги представи първата. Микроорганизмите щели да се заселят в бебето  ooooh!
Утре отивам да ми правят още изследвания и да видим.

Аз имах разстройство и ми откриха гъбичка - кандида и дисбиоза. Ходих при д-р Цонев в Токуда. Изследванията са стандартните - микробиология на фецес, като проверяват за E.coli, Shigella, Salmonella, Candida, Campylobacter, S.aureus.
При всички положения си ги пусни, за да разбереш какво се случва. Разстройството повече от седмица не е нормално.

Май наистина има някои микроорганизми, които са опасни за бебето като салмонела например, но не всички са такива. Аз откакто пия пробиотик имам огромно подобрение(да живеят лактобацилите  Laughing), но трябва да мине поне месец, за да проверим дали гъбичката се е махнала.
Виж целия пост
# 400
Добро утро, момичета. Първо ви желая хубав ден и на настиналите бързо оправяне.

Аз вече съм в 16 седмица и още не усещам бебето, а толкова много ми се иска. Даже сънувах как ме рита. Simple Smile
На моменти това ме побърква, защото по нищо не се усещам бременна, освен с 3кг по-дебела.. Постоянно си държа ръцете на корема, ама нищооо...

На мен ми казаха, че плацентата е със задно разположение, това добре ли е?
Виж целия пост
# 401
Добро утро момичета,как сте днес?При мен повръщането се завърна отдавна не се беше случвало:(
Виж целия пост
# 402
Неве, и аз съм в същия филм. От три дни ям и повръщам. Помислих си дали не се разболявам, но няма от какво. А колко съм гладнаааа

Сахара, задно разположена плацента значи че по-рано ще усетиш бебето. Но все пак ти е първа бременност (май) така че около 20 г.с. Може да пробваш с шоколад Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Стане ти в коя седмица беше?На мен глада е на моменти ту сам мн гладна ту пак не сам,а тия дни забелязах че ми се яде повече сладко,моя татко се базика че ще си имаме мома(нали е баща на 2 момичета)разбира ги нещата  Grinning
Виж целия пост
# 404
Здравейте на всички бъдещи мами!!! Да се запиша и аз на 32години от Русе с  термин 12 март 2016 , първа бременност   Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия